“…در نرخ 5.78 لیتر در هر متر مربع(در هر ساعت)” برای پشت بام نمونه” “تیم مستقر در 10 مرحله سیستم خود را برای اثبات مفهوم دستگاه که تست شده بر روی یک MIT ساختمان پشت بام. سیستم تحویل آب خالص است که بیش از شهر استاندارد آب شرب و… (نرخ داده شده)”.

(تیک)

اضافه کردن لایه های بیشتر و افزایش راندمان تبدیل برای تولید آب آشامیدنی اما هر لایه نیز می افزاید: هزینه و فله به سیستم. تیم مستقر در 10 مرحله سیستم خود را برای اثبات مفهوم دستگاه که تست شده بر روی یک MIT ساختمان پشت بام. سیستم تحویل آب خالص است که بیش از شهرستان آب آشامیدنی استاندارد در نرخ 5.78 لیتر در هر متر مربع (در حدود 1.52 گالن در هر 11 فوت مربع) از انرژی خورشیدی جمع آوری منطقه است. این است که بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان رکورد مقدار قبلا تولید شده توسط هر گونه منفعل خورشیدی آب شیرین کن سیستم وانگ می گوید.

(تیک)
بر خلاف برخی از سیستم های آب شیرین کن هیچ تجمع نمک یا متمرکز خیار شور دفع می شود.

ارسال شده توسط الف (10 نظر کل) 8 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

و صدر با شفاف aerogel عایق.

در مورد $23,000 هر پوند aerogel در حال حاضر گران تر از طلا … خوب باشه که smidge هوشمندانه آن را به عنوان بسیار, نور, هیچ کس اقدام به خرید یک اونس اجازه دهید به تنهایی پوند اما یک پانل به نظر می رسد در پایین صدها نفر و بار 10 مرحله شاید نه برای مردمی که به آن نیاز دارید. سرد پروژه هر چند.
ارسال شده توسط sammyo در 7:21 PM در فوریه 10 [1 علاقه]
آن را یک ایده خوب و مرتب قطعه ای از مهندسی است اما این مزخرف:

بر خلاف برخی از سیستم های آب شیرین کن هیچ تجمع نمک یا متمرکز خیار شور دفع می شود. در یک شناور آزاد پیکربندی هر گونه نمک تجمع می یابد که در طول روز به سادگی می توان به عقب در شب از طریق فتیلهسازی مواد و بازگشت به آب دریا با توجه به محققان.

اگر شما در حال گرفتن آب شیرین از آب دریا شما افزایش غلظت نمک از آنچه پشت سر گذاشت. که فقط قابل اجتناب. نمک برای رفتن به جایی.

و مطمئن شوید که کمی proof-of-concept نمونه اولیه است و نه به نتیجه مقدار آب نمک. اما اگر این چیزی که نشانی از اثبات متمایل به پوسته پوسته شدن تا زمانی که آن را یک جایگزین واقعی برای در حال حاضر در دسترس تجاری, اسمز معکوس تکنولوژی آن را به ساخت آب نمک در مقادیر مشابه و ایده این است که شما لازم نیست که در مورد مراقبت از اثرات است که فقط تخت اشتباه است.
ارسال شده توسط flabdablet در 7:24 PM در 10 فوریه [3 علاقه]

*proof-of-concept*

شرکت مهندسی مبادلات شروع می شود.
ارسال شده توسط الف در 7:24 PM در فوریه 10

هزینه قابل حل است.

کاغذ استفاده می شود به خدا گران است. مانند تنها پادشاهان و کلیسا مقامات می تواند آن را تقبل کنند.

در حال حاضر آن را به سطل زباله که ضربات پایین خیابان.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوآنزا در 7:25 PM در 10 فوریه [2 علاقه]

بله. Aerogel-مانند ممکن است کار می کرد. شاید چیزی کمتر از گران قیمت/کمتر موثر است اما به اندازه کافی خوب.
ارسال شده توسط الف در 7:27 PM در فوریه 10
همچنین به نظر من که این پروژه یک تصویر خوب از این ایده وجود دارد عظیم انرژی پتانسیل صرفه جویی می شود تا به حال در طراحی مجدد موجود در فرآیندهای صنعتی برای استفاده بهتر از بازیافت انرژی حرارتی تلف شده.

