misnaming کنوانسیون در تاریخ ایالات متحده هستند زیانی

روزنامه نگار رابرت ایوانز [توییتر](Bahind Bastards, بدترین سال تا کنون) در سال گذشته به میزبانی پادکست این می تواند اتفاق می افتد در اینجا [iHeart, stitcher اپل] در مورد چه شکل دوم جنگ های داخلی آمریکا می تواند.

مثل همیشه موسیقی ارائه شده توسط چهار مشت [فوربس ‘هیچ کس ‘<url>’ official video, Consequence of Sound]

قبل از ما شروع, بیایید به خاطر داشته باشید:
متوقف کردن نگرانی در مورد دوم جنگ داخلی – “از داستانی به هشتگهای جدی به فکر می کنم-قطعات نگرانی در مورد یک جامعه coming undone منعکس کننده عمیق نگرانی بیش سیاسی و اجتماعی و اقتصادی بخش roiling کشور است.
اما این ترس بی اساس هستند. و در واقع این استادانی ترس در مورد آینده ما در واقع ارائه امیدواریم. شاید یکی از قابل توجه ترین تفاوت بین در حال حاضر و دوران جنگ است که چگونه ما در مورد اهداف ملی و جمعی اقدامات است. جنگ داخلی آمریکایی ها پیش بینی آینده ای متفاوت از ما. آنها اعلام خوش بینی در مورد آینده و اعتقاد بر این خشونت می تواند در شتاب آن. ما بیان اضطراب در مورد فردا و ترس است که جنگ خواهد آن را از بین ببرد.”

دوم جنگ های داخلی آمریکا – “دومین جنگ داخلی? احتمالا نه. اما راه تهمت و مدافعان رفتار آن را پوچ تصور جدی ناآرامی های اجتماعی است. که چقدر کم او را گرفته ما.”

شانس که امریکا disunion تبدیل به جنگ داخلی? – “هنگامی که ما نگاه اخیر جنگ های داخلی در سوریه و یمن و لیبی و یا در مکان هایی مانند مصر که در آن جنگ داخلی شده است برطرف هیچ چیز بسیار مهم به عنوان موضع و قدرت نیروهای مسلح است. ما را به نتیجه گیری کرد که جنگ های داخلی آمریکا ساعت روز قیامت نمی ماند در دو و یا حتی 52 دقیقه به نیمه شب. ایده بسیار مضحک است. تا زمانی که نیروهای مسلح باقی می ماند درست به بالاترین سنت, آن را نمی خواهد مهم نیست که چقدر عصبانی آمریکایی مردم و یا چه بد هاى خود رفتار کنند. وجود خواهد داشت هیچ دوم جنگ داخلی.”

توقف ساخت دومین جنگ داخلی آمریکا clickbait – “همچنین اساسی titillated علاقه به جنگ داخلی و مدنی روز قیامت این است که یک خستگی شدید با muddling همراه از طریق به وضوح ناکارآمد موسسات. به جای خسته کننده و طاقت فرسا انتقال قدرت به هر چهار یا هشت سال بین یک روستایی ائتلاف اختصاص داده شده به کوچک شدن دولت و قومیتی شهری ائتلاف تلاش برای reinflate آن, اگر دو طرف فقط بر روی یک میدان جنگ و مبارزه با آن را یک بار و برای همه است ؟
در بهترین حالت این است که بی معنی و منحرف قالب ضد سیاست است. در بدترین حالت ثابت LARPing جنگ داخلی و وایمار خدمت می کنند به این صورت که سهام در حال حاضر معادل هستند و مستحق به همان اندازه شدید و خشونت آمیز درمان است.”

هیچ کس Biz
قسمت اول: قسمت دوم در جنگ داخلی آمریکا

که به نظر می رسد دور از ذهن به شما ؟ عجیب و غریب? اگر اجازه بدهید سعی کنید به شما نشان دهد که چرا قبل گذشت به خوبی ممکن است واقعیت برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها startlingly به زودی اگر چیزی است که انجام می شود. دومین جنگ داخلی آمریکا نیست و صدا مانند یک دیوانه امکان دور به من و آن نیست در حالی که برای.

