MLS A-به-Z guide برای سال 2020 فصل

برای کسانی که جدید به آتلانتا ایالات فوتبال و لیگ, در اینجا یک A-به-Z guide:

یک برای آتلانتاصفحه اصلی آتلانتا ایالات که برنده MLS Cup در سال 2018 و Campeones جام و ایالات متحده باز جام ملت های آسیا در سال 2019.

B است که برای توپ. لیگ رسمی مطابقت با توپ در این فصل است که آدیداس Nativo XXV. آن را آبی و سبز رنگ هستند و “با الهام از اولین MLS توپ در سال 1996 به مناسبت 25 MLS فصل است.”

C است که برای کلاه, حقوق و دستمزد. MLS ترجیح میدهد آن را به نام یک بودجه. هر تیم در MLS دارای یک درپوش حقوق. در سال 2019 که حقوق و دستمزد بودجه $بود 4,240,000. کل کشیده شده است از 18-20 بازیکنان در باشگاه های ارشد فهرست. آن را شامل نمی شود پرداخت حقوق به بازیکنان وطنی یا نسل آدیداس بازیکنان. یک باشگاه را به طور کلی توانایی به صرف افزایش خواهد یافت از $8,490,000 در سال 2019 به $11,643,000 در 2024.

D است که برای بازیکن تعیین شده. این بازیکنان که حقوق بیش از $530,000 (نسبت به حقوق و دستمزد کلاه) اگر او شروع به بازی در ابتدای سال 2019 فصل است. آتلانتا ایالات را DPs هستند Josef مارتینز ترحم مارتینز و Ezequiel Barco.

E است که برای کنفرانس شرق. هفت تیم از 12 که پیشرفته به پلی آف فصل گذشته بودند: NYCFC, آتلانتا, ایالات, فیلادلفیا, تورنتو, d. C., United, the New York Red Bulls و انقلاب جدید انگلستان. کسانی که نمی شد شیکاگو, مونترال, Columbus, اورلاندو و سینسیناتی.

F است برای دور اول. قالب برگشتی, برای دومین سال متوالی فراهم می کند یک خداحافظی به سمت برای اولین بار از محل تیم از هر کنفرانس. دانه دوم را بازی هفتم سوم را بازی ششم و چهارم را بازی پنجم. دور اول همچنین می توانید تعداد برای دور اول که MLS تیم وارد ایالات متحده فنجان باز خواهد شد که مسابقات دور سوم این فصل است. در چند سال گذشته آن را دور چهارم.

G برای Garber همین. او کمیسر لیگ یک شغل او برگزار کرده است از سال 1999.

ثانیه است که برای بازیکنان وطنی. این بازیکنان که در حال امضا توسط MLS تیم پس از آنها می آیند تا از طریق تیم آکادمی. تیم ها می توانند به عنوان بسیاری از آنها می خواهند هر سال اما هر تیم دارای فهرستی از نقاط در دسترس است. آن را معادل یک مزرعه سیستم. آتلانتا ایالات دارای سه وطنی بازیکنان: اندرو کارلتون است که در وام به ایندیاناپولیس در USL, centerback جورج کمپبل که به احتمال زیاد شروع خواهد شد برای آتلانتا ایالات 2 در USL و بیمارستان جورج Bello خواهد شد که رقابت برای نقطه شروع با ارشد تیم.

من برای بین المللی است. هر تیم شروع می شود با هشت اسلات های موجود برای ثبت نام بازیکنان بین المللی. آنها لازم نیست که به استفاده می شود. آنها همچنین tradeable.

J برای Jersey حامیان مالی. MLS شد و برای اولین بار از بزرگ 5 ورزش حرفه ای لیگ اجازه می دهد تا حامیان مالی در مقابل آن کشباف. آتلانتا ایالات کیت است اسپانسر شده از طرف بیمه خانواده آمریکایی.

K است که برای کیت. فوتبال کشباف, کلاه, شورت و جوراب است که به نام یک کیت. به آن استفاده می شود. آدیداس طرح های کیت. هر تیم می تواند تغییر یک کیت هر دو سال. پس از دو سال از پوشیدن هلو کیت برای بازی دور آتلانتا ایالات کیت تغییر در این فصل به یکی از این ویژگی های طلا خود را به عنوان رنگ ثانویه.

L برای Landon Donovan جایزه MVP. LAFC را کارلوس ولا برنده این جایزه در فصل گذشته. آتلانتا ایالات را Josef مارتینز برنده آن در سال 2018 است.

