مکزیک و شیلی به صدمه بیشتر به عنوان coronavirus مورد امریکا لاتین-کردیت سوئیس

MEXICO CITY — اقتصاد مکزیک و شیلی و آرژانتین تمام خواهد شد و به احتمال زیاد کوچک در این سال در حالی که برزیل باید انتظار رشد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نابسامانی عرضه و تقاضا در سراسر جهان کردیت سوئیس گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

“همه کشورها در منطقه خواهد شد به احتمال زیاد رنج می برند جانبی عرضه و تقاضا شوک از تجارت اختلالات و قرنطینه تلاش برای به احتمال زیاد بخش قابل توجهی از نیمه اول سال 2020” را گفت.

مکزیک و شیلی به احتمال زیاد سخت ترین ضربه با توجه به “خود وابستگی بالا در بزرگ و تاثیر اقتصاد مانند ایالات متحده و چین” توجه داشته باشید گفت.

مکزیک در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با یک رکود خفیف و کردیت سوئیس در حال حاضر پیش بینی های واقعی آن محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) خواهد شد کوچک 4 درصد در این سال در مقایسه با برآورد قبلی برای 0.7% رشد.

جدید هوا عوامل در چه کردیت سوئیس به عنوان “برنامه ریزی شده” سقوط خام خروجی توسط شرکت ملی نفت پمکس در شروع سه ماهه دوم با توجه به شیب تند کاهش قیمت نفت است.

کردیت سوئیس شیلی انتظار دارد تولید ناخالص داخلی به قرارداد 1.5 درصد در سال جاری در مقایسه با پیش از آن پیش بینی 1.8% رشد. شیلی است به احتمال زیاد به احساس تاثیر ضعیف رشد اقتصادی چین یکی از آن بالا صادرات مقصد توجه داشته باشید گفت.

این بانک پیش بینی رشد صفر برای برزیل در مقایسه با برآورد 1.4 درصد رشد قبلا; 2.6% انقباض برای آرژانتین در مقایسه با برآورد قبلی برای 1% انقباض. برای ونزوئلا آن را در حال حاضر انتظار دارد تولید ناخالص داخلی به قرارداد 12.5 ٪ به جای آن از 8.5%.

کلمبیا و اکوادور و پرو همه پیش بینی های خود برای رشد را کاهش دهد. آمریکای لاتین اقتصاد می تواند جمعی کوچک 1.5% که کردیت سوئیس گفت: خواهد بود بدترین نتیجه از آنجا که پس از بحران مالی جهانی در سال 2009.

در سراسر جهان تعداد coronavirus موارد در حال حاضر در صدر 187,000 در حالی که بیش از 7400 نفر وجود دارد در حال حاضر شده است بیشتر موارد و مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین از داخل.

(گزارش شده توسط استفانی Eschenbacher; ویرایش توسط Edwina گیبس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>