چرا جدید جنگ های داخلی خواهد بود مبارزه با یک هزار و طرف اگر آن اتفاق می افتد در اینجا: 5 راه جنگ داخلی تغییرات زندگی مدرن و 6 دلیل جدید جنگ های داخلی امکان پذیر است و وحشتناک

چگونه به احتمال زیاد جدید American Civil War? پس از نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها بر این باورند دوم جنگ داخلی در افق است و SF افسر تبدیل دیپلمات برآورد شانس در 60 درصد
ما باید یک 2nd جنگ داخلی? شما به من بگویید.
چه دموکراتیک خشم نگاه می خواهم
امریکا بعد از جنگ

این antigovernment افراط گرایان می دانند که چه کسانی هستند. آنها خود را به عنوان واقعی آمریکایی است. و چه کسی می تواند انکار وجود دارد عدالت در ادعا ؟ چه می تواند بیشتر آمریکا از مالیات شورش و عبادت در خشونت های سیاسی در نجات یک لت و پار سوء تعبیر از قانون اساسی و اعتقاد به سیستم مشتق شده sui generis که تار پرشور باور با راست hucksterism? بعد از جنگ های داخلی آمریکا نمی خواهد شبیه به اولین جنگ های داخلی آمریکا. آن را نمی خواهد بین سرزمین بیش از منابع و حق تعیین سرنوشت. از آن خواهد شد یک مسابقه بیش از ایده های متمایز از آنچه امریکا است. از آن خواهد شد یک جنگ بیش از آنچه امریکا به معنی. آن است که یک جمهوری چک و توازن و یا یک محل که منجر به هوی و هوس یک رئیس جمهور را اجرایی قدرت ؟ ایالات متحده یک کشور از مهاجران سفید پوست و یا یک ملت از مهاجران ؟ آن را نیز ممکن است شاید محتمل است که این کشور هرگز دریافت پاسخ.

به تازگی ویرجینیا حقوق تفنگ رالی افزایش ترس از خشونت توضیح داده شده Boogaloo: افراطیون جدید به اصطلاح عامیانه برای آمدن جنگ داخلی, 2nd Amendment Freakout: Civil War 2

قسمت دو: انتقام از روستایی امریکا
روستایی تقسیم – “از شکاف سیاسی بین شهری و روستایی امریکا بیشتر فرهنگی از آن است که, اقتصادی, ریشه در ساکنان روستایی’ عمیق سوء ظن در مورد این کشور به سرعت در حال تغییر, جمعیت, خود معنا که مسیحیت در محاصره است و درک خود را که دولت فدرال caters به نیازهای مردم در شهرهای بزرگ با توجه به گسترده نظرسنجی که به بررسی نگرش فرهنگی در سراسر ایالات متحده است.”
جمهوریخواهان را درک نمی دموکرات و دموکرات ها را درک نمی کنند و جمهوری خواهان
شهری و روستایی امریکا در جهان متفاوت است. مرتب کردن بر اساس.
هیچ شکاف در سیاست آمریکا است و نه روستایی در مقابل شهری و در اینجا داده به آن را اثبات کند و مراقب باشید که چه چیزی شما را به معنای زمانی که شما می گویند “روستایی”

قسمت سه: دولت حملات برگشت
فرگوسن و درس از درگیری های منطقه انجام ندادی. ثبات نیروی پلیس برای ایالات متحده [PDF]
5 راه پلیس در حال حاضر آغاز شده بعد از جنگ داخلی
decolorized پرچم آمریکا[قبلا] و tomahawks در تهاجم امریکا به عراق
چرا امریکا نیروهای پلیس مانند حمله به ارتش در حالی که نظامی نتواند به پلیس افزایش امنیت و کاهش جرم و جنایت است اما ممکن است آسیب پلیس شهرت به عنوان تار خط بین پلیس و سربازان
شما می توانید در یک پلیس خط در حال حاضر به عنوان تشخیص چهره می دهد پلیس قدرتمند جدید ابزار ردیابی.

