کارگران مهاجر حفظ چیدن سوئیس مارچوبه در میان coronavirus محدودیت

رفض — کارگران مهاجر کشیده شده با پرداخت جذاب نگه داشتن سوئیس مارچوبه منابع در حال حرکت در طول coronavirus بحران با وجود ترس آنها نگهداری می شود می تواند توسط مرز محدودیت.

فصلی کارگران مزرعه در سوئیس, کسب درآمد, درباره 3,300 فرانک سوئیس ($3,400) در ماه برای یک 55 ساعت کار در هفته حدود نیمی از میانگین ملی در یکی از گران ترین کشورها است. آن سخت است, هوای آزاد, کار در تمام شرایط.

در Jucker مزرعه مارچوبه زمینه های شمال زوریخ خدمه 80 لهستانی و رومانیایی کارگران بسیاری از آنها در آینده شده است برای سال برداشت و شستشو حدود 1000 کیلوگرم (2,200 lb) در هر روز از بهار ظرافت.

قبلی روز حمل و نقل به فروش می رساند با شب هنگام حدود 28 فرانک به ازای هر کیلو یا 14 دلار در هر پوند, برای, با کیفیت بالا, بریتنی, با خرید و فروش از فروشگاه مزرعه برگزاری خوب اگر چه تحویل به رستوران می شوند.

“آنها عادت کرده اند به کار سخت در خارج از منزل در همه شرايط برای 55 ساعت در هفته و در یک پرداخت براکت در پایان کم از طیف” گفت: Sven Studer اجرا می شود که این عملیات سوال که آیا مردم محلی را از جمله شرایط است.

تا کنون مزرعه اتحاد همه کارگران به آن نیاز دارد Studer گفت: به عنوان ترس که coronavirus مرز محدودیت ها جلوگیری می کند فصلی کارکنان از رسیدن به سوئیس را محقق نمی شود.

“ما کارگران لهستانی آمد در طول مرز و از طریق آلمان بدون مشکل,” او گفت: راه رفتن را از طریق مطرح خاکی ردیف که در آن نکات مارچوبه بهم زدن از طریق گرم خاک زمانی که آنها آماده هستند برای برداشت.

Studer دریافت کرده است برخی از سوالات از مردم به دنبال کار و بعد از شغل خود را در زمان ضربه از coronavirus بحران اما تا کنون او نیاز به کمک اضافی.

که تا حدودی به دلیل Jucker مزرعه همچنین دارای رستوران و رویداد کسب و کار بسته به علت این بیماری گفت: بنابراین کسانی که کارگران در حال نقل مکان به پست های دیگر در این عملیات است.

در حال حاضر 1.3 میلیون نفر از کارگران, یک چهارم از سوئیس نیروی کار قرار داده شده است در زمان کار با توجه به بحران است.

سوئیس است که نگه داشتن پول جریان به برخی از افراد خود اشتغال درآمد که سقوط کرده است در حالی که 76,000 شرکت در بیش از یک هفته tapped 15 میلیارد فرانک در دولت مورد حمایت وام. (گزارش شده توسط جان میلر و Arnd Wiegmann; ویرایش توسط Giles Elgood)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im