MLB را به دنبال خواهد داشت آخرین CDC توصیه رسما تاخیر در فصل بیشتر

لیگ اصلی بیس بال با صدور بیانیه ای که روز شنبه آن را دنبال آخرین مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه هایی است که حوادث بیش از 50 نفر محدود شود بیش از دو ماه آینده. این حرکت رسما تاخیر شروع فصل فراتر از اصل دو هفته و به مدت حداقل اواسط ماه مه.

این تصمیم به تایید آنچه که بسیاری در داخل و خارج از بیس بال در حال حاضر می دانستند: فصل نمی خواهد در ماه آوریل آغاز و عدم وجود آن خواهد شد به احتمال زیاد فشار به تابستان است. MLB کنند و در آن گفته:

“امروز کمیسیون Robert D. مانفرد جونیور انجام یک کنفرانس تلفنی با 30 باشگاه از لیگ اصلی بیس بال. زیر شب گذشته به تازگی به روز رسانی توصیه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) محدود کردن حوادث بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته افتتاح 2020 فصل به طور منظم خواهد بود به عقب رانده مطابق با آن هدایت است.

“MLB را حفظ خواهد کرد طرفداران به روز رسانی در تصمیم گیری در خصوص برنامه ریزی برای سال 2020 برنامه در روزها و هفته های پیش رو است. این باشگاه باقی می ماند متعهد به بازی به عنوان بسیاری از بازی به عنوان زمانی که ممکن است فصل آغاز می شود. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر حوادث در حال انجام و انجام اقدامات احتیاطی و بهترین روش توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی و اصرار تمام طرفداران بیس بال به دنبال کت و شلوار. MLB گسترش آن بهترین آرزوها برای تمام افراد و جوامع که نهفته coronavirus.”

MLB لغو باقی مانده از زمستان های آموزشی نمایشگاه بازی های هفته گذشته و فرستاده بازیکنان و مربیان و مقامات دفتر خانه. بریوز بودند به شروع فصل به طور منظم در 26 مارس با هفت بازی سفر جاده ای به دایاموند و Padres. خانه درب بازکن برنامه ریزی شده بود برای آوریل 2 برابر Marlins. این به طور منظم فصل بازی در حال حاضر ذکر شده به عنوان به تعویق افتاد. MLB را اعلام نکرده است که چگونه آن را اداره کند یک فصل که آغاز می کند حداقل تا اواسط ماه مه.

MLB همچنین در همکاری با بازیکنان ارتباط اعلام کرد این اهدا $1 میلیون تقسیم می شود بین تغذیه امریکا و وعده های غذایی بر روی چهار چرخ امریکا در تلاش برای مبارزه با گرسنگی به عنوان یک نتیجه از تعطیلی مدارس و قرنطينه با توجه به شیوع ویروس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>