قسمت چهار: چگونه به صرفه جویی در امریکا

من یک تفنگ دست ساز که توسط کلاهبرداران کاغذ
قسمت پنج: مردم آمریکا چه می تواند ضرب و شتم نظامی آمریکا
طیف کامل عملیات در میهن: یک “چشم انداز” از آینده
تگزاس مرد محکوم به اعدام در 3D-چاپ تفنگ مورد تا به حال آمار و لیست نمایندگان کنگره آمریکا. 3D-چاپ اسلحه به عقب و این زمان آنها غیر قابل توقف در چهار راه چاپ 3D به تهدید امنیتی
در ضمن
تروریست ها با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین وعده به گسترش فراتر از خلافت جنگ و شما می توانید به تماشای این ترسناک تجربه دست اول از حمله هواپیماهای بدون سرنشین + تصاویر

من در عشق با زیبا ترین کرکس
قسمت شش: خوب سمت جنگ داخلی آمریکا
در مقایسه با همسایگان خود و کسانی که در معرض شده بود به خشونت های بیشتری نیز اعتماد بیشتر از دیگران است. آنها بیشتر فعال در جوامع خود و به احتمال زیاد برای رای دادن.: می تواند جنگ فاستر همکاری?, Bauer et al., جنگ داخلی و انسجام اجتماعی[PDF], Gilligan et al.,

فقط پنجره ها و قفل درب
قسمت هفت: چگونه به قتل یک شهر
“لطفا” – ما می دانیم آن را به خانه, این خانه های آینده

عصر وحشی شهر جنگ
افسانه شهری: مبارزه است در شهرستانها واقعا اجتناب ناپذیر ؟ خواندن جنگ شهری پروژه.
ترور و حلب و موصل: سه سبک از جنگ شهری. سازمان دیده بان برای “قویترین باند”.

که رئیس که در بالا پسر ؟ نه شما.
قسمت هشتم: بعد از آمریکا نسل کشی
آن را شبیه به یکی از قبلی?
اردوگاه های بازداشت در مرز جنوبی: شلوغ, کثیف, بیمار, مناسب, به تاریخ در اردوگاه های کار اجباری و شبیه به دیگر اردوگاه های کار اجباری در طول تاریخ

G. D. F. R.
قسمت 9: آمریکا پناهنده بحران
مردم ممکن است سعی کنید به فرار از تقسیم متحده آمریکا

Joe Strummer که مرده بیش از حد لعنت بلند
قسمت 10: پایان, ایالات متحده آمریکا
نمی شود یک مرد خاکستری

لوری پنی: “مکس دیوانه” فمینیست راهکار برای زنده ماندن ناکجاآباد

سوال این است که چگونه ما در حال رفتن برای زنده ماندن خشکسالی و سیل که نور چراغ ها در سراسر جهان است. سوال این است: چگونه ما برای زنده ماندن هر یک از دیگر ؟
پاسخ این است که ما برای زنده ماندن با هم.

چه نوع از شمع دارای یک فتیله در هر دو به پایان می رسد ؟

ارسال شده توسط مرد از تاب و چرخش (4 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

اگر پست ها مثل این یک اثر جانبی از خود انزوا یا پناهگاه در محل ما می تواند به عنوان یک عصر طلایی در آبی.

من فقط شروع به کلیک بر روی لینک کلیک کنید.
ارسال شده توسط vrakatar در 9:41 PM در مارس 18

من بر این باور بودند که اساسی تعارض در این زمان است بین افراط گرایی و نسبیت و ریسک نجات گونه های ما.
ارسال شده توسط hypnogogue در 9:44 PM در مارس 18
اما این ترس بی اساس هستند.

امریکا را شکسته سیستم نصب یک رئیس جمهور که آشکارا می شکند قوانین و flaunts که همدستان او اجازه دهید او را دور با آن.

او ساخته شده است که تصمیم گیری های آگاهانه در مورد اینکه چگونه این بیماری همه گیر شده است به کار گرفته تصمیم گیری که منجر به کشته شدن و کشتن آمریکایی ها بیشتر به منظور بهبود شانس خود را از گرفتن دوباره انتخاب شود.

هرگز دست کم گرفتن اخلاقی اعماق جمهوری خواهان و نه ظاهری خود را زمان تمایل به استفاده از شعارهای بیگانه و سیاست به نوبه خود بیماری همه گیر کوروناویروس به نسل ما را رایشستاگ آتش.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! 10:02 PM در مارس 18

دولت آبرامز تانک و هلیکوپترهای آپاچی. من قرار دادن پول من بر روی آنها.
ارسال شده توسط بیننده در 10:05 ب. ظ در مارس 18

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>