با توجه به اندازه کافی توجه به موقعیت فیزیکی از روند مراحل با احترام به یکدیگر و ادغام کنترا-جریان مبدل های حرارتی, من می توانم بدون هیچ دلیل که چرا فرآیند با مراحل که نیاز به اجرا در درجه حرارت بسیار بالا ذاتا نیاز به انرژی ورودی بسیاری از تقسیم عددی بر مضرب از آنچه به پایان می رسد قفل شده است به شیمی به هر حال تولید شده است.
ارسال شده توسط flabdablet در 7:35 PM در 10 فوریه [2 علاقه]

یک پنل به نظر می رسد در پایین صدها نفر و بار 10 مرحله شاید نه برای مردمی که به آن نیاز دارید

اگر من آشنایی با طراحی صحیح آن نیاز ندارد aerogel برای هر مرحله. تمام نقطه از چند مرحله طراحی است که با استفاده از رد گرما را از یک مرحله به عنوان ورودی برای آینده ؛ aerogel است که تنها وجود دارد برای کمک به دام خورشیدی گرما در داخل این اولین مرحله است. آن اساسا کمتر رنج آوری جایگزین برای این نوع از خلاء عایق شیشه ای بوروسیلیکات معمولا در بر داشت در لوله پشت بام خورشیدی آب گرم کن برقی.
ارسال شده توسط flabdablet در 7:42 ب. ظ در فوریه 10

همچنین از این مقاله:

کل برآورد هزینه مواد از این نمونه اولیه بر اساس خرده فروشان بود E$1.54 از جمله AR-شیشه ای پوشش داده شده silica aerogel خورشیدی جذب حوله کاغذی اواپراتور آلومینیوم خازن و نایلون فریم. پس نایلون فریم حساب برای بیش از 70 ٪ از هزینه آن ممکن است به کاهش بیشتر هزینه های جایگزین موجود تا حدی-توخالی قاب با طراحی کاملا توخالی سازه به صرفه جویی در مواد و یا تعویض به دیگر جایگزین های ارزان تر.

ارسال شده توسط flabdablet در 7:57 PM در فوریه 10

اگر شما در حال گرفتن آب شیرین از آب دریا شما افزایش غلظت نمک از آنچه پشت سر گذاشت. که فقط قابل اجتناب. نمک به جایی بروید.

خورشید در حال حاضر تبخیر رطوبت از هر بدن از آب و پشت سر گذاشتن نمک.

اسمز معکوس پمپ ها در مقدار بسیار عظیمی از آب دریا از یک ورودی و آب نمک به دور از در یک سایت.

اگر مستقر در مقیاس موثر خواهد بود ترک نمک در محل و دستکاری آب شیرین از سراسر منطقه گسترده ای.

زیست محیطی و نگرانی خواهد بود که چگونه نور خورشید کاهش می یابد با توجه به دستگاه های’ سایه اثرات زندگی در زیر. این نمی تواند ایجاد یک briny منطقه مرده آن خواهید بود بلات کردن خورشید.
نوشته شده توسط انفجار در 8:06 PM در فوریه 10

خورشید در حال حاضر تبخیر رطوبت از هر بدن از آب و پشت سر گذاشتن نمک.

اطمینان حاصل کنید. و اگر شما انبوه افزایش بهره وری در آن است که تبخیر اتفاق می افتد و شما که در شهر-تهیه مقیاس معمولا دیده می شود با موجود تجاری RO, آب شیرین کن, شما در حال رفتن برای تولید آب نمک در یک نرخ که در آن بدانند چگونه به مقابله با آن می شود یک نظر درست مثل آن را با یک شهرستان در مقیاس RO desalinator.

و مطمئن شوید که اگر شما انتخاب کرده اید برای استقرار این چیزهایی که در سطح اقیانوس به جای پمپاژ آب به یک آرایه بزرگ از آنها قرار دارد بهتر پناه خشکی کارخانه نمک زدایی و سپس شما را وادار به تجارت کردن آب نمک نسل در برابر اقیانوس سایه ملاحظات. اما نظر من این است که شور نسل چیزی است که یک جایگزین نمک زدایی فن آوری است که تا کنون اجازه رفتن به شما فقط نادیده گرفت. اگر شما در حال کشیدن یک شهر را به ارزش آب شیرین در خارج از بدن از آب دریا پس از آن وجود دارد خواهد بود یک موضعی افزایش غلظت آب نمک آن را باید به مدل و درک و برخورد با. نوشیدنی های رایگان برای marketroids و سیاستمداران نه مهندسان.
ارسال شده توسط flabdablet در 8:33 PM در فوریه 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de