MLB گسترش حمایت های مالی به صورت جزئی leaguers

لیگ اصلی بیس بال ادامه خواهد داد به حمایت مالی جزئی لیگ بازیکنان را از طریق مه 31, MLB اعلام کرد.

Coronavirus شیوع متوقف شده است بسیاری از جهان اتفاقات روزانه از جمله ورزش است. در MLB مورد که ایجاد عدم قطعیت به عنوان به چگونه جزئی leaguers را زندگی می کنند. قرارداد خود را معلق شده است در حالی که بازی متوقف شد.

MLB آخرین بروز رسانی شد که واجد شرایط جزئی leaguers ادامه خواهد داد خود را دریافت $400 هفتگی کمک هزینه ها و مزایای بهداشت و درمان از طریق ممکن است و یا شروع minor-لیگ فصل (هر کدام که می آید برای اولین بار). MLB برای اولین بار اعلام کرد کسانی که کمک هزینه مارس 19 گفت: آنها ادامه خواهد داد از طریق آوریل 8.

استثنا در این طرح در هر MLB: بازیکنان که در حال امضا به لیگ معاملات بازیکنان در حال حاضر در حال دریافت مسکن و غذا و یا خدمات دیگر از تیم ها و بازیکنان در محدود داوطلبانه بازنشسته شوند یا فاقد صلاحیت لیست.

MLB به تازگی با همکاری متعصب برای ایجاد ماسک و لباس در کارخانه از مواد به طور معمول استفاده می شود برای MLB jerseys. لیگ و بازیکنان ارتباط ایجاد 1 میلیون دلار صندوق به سرعت کمک های غذایی نیز به ارتکاب 30 میلیون دلار در حمایت از ballpark کارکنان که در سمت چپ بدون درآمد در تعلیق است.

تیم ها و بازیکنان باید ادامه ساخت وعده برای کمک به جوامع خود. که شامل بریوز اول baseman فردی فریمن که اهدا $125K به سازمان های خیریه محلی. شاهین کارفرمایی Matt Ryan اهدا $100K به موسسات خیریه است. شاهین جوانه زدن ستاره Trae جوان است که در میان بازیکنان اهدای یادگاری به سمت “ورزشکاران برای تسکین” است که مزایده اقلام برای کمک به جمع آوری پول برای یک COVID-19 پاسخ صندوق.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im