چشم ذهن همیشه استعاری مربوط به حافظه ؟

تحصیل در استرالیا را می یابد و پیوند بین aphantasia & autobiographic حافظه کمبود. 26 درصد از aphantasic شرکت کنندگان در مطالعه گزارش گسترده تر فقدان چند حسی تصاویر – از جمله تصور صدا و لمس و حرکت طعم و بو و احساسات است.
“این اولین بار است که داده های علمی ما نشان می دهد که پتانسیل های زیرگروه aphantasia وجود داشته باشد” می گوید: پروفسور جوئل پیرسون ارشد نویسنده در این مقاله و مدیر UNSW علم آینده ذهن آزمایشگاه.

جالب فضایی تصاویر – توانایی به تصور کنید که فاصله و یا مکانی ارتباط بین دو چیز – تنها فرم از تصاویر حسی که تا به حال هیچ تغییر قابل توجهی در سراسر aphantasics و مردم است که می تواند تجسم. ارسال شده توسط CrystalDave (2 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من یک دوست با این! آنها باید گفت: قبل از این که آنها همیشه فکر می کردم ‘شمارش گوسفند’ به عنوان کمک به خواب بود یک استعاره.

آن را حس می کند که ما می بینیم اثرات در حافظه سرگذشتی. واقعیت این است که فضایی شناخت به نظر نمی رسد نهفته باشد هر چند که برای من جالب است. این چیزی است که من به خصوص بد در, بنابراین من تعجب می کنم آنچه را که مربوط به عوض.
ارسال شده توسط بروک اسب در 6:31 PM در ژوئن 30

این شده است برای من روشن برای چند ماه پس از اولین کسی که پیشنهاد را به من که من ممکن است aphantasic که من هستم; همان شخص که به تازگی نوشت: در مورد SDAM و من نه تنها به همان اندازه مطمئن شوید که در مورد آن اما به معنای واقعی کلمه فقط روز دیگر میخواستم بدونم که به چه میزان ناتوانی من به تصویر گذشته من نیز ممکن است مانع از ناتوانی من به تصویر آینده است. و انگار نویسنده مطالعه نشان می دهد در واقع وجود دارد یک لینک وجود دارد.
ارسال شده توسط theonetruebix در 6:53 PM در ژوئن 30

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *