مایک Soroka آغاز بکار یوهان Camargo homers در Braves ” از دست دادن به یانکی ها

Right-hander پرتاب بدون گل دو نوبت در تقسیم-تیم ملی بریوز’ 5-3 دست دادن به یانکی ها. او سه بار مجاز به, نرم, بازدید, زده سه و نمی شماره یک پیاده روی. او در مواجهه چند بازیکن که شکل به یانکی ها’ برنامه فوری از جمله Gleyber تورس, D. J. LeMahieu مایک Tauchman, Gio Urshela و میگوئل اندوجر.

Soroka انداخت 16 اعتصاب در 20 رزین از جمله تنها شش زمین فریم اول که او تن به تن در اطراف یک leadoff تنها با گرفتن Tauchman به آمار یک وزنه به دو بازی.

“آن را سرگرم کننده قادر به دیدن بعضی از بچه ها نمی بینید که اغلب درست است ؟ “گفت: Soroka با اشاره به یانکی ها’ صف. “Gleyber (تورس) بودن یکی از آنها است. شما ببینید تمام برجسته و به حق ، او یک سوپراستار در ساخت. آن را خوب به چهره برخی از این بچه ها و ببینید که چگونه شما مطابقت کردن در برابر یک تیم شما احتمالا نمی خواهد زمین در برابر تا زمانی که امیدوارم در مسابقات جهانی است.”

Soroka برنامه ریزی شده بود به شروع Feb. 23 اما عقب رانده شد پس از احساس تنگی در حق خود adductor. او انداخت زنده پنبه حلاجی تمرین دوشنبه و اعلام کرد او احساس سالم پس از آن.

22 ساله بود همه ستاره در عمده-لیگ فصل است. Soroka حال 2.68 دوره پنجم بهترین ها در این رشته بیش از 29 شروع می شود. او به پایان رسید دوم در Rookie از سال رای گیری و ششم در Cy جوان انتخابات.

“این دقیقا چیزی بود که ما می خواستیم به سمت راست وجود دارد,” مدیر برایان Snitker گفت: از Soroka را برای اولین بار شروع. “او فقط در خارج وجود دارد انجام چیزی. که در توپ زندگی می کنند. این وزنه شکستن توپ خوب بود. این چیزی است که شما می خواهم انتظار از او.”

محرومیت یک پیش بینی نشده در توسعه و انتظار Soroka به تپه روز افتتاحیه 26 مارس در آریزونا.

قابل توجه دیگر اتفاقات از روز جمعه:

یوهان Camargo ضربه اول خود را هومر در ورود دوم بدون مسرف خاموش Deivi گارسیا که فرود آمد نسبتا عمیق در سمت راست میدان اجتماع. Camargo چکش 19 خانه اجرا می شود در سال 2018 قبل از فرو بردن به تنها هفت فصل گذشته در بخشی به دلیل پراکنده زمان بازی.

Camargo شده است بازی هر روز دیگر در این بهار به عنوان او رقابت در برابر Austin رایلی برای باز کردن روزه شروع در پایه سوم. Camargo در نظر گرفته شده است سنگین مورد علاقه را به نفع خود است که موقعیت و لحظات مانند روز جمعه تنها کمک خواهد کرد در مورد او.

Snitker گفت: Camargo خواهد بود در روز شنبه صف و همچنین زمانی که بریوز صورت اشعه در نزدیکی بندر شارلوت.

اعطای دیتون پیشنهاد به اغل گاو یا حشم است که به یک فقیر شروع می شود. این lefty اجازه دو اجرا می شود در سه بازدید در تفرج معنی او تسلیم چهار اجرا در هفت بازدید خود را از طریق سه نمایشگاه گردش (سه نوبت).

در حالی که بریوز قطعا می تواند با استفاده از یکی دیگر از southpaw در اغل گاو یا حشم – ویل اسمیت و تنها در حال حاضر قفل شده است و به آن گروه – دیتون نکرده یک مورد قوی تا کنون. 32 ساله به نظر می رسد در 36 بازی در سراسر رشته های اصلی و سه گانه-A در سال 2019 پس از از دست رفته فصل قبل دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی است. او یکی minor league گزینه باقی مانده است.

“او با داشتن یک زمان سخت با قرار دادن hitters دور” Snitker گفت. “به خصوص چپ دست ممکن است. او با گرفتن دو اعتصاب در آنها اما او با داشتن یک زمان سخت پرداخت و آنها را خاموش. او پرتاب آن را بیش از, اما محل واقعی نیست خوب نشده است.”

جانباز جاش Tomlin تن به تن بدون گل سه نوبت در روز جمعه. در حالی که او وعده داده شده برای ایجاد اولیه فهرستی جامد بهار باید دوباره طاق او را به تیم آستین امداد نقش, که در آن او یک کار تحسین در فصل گذشته. او تا به حال یک 3.74 دوران بیش از 79-1/3 نوبت (51 بازی).

بریوز دوباره امضا Tomlin به غیر تضمین معامله زمانی که کوزه و خشکشویی گزارش Feb. 12. آنها می خواست تا او را به عقب اما او با توجه به امکان تضمین پیشنهاد از یک باشگاه دیگر. انتظار این است که او را از سر خود همان نقش را در بریوز’ اغل گاو یا حشم.

در ضمن در ویکی بریوز’ دیگر تقسیم-تیم ملی گروه از دست داده و به فیلیز 6-5. Bryse Wilson تن به تن 2-2/3 بدون گل نوبت, اما سخت-پرتاب lefty Kyle مولر خیلی تلاش کرد اجازه می دهد پنج اجرا می شود در چهار بازدید در حالی که ثبت نام تنها یک پنجم زمین باز یافته. به عنوان وسوسه انگیز به عنوان مولر فیزیکی هستند (ذکر شده در 6-پا-7, 250 پوند) او را بسیار یک کار در حال پیشرفت با فرمان او.

Dansby سوانسون و آدم دووال هر دو بازدید به صورت “دیگر” بریوز. بالا خود چشم انداز Cristian Pache تا به حال یک روز سخت قابل توجه سه بار.

حداکثر سرخ شده را دوم خود را شروع شنبه در برابر اشعه. از آن خواهد شد Braves’ اولین شب بازی بهار با اولین گام برای برنامه ریزی 6:05 بعد از ظهر این تیم بازی خواهد کرد دوم آن متوالی جاده بازی یکشنبه هنگامی که مایک Foltynewicz چهره Red Sox در فورت مایرز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im