مایک هولمز: خوب محوطه سازی طول می کشد تا برنامه ریزی و آماده سازی

 کاشت و محوطه سازی فصل است که در اینجا. در حالی که من اصلا درخشان سبز نما وجود دارد, من غرور را در آنچه که من انجام شده با محوطه اطراف خانه من.

حیاط خود را می توانید اضافه کردن مقدار زیادی از شخصیت به خانه خود و بیان بسیاری از شخصیت خود را. من عاشق راه رفتن در اطراف محله ما کار بر روی گرفتن یک نگاه در این راه هر صاحب خانه فردی اموال خود را. آن را به من هیجان زده برای دیدن مردم با افتخار در خانه های خود.

طراحی چشم انداز برنامه ریزی طول می کشد و آماده سازی این که آیا شما با شروع از ابتدا و یا اضافه کردن در به حیاط که در حال حاضر در حال پیشرفت است. لیستی از تمام پروژه های شما می خواهید برای تکمیل برای حیاط و اولویت بندی کنید. شروع با شغل و بریزد پایین به کوچک و دقیق مسائل است.

ایجاد یک صحنه برنامه

شروع خود را با hardscaping. Hardscaping عنصر از چشم انداز خود را که باقی می ماند برای سال آمده است. این به این معنی خود را گردشگاهها عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و دیوارهای حائل. اضافه کردن و یا تعمیر این عناصر می تواند یک ظرف غذا بزرگ در حیاط خود را — شما نیاز به اتاق را برای این مواد و همچنین به عنوان اجازه می دهد تا دسترسی خود را landscapers.

شما می خواهید به تعریف که در آن باغ خود را خواهد رفت. با توجه به مناطقی که از حیاط خود را دریافت کنید آفتاب — و هنگامی که. اگر شما در حال برنامه ریزی یک باغ سبزی کوچک برای مثال شما نیاز به انتخاب یک منطقه از حیاط می شود که حداقل چند ساعت از نور خورشید در روز است.

شما ممکن است بخواهید به در نظر داشتن خاک تست شده — این می تواند به شما بگوید که چه نوع از مواد مغذی شما باید به ترکیب موفق به ساخت یک باغ. اگر شما کسی که در تلاش برای نگه داشتن گیاهان زنده — آزمون خاک ممکن است به شما ابزارهای مورد نیاز آن را به نوبه خود در اطراف.

خود را در آخرین مرحله باید به انجام خود را کاشت. شما نمی خواهید خود را کوچک جوانه و نهال گرفتن آسیب دیده و یا زیر پا گذاشته در حالی که شما در حال اضافه کردن خود را hardscaping.

چه نوع سبزی?

چمن نیاز به مقدار زیادی از منابع برای سالم نگه داشتن. اگر شما می خواهید یک شکوه فضای سبز در آن طول می کشد مقدار زیادی از آب — و شما همیشه نمی توانید بر روی تعداد عناصر آن را فراهم کنند. برخی از شهرداری ها اجازه خواهد داد که شما را به راه اندازی یک بشکه باران یا آب خاکستری سیستم به استفاده از بازیافت آب به مراقبت از حیاط — بنابراین برای برخی از شما این می تواند یک راه حل مناسب.

در محل وسیع چمن, نصب افقی و تخت که از ویژگی های محلی کم-تعمیر و نگهداری چند ساله و درختچه. این می تواند فقط به عنوان مهار درخواست تجدید نظر به عنوان یک روشن, سبز, چمن, اما می آید با یک کسری از استفاده از آب است.

پیچک می تواند نگاه زیبا در یک خانه اما من نه از طرفداران آن است. چرا ؟ به عنوان انگور خزش تا صفحه اصلی آن می تواند باعث آسیب به خود سقف و ناودان یا ویندوز. آن را در نهایت می تواند به رشد زیر عناصر مانند زونا و یا جانبداری و شروع به کشیدن آنها را به دور از خانه. سپس شما ایجاد کرده اید کامل نقطه ضعف برای نفوذ رطوبت. این خوب نیست.

اگر شما می خواهید نگاه پیچک اما بدون بدون هیچ زحمتی است که به آن اجازه رشد داربست حدود 8 اینچ از صفحه اصلی. نگه داشتن یک چشم بر روی آن نگه دارید و آن را کمرنگ هنگامی که آن را شروع به خزش بیش از حد نزدیک به خانه.

درختان می تواند برخی از سایه های بزرگ در خانه خود را. استفاده هوشمندانه از درختان می تواند کمک به جلوگیری از آفتاب از جریان از طریق خود ویندوز ساخت آن را سخت تر برای نگه داشتن در داخل خانه سرد در طول تابستان است.

این درختان می تواند یک سردرد بزرگ برای مالکان که گیاه نمی عاقلانه است. گیاه بیش از حد نزدیک به ساختار و شما دنبال آن هستید در خطر از هر دو به پایان می رسد. شاخه های آن آویزان بیش از rooflines می توان به قطع در طول یک طوفان بد و باعث آسیب به سقف.

هنگامی که درختان کاشته شده بیش از حد نزدیک به خانه ریشه می تواند به رشد وحشی به اندازه کافی به خود را از طریق شکستن لوله ها باعث نشت و یا انسداد. بزرگترین قطعه از مشاوره وقتی که می آید به اضافه کردن درختان است که برای بررسی در با محوطه سازی معمار قبل از اینکه شما گیاه. آنها می تواند تعیین یک محل امن برای اضافه کردن درختان ارزشمند را فراهم سایه بدون آسیب رساندن به خانه خود را در روند.

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد مایک هولمز بازدید makeitright.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im