منهای Josef مارتینز چه واقع بینانه برای آتلانتا ایالات?

Josef مارتینز به ثمر رساند تا 77 گل در 84 MLS بازی. اگر ما اضافه کردن مختلف مسابقات جام خود را در مجموع برای آتلانتا ایالات 90 گل در 103 بازی. که هدف هر 1.14 بازی. از راه مقایسه لیونل مسی تا به طور متوسط یک گل در هر 1.18 بازی ها, کریستیانو رونالدو یکی هر 1.34 بازی. این است که می گویند مارتینز باید رتبه جلوتر از کسانی که Galacticos — قبل از آمدن به اینجا او سه فصل برای تورینو از آ و به طور متوسط یک گل در هر 5.78 بازی — اما آن است که به این می گویند:

برای آتلانتا ایالات مارتینز بوده است رونالدو اگر نه کاملا مسی. آن را موفق 198 اهداف به طور منظم فصل بازی بیش از آن در سه سال اول وجود; مارتینز به ثمر رساند 38.9 درصد از کسانی که. بیش از تمام مسابقات آن سه سال دوم-سوم – چهارم-پیشرو گلزنان آتلانتا ایالات شدند میگوئل Almiron هکتور ویلللبا و جولیان Gressel همه در حال حاضر از بین رفته اند. خود را در مجموع 84 اهداف شش خجالتی چه مارتینز محشور خود است.

او می پوشد شماره 7 اما برای این کار حق رای دادن او بوده است کلاسیک, No. 9, عنوان, فوتبال, شمارش می رود. بزرگترین نامها — مسی و رونالدو — طبقه بندی شده به عنوان هدایت می کند بدین معنی که می توانید نمره اهداف بلکه ایجاد برای دیگران. از روز 1 ماه 1 مارتینز بوده است هدف مرد مهاجم. این است که می گویند که با او دست به یک پاره لیگ قهرمانان آسیا, آتلانتا, ایالات خواهد رفت بدون گل در غیاب او. این است که به می گویند که آنها باید در کنار هیچ امید به ثمر رساند در معمول خود را رای.

Ezequiel Barco و ترحم مارتینز گران آرژانتینی واردات استعداد بازیکنان. آنها در حال حمله به هافبک ها که نشستن درست پشت مهاجم. (Almiron انجام همان.) آن را ممکن است یک تابع می تواند به عنوان یک اورژانس شماره 9. کسی که باید. تنها رو به جلو در این فهرست است که آدم یاهن 29 ساله کارگر ماهر کسی که به ثمر رساند یک MLS هدف پس از 2017. او است 6-پا-3 یک هدف برای عبور به جعبه. او را نباید با بی باک J. Martinez.

تکرار تصویر از آتلانتا ایالات اولین سه فصل از یک تیم است که دستاوردهای اختیار و اشک خاموش goalward. همیشه وجود دارد کسی ساخت گسترده ای اجرا همیشه کسی که به دنبال طولانی قطر توپ همیشه Josef مارتینز پرواز کردن مرکز. آن بود که نفس به تماشای, و آن, آن باید گفت: راه دارن Eales و تاتا مارتینو به خود جلب کرد این است. آنها نمی ساخت خود را گسترش باشگاه برای دفاع از. آنها می خواستند یک باشگاه roadrunners. آنها دقیقا همان است که آنها بیشتر هم رکورد جمعیت بر اساس مداوم و در دسامبر 2018, MLS Cup.

مارتینو سپس از چپ به مربی مکزیک. او جایگزین شد Frank de Boer که مربیگری دستی است و نه متفاوت است. جدید مرد هلندی و هلندی اختراع مالکیت توپ فوتبال و حتی صادرات آن به بارسلونا که در آن سیستم از پاس کوتاه شناخته شد همیشه از روی علاقه به عنوان tiki-taka. برای de Boer در آتلانتا ایالات وجود دارد کمتر در جاده ها در حال اجرا است.

هنوز هم وجود دارد مارتینز ، در سال 2018 او به ثمر رساند 27 از 70 به طور منظم فصل اهداف; 2019 او به ثمر رساند 27 از 58. سال گذشته دومین گلزن برجسته بود Gressel با شش. مارتینز تا به حال دو بار به عنوان بسیاری از عکس در هدف به عنوان هر کس دیگری در این فهرست هستند. او تا به حال هفت بازی برنده اهداف است. مقام دوم متعلق به ترحم مارتینز با دو.

به اندازه کافی با شماره های سنگین هر چند آنها هستند. سوال این است که می تواند در آتلانتا ایالات برنده MLS Cup بدون Josef مارتینز? پاسخ تقریبا قطعا هیچ مصون آینده به دلیل فوتبال عجیب ترین از بازی ها. (نمونه نمره از شنبه: واتفورد 3 لیورپول صفر است.) هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی سالم استعداد به پلی آف و در همه حذفی مسابقات که MLS در حال حاضر هر چیزی می تواند اتفاق می افتد. چیزی که سالم استعداد ممکن است نیاز به بازی یک راه متفاوت است.

Not an out-and-out پارکینگ اتوبوس — جایی که شما ایستگاه همه در مقابل هدف خود را و جرات حریف برای پیدا کردن یک راه اگر — اما بیشتر روش اندازه گیری شده از ol’ get-it-و-رفتن. چند سال پیش ما شاهد لیگ عنوان برنده تیم است که اساسا واگذار اختیار و subsisted کردن ضد حمله: لستر سیتی و چلسی در لیگ برتر رئال مادرید در لالیگا.

جلب در اینجا, اما قطعا معامله شکن. آیا de Boer تیم همیشه حاضر به عقب نشینی و منتظر حریف به ظروف سرباز یا مسافر ؟ خواهد Barco و ترحم بود مطالب به تحمل خود را در زمان ؟ خواهد آتلانتا ایالات طرفداران که ام را به زور تبدیل به حمایت, حمله, فوتبال, نشستن هنوز هم برای یک سری از یکنواخت و خسته کننده تاکتیکی تمرینات?

این حق رای دادن بود ahem برای اجرا به دنیا آمد. بهترین دونده برای عمل جراحی زانو. وجود دارد تا مطمئن شوید راه های مختلف برای برنده شدن در یک مسابقه فوتبال است. (آتلانتا ایالات از دست رفته کنفرانس شرق عنوان بازی به تورنتو که در زمان چهار عکس به بازنده 19.) این احتمال وجود دارد de Boer دوباره استقرار Barco و ترحم به عنوان پشت سر هم اعتصاب, اما پس از آن شما تعجب می کنم که: با آنها را از هافبک که لوازم توپ ؟

سرد واقعیت این است که در آتلانتا ایالات فصل تغییر در یک شب سرد در نشویل. این شده است هرگز کاملا یک تیم اما Josef مارتینز بود که همیشه اول در برابر. شاید او بازگشت در نزدیکی فصل پایان — فوتبال تقویم اجرا می شود برای همیشه لطفا برای — اما بهترین سناریو است او را از دست رفته شش ماه. ضمنا همه آتلانتا ایالات می تواند امید است که برای برنده شدن به اندازه کافی به ماندن در مشاجره حذفی. بالای هفت تیم در 13-تیم کنفرانس شرق واجد شرایط. که ممکن است فراموش کنند.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Mark Bradley

علامت Bradley

علامت برادلی یک ورزشی نویس و وبلاگ نویس برای Atlanta Journal-Constitution. او شده است با AJC سال 1984.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>