MLB ‘به دنبال در یک مقدار زیادی از گزینه ها برای یک فصل, آزادی رسانه ها, مدیر عامل شرکت می گوید

مدیر عامل شرکت بریوز صاحب آزادی رسانه ها به میدان فرستاد این سوال شنبه که آیا وجود خواهد داشت یک فصل بیس بال این سال است.

“من فکر می کنم آن را نامشخص سوال” گرگ Maffei گفت: در یک مصاحبه زنده در CNBC “اما (MLB) کمیسر معتقد است وجود خواهد داشت بیس بال. سوال واقعی این است که آیا ما به اندازه کافی بازی قادر به کامل معتبر نجومی است که اجازه می دهد تا ما را به … تولید برندگان بخش و خواهم بود؟”

Maffei گفت: MLB است “به دنبال در گزینه های زیادی” از جمله به طور گسترده ای گزارش شده ایده داشتن همه تیم ها بازی های خود را بازی در آریزونا بدون طرفداران در حضور و غیاب برای شروع یک فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر بیس بال می کند رزومه … به نظر می رسد به احتمال زیاد آن را از سر برای اولین بار با بازیکنان تنها و بدون طرفداران در حال حاضر” Maffei گفت.

او گفت: آریزونا طرح است که در میان بسیاری از امکانات مورد نظر که برخی از او گفت: نه عموم شناخته شده است.

“وجود دارد یک آستانه بالا و سعی کنید برخی از کسانی که همه چیز کار می کنند در نظر گرفتن مردم وجود دارد و حفظ سلامت” Maffei گفت. “این اولین و مهمترین — ایمنی بازیکنان و بدیهی است که ایمنی از هر گونه طرفداران که ممکن است شرکت کنند.

“اما وجود دارد بدیهی است که بسیاری از مقید کردن تقاضا برای بیس بال و همچنین” Maffei اضافه شده است. “هیچ چیز می گوید: امریکا در حال کار بهتر از بیس شروع دوباره. بنابراین تلاش برای تعادل که تمایل ایمنی در برابر کلیدی است. و من فکر می کنم کمیساریای همه بیش از این است.”

در اوایل روز شنبه, Maffei گفته تحلیلگران سرمایه گذاری در یک کنفرانس تلفنی که بریوز نقدینگی کافی برای آب و یک سال بدون بازی اگر آن را به آن می آید.

“مقیاس نیازهای خود را حتی در هیچ یک از فصل سناریو بسیار کمتر از نیاز یا میزان سوختگی در هر دو زندگی می کنند (ملت) و یا یک فرمول یک” Maffei گفت: با اشاره به دو کسب و کارهای دیگر در این شرکت نمونه کارها.

MLB متعهد به پرداخت $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت به بازیکنان در سراسر 30 تیم در آوریل و مه — $5.67 میلیون نفر در هر تیم به طور متوسط.

“اگر هیچ نجومی وجود دارد و نه بیشتر مورد نیاز برای پرداخت به بازیکنان” Maffei گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید. “170 (میلیون دلار) در سراسر 30 تیم است نه یک مقدار عظیم از پول در شرایط تخلیه. وجود دارد هزینه های دیگر بدیهی است اما این بازیکنان هستند که بزرگترین هزینه. بنابراین نقدینگی در (بریوز) ما فکر می کنیم که بیش از کافی است.”

Maffei کنفرانس و CNBC مصاحبه انجام شد در درجه اول به بحث در مورد آزادی رسانه ها پیچیده تصمیم پنج شنبه اعلام کرد برای تغییر انتساب آن زندگی می کنند ملت سهام و سایر دارایی ها و بدهی های بین فرمول یک و آن آزادی SiriusXM ، بریوز باقی می ماند جداگانه پیگیری سهام تحت آزادی چتر.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>