فرماندار می سی سی پی نشانه لایحه حذف پرچم با مؤتلفه آرم


محتوای مقاله در ادامه

اندازه گیری امضا شده توسط, می سی سی پی را به اصطلاح جمهوری خواه فرماندار همچنین ایجاد یک کمیسیون برای طراحی یک دولت جدید پرچم. رای دهندگان این شانس را به تصویب این طرح در ماه نوامبر ریوز’ دفتر در بیانیه ای گفت.

پس از امضای این لایحه ایالتی می سی سی پی پرچم برداشته شد از آرایه ای از پرچم تمام کشورهای در Dirksen تونل در کنگره NBC گفت: با استناد به یک ویدیو.

آرم جایگزین شد با مهر از می سی سی پی به تصویر کشیدن یک عقاب با بالهای و یک سپر با ستاره و راه راه محور در قفسه سینه خود.

دولت پرچم که برجسته ویژگی های به اصطلاح مؤتلفه نبرد پرچم در حال پرواز در بالای دولت ساختمان کاپیتول در جکسون برای 126 سال است. آن را پایین گرفته شده است این آخر هفته پس از قانونگذاران ایالتی تصویب لایحه رسانه ها گفت.

در قرن 19 جنوب متحده در مواجهه با چشم انداز نیاز به برده داری تشکیل کنفدراسیون و شکست دور از ایالات متحده منجر به جنگ داخلی در سوریه و مبارزه از سال 1861 تا 1865.

نمادها از شکست شورش ساخته شد در سراسر جنوب در طول سال از تبعیض نژادی و خشونت شناخته شده به عنوان Jim Crow عصر. با وجود سال از پیشرفت و حقوق مدنی به صورت سیاه و سفید آمریکایی بسیاری متحده در برابر از بین بردن آنها. (گزارش شده توسط Brendan o’brien در شیکاگو; گزارش های اضافی توسط ماریا Ponnezhath; ویرایش توسط گرانت McCool و کلارنس فرناندز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *