آینه بحران: به عنوان هنگ کنگ از ساکنان در نظر فرار بسیاری در کانادا نگران آنها نمی قادر خواهد بود به بازگشت

محتوای مقاله

قبل از او رفت و به خیابان چهار شنبه, Nes ساخته شده یک پیمان با دوست پسر خود. این دو توافق کردند که اگر هر یک از آنها دستگیر شدند دیگر نمی خواهد صبر کنید. آنها می خواهم پاک کردن تاریخچه چت خود و حرکت بر روی. و روزی در آینده دور هر کس در خارج خواهد نام یک حیوان خانگی در یکی دیگر حافظه.

Nes (این اسم واقعی او نیست) جوان و حرفه ای در هنگ کنگ. برای چند سال گذشته او شده است یک فعال هم کار عمدتا در پشت صحنه در جنبش دموکراسی خواهی. برای Nes و بسیاری از دوستان او در این هفته بوده است, یک کابوس واقعی ساخته شده. او شده است قادر به خواب. روز چهارشنبه او از خواب بیدار شدم ساعت 5 و فقط نگه داشته پیمایش از طریق اخبار. “آن را مانند انتظار به سر بریده,” او نوشت: در امن چت بعد از آن روز. “من می ترسم برای زندگی من است.”

Nes متولد قبل از سال 1997 تا دسترسی به انگلیسی, ملی در خارج از کشور گذرنامه. در نظریه او می تواند ترک هنگ کنگ بیش از شروع در انگلستان که در آن به دولت ارائه شده است حقوق اقامت و یک مسیر به شهروندی. آن چیزی است که او فکر می کند در مورد همه زمان ها است. اما ترک خواهد بود دشوار است, او گفت:. هنگ کنگ است ، او نمی خواهید به ترک. او نمی داند که اگر او می تواند باقی بماند. و او را به دور از تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *