MLB تعلیق عملیات: بهار آموزش لغو و فصل به طور منظم با تاخیر

MLB برگزار شد یک کنفرانس تلفنی روز شنبه و پس از آن اعلام شده است لغو تمام باقی مانده بهار آموزش بازی و تاخیر در شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته. MLB را دوباره ارزیابی وضعیت آن را به عنوان گستراند.

Minor League Baseball به دنبال اعلام آن را به تاخیر شروع فصل آن. آن را با دقت اشاره کردن پتانسیل بازگشت تاریخ. MiLB روز باز شد مارس 9.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

بیس بال در میان آن نمایشگاه فصل با تیم های آماده سازی خود برای روز افتتاحیه مارس 26. این دریانوردان در حال حاضر راه اندازی شد برای شروع خود را به طور منظم تخته سنگ در آریزونا به دلیل واشنگتن فرمان که ممنوع حوادث بیش از 250 نفر است. The California Department of Public Health توصیه می شود این همان است که شک و تردید بیش از افتتاحیه برای داجرز Padres و یک است.

بریوز شد برنامه ریزی برای شروع فصل در آریزونا. خود را متعاقب آن سری برنامه ریزی شده بود در سن دیگو با خانه خود را بازکن برای ماه آوریل 3 برابر Marlins.

پس از MLB تصمیم بریوز بازی نخواهد کرد و حداقل به 13 بازی در برنامه خود: چهار در آریزونا سه در سان Diego سه مقابل میامی و سه برابر سن دیگو.

بریوز در حال برنامه ریزی برای شروع یک دو شهرستان سفر به میامی و نیویورک در مارس 9 خواهد بود که ممکن است اولین شروع تاریخ با توجه به MLB ، معلوم نیست چه بیس بال رسیدگی خواهد شد برنامه خود را – و از دست رفته بازی – اگر/وقتی که آن را از سر گرفته است. بریوز خواهد به خانه بازگشت از آن سفر که ممکن است برای خانه, درب بازکن, مارس 17 برابر غول.

این تیم نشده علنا اظهار نظر در مورد چگونه آن را اداره کند بازیکنان خود را در سراسر چند هفته آینده. آن را انتشار اطلاعات در مورد بلیط بازپرداخت (در زیر آمده) و به پایان رسید با زیر:

“در حالی که بریوز ناامید هستند و به قطع ما به طور منظم بهار آموزش برنامه کوتاه بهداشت و ایمنی ما طرفداران و کارکنان و بازیکنان و جامعه بزرگ بوده است و همیشه خواهد بود یک اولویت برای ما است.”

از یک بیانیه صادر شده توسط MLB: “MLB اعلام خواهد شد اثرات در برنامه در زمان مناسب و انعطاف پذیر باقی می ماند به عنوان حوادث, حکم, با این امید از سرگیری عملیات عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“هیچ چیز برای ما مهم تر است از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان و طرفداران. MLB ادامه خواهد داد به انجام اقدامات احتیاطی و بهترین روش توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی. ما ارسال و ما بهترین آرزوها را برای همه افراد و جوامع بوده که نهفته coronavirus.”

MLB نشده ایفا کوتاه فصل از سال 1995 زمانی که اکثر تیم بازی 144 بازی پس از پایان بدنام اعتصاب که شروع قبلی اوت و هزینه MLB آن postseason.

MLB تصمیم ادامه روند که جاروب در سراسر ورزشی لیگ در 24 ساعت گذشته. NBA به حالت تعلیق در بازی روز شنبه بعد از یک بازیکن تست مثبت برای COVID-19 و لیگ های دیگر به دنبال کت و شلوار پنج شنبه از جمله کنفرانس بسکتبال مسابقات برنامه ریزی شده رخ می دهد که روز لغو سراسر کشور است.

NCAA لغو بهار و زمستان قهرمانی از جمله مارس جنون و کالج های دنیا سری. MLS و NHL خود را به طور منظم فصل نیز به حالت تعلیق عملیات در تلاش برای کاهش خطر ابتلا به این ویروس در حال گسترش است.

بریوز’ بیانیه خریداری بلیط:

– ساحل اعضای باشگاه (فصل دارندگان بلیط): اعتبار همه unplayed بازی قرار داده خواهد شد به حساب خود را و اعمال خود را نسبت به 2021 بلیط فصل تجدید. باید هر یک در حال حاضر برنامه ریزی بهار آموزش بازی اضافه می شود قبل از فصل به طور منظم آغاز می شود بریوز خواهد بود در تماس با اعضای باشگاه.

– گروه های که خریداری شده از طریق CoolToday بلیط: بلیط خواهد شد به صورت خودکار مسترد ظرف 30 روز به روش اصلی پرداخت.

– مهمانان که خریداری شده بازی تک بلیط از طریق وب سایت فروش بلیط به طور خودکار به پرداخت به روش اصلی پرداخت. لطفا اجازه می دهد تا 30 روز برای بازپرداخت برای منعکس کردن حساب کاربری خود شوید.

– برای مهمانان که خریداری شده بازی تک بلیط در CoolToday بلیط: بازگشت بلیط های خود را به دفتر فروش بلیط ساعات کسب و کار عادی برای هزینه کامل بازگشت به روش اصلی پرداخت.

– بلیط خریداری شده از طریق شخص ثالث فروشندگان (StubHub, و غیره.): مهمانان باید اصلی بازگشت به نقطه خرید به پرس و جو در مورد بازپرداخت را انجام دهید. StubHub خریداران می توانید تماس بگیرید StubHub به طور مستقیم در 866-788-2482 به درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

MLB کامل بیانیه:

“پس از تماس با 30 باشگاه و پس از مشورت با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط کمیسر Robert D. مانفرد جونیور امروز اعلام کرد که MLB تصمیم گرفته است به حالت تعلیق در بهار آموزش بازی و به تاخیر انداختن شروع سال 2020 فصل به طور منظم حداقل دو هفته با توجه به ملی اضطراری ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. این عمل است که گرفته شده در جهت منافع ایمنی و رفاه ما بازیکنان باشگاه و ما میلیون ها نفر از طرفداران وفادار.

MLB ادامه خواهد داد و به ارزیابی مداوم حوادث منجر به شروع فصل. راهنمایی های مربوط به عملیات روزانه و تمرینات خواهد بود, رله به باشگاه در روزهای آینده. همانطور که از 4 p. m. ET امروز بهار آینده آموزش بازی ها لغو شده اند و 2020 جهانی بیس بال کلاسیک مقدماتی بازی در توسان Ariz., شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

MLB و باشگاه شده اند و تهیه انواع طرح های احتمالی مربوط به سال 2020 به طور منظم برنامه فصل. MLB اعلام خواهد شد اثرات در برنامه در زمان مناسب و انعطاف پذیر باقی می ماند به عنوان حوادث, حکم, با این امید از سرگیری عملیات عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

هیچ چیز برای ما مهم تر است از سلامت و ایمنی بازیکنان ما کارکنان و طرفداران. MLB ادامه خواهد داد به انجام اقدامات احتیاطی و بهترین روش توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی. ما ارسال و ما بهترین آرزوها را برای همه افراد و جوامع بوده که نهفته coronavirus.”

MLB بازیکنان کاردانی بیانیه از مدیر اجرایی تونی کلارک: “بازیکنان ارتباط است که در تماس مستقیم با لیگ اصلی بیس بال و کارکنان ما اعطا به طور منظم با بهداشت فدرال officals دولت و دولت های محلی و کارشناسان بیماری های عفونی به منظور توسعه برنامه های احتمالی. به عنوان شرایط تکامل, ما تلاش خواهد شد به عنوان به خوبی.

بازیکنان می خواهند به رقابت و ارائه سرگرمی به طرفداران. کانون تمرکز باقی می ماند پیدا کردن راه هایی برای انجام این کار در یک محیط محافظت می کند که نه فقط بازیکنان, شخصی, ایمنی و بهداشت, اما همچنین سلامت و ایمنی از طرفداران داوران, ورزشگاه, کارکنان, باشگاه کارکنان و هر کس در بیس بال ،

MiLB کامل بیانیه: “در زمان شیوع کروناویروس و پس از مشورت با متخصصان پزشکی و شرکای ما در لیگ اصلی بیس بال لیگ کوچک بیس بال را به تاخیر شروع 2020 قهرمانی فصل است. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر تحولات و اعلام خواهد شد اطلاعات اضافی دربارهی 2020 فصل در تاریخ بعد. ما کار خواهد کرد با لیگ اصلی بیس بال و شرکای اجتماعی به سر بازی به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار. سلامت و ایمنی Minor League Baseball, طرفداران بازیکنان و مدیران اولویت ما است و افکار ما هستند با کسانی که در سراسر جهان شده اند که تحت تاثیر این بیماری قرار.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de