M برای MLSPAکه لیگ برتر فوتبال, بازیکنان, انجمن گروه است که نشان دهنده این بازیکنان در لیگ.

N برای روزنامه ها. لطفا با پشتیبانی محلی خود را. این که آیا شما آن را باور پوشش ارائه شده از تیم های محلی کاغذ اغلب درایوهای مقدار پوشش ارائه شده توسط رسانه های دیگر در این بازار است. محتوای ارائه شده توسط روزنامه نگاران فراهم می کند صحبت کردن امتیاز است که اغلب استفاده می شود (گاهی اوقات ناشناس) توسط دیگران است. این درست نیست در همه موارد. وبلاگ ها و رسانه های دیگر نیز ارائه با ارزش و محتوای اصلی اما روزنامه ها نقش مهمی بازی کند. The gray industries به تازگی تصمیم گرفت که دیگر نمی توانست پشتیبانی از ضرب و شتم یک خبرنگار برای آن دو تیم است. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه است که تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار, پوشش تیم توسط رسانه های دیگر در این شهر فوق العاده.

O برای اضافه کاری یا وقت اضافی. اضافه کاری در فوتبال طرز سخن گفتن است و وقت اضافی و استفاده شده است که این تیم باقی می ماند گره خورده است پس از 90 دقیقه به علاوه هر چه تصمیم گرفته است که توقف و یا صدمه زمان. آن متشکل از دو 15 دقیقه دوره. از آن خواهد شد مورد استفاده در پلی آف.

P برای ضربات پنالتی. آنها تعلق می گیرد برای خطا در داخل جعبه مجازات و نیز استفاده خواهد شد که به تصمیم می گیرید اگر نتایج بازی های خاصی پایان گره خورده است. نقطه پنالتی توسط 12 متری از خط دروازه. مجازات shootouts بهترین-از-پنج. اگر در این تیم باقی می ماند بستن به ضربات پنالتی رفتن به حالت مرگ ناگهانی و ادامه خواهد داد تا زمانی که یک بازیکن در یک تیم باعث می شود یک و یک بازیکن در تیم های دیگر نتواند.

پرسش این است که برای کیفیت. کیفیت بازی در MLS یک بحث ثابت. فکر آن را نمی تواند بازی جهان بهترین لیگ از جمله در انگلستان و اسپانیا و ایتالیا و آلمان آن در بهبود تدریجی در هر سال.

R توسط داوران. وجود دارد بسیاری از بحث در مورد کیفیت داوری در لیگ. وجود دارد یکی داور در این زمینه دو دستیاران.

S برای حامیان’ سپر. این است که با توجه به تیم است که پس از اتمام فصل به طور منظم با بیشترین امتیاز است. LAFC برنده آن در فصل گذشته. L. یک کهکشان (4) باید برنده آن بیشتر است.

T است که به صورت هدفمند تخصیص پولیکی از مکانیزم های مالی اختراع توسط MLS برای کمک به باشگاه به دست آوردن برخی از بازیکنان. تاثیر آن می گذرد به آرامی کاهش می یابد در CBA جدید به دلیل آن را انتقال به طور کلی تخصیص پول است که متنوع تر استفاده می کند.

V برای VAR یا ویدئو دستیار داور. هر بازی در MLS نظارت تصویری کمک داور که در ساعتهای مختلف پخش زوایای زندگی بازی به کمک داور و دستیاران او. ور قرار است به توصیه به داور که او و یا او را نقد و بررسی یک بازی زمانی که ممکن است روشن و آشکار خطا. آن را هنوز هم روشن نیست چه روشن و آشکار ممکن است.

W برای کنفرانس غرب. وجود دارد 13 تیم شامل این گروه است. سال گذشته حذفی تیم بودند LAFC, سیاتل, Real Salt Lake, Minnesota, L. A., کهکشان پرتلند و دالاس.

X است برای توسعه. نشویل و اینتر میامی دو جدید تیم گسترش. Austin و شارلوت آغاز خواهد شد بازی در سال 2021. سنت لوئیس و ساکرامنتو شروع خواهد شد در سال 2022.

Y است که برای کارت های زرد. یک کارت زرد داده شده است به طور معمول زمانی که یک بازیکن تهاجمی تر لازم است. دو کارت زرد برابر با یک کارت قرمز و بازیکن فرستاده, کاهش تیم خود را توسط یک بازیکن در این زمینه است.

Z است برای صفر است. تیم های دریافت صفر امتیاز برای دست دادن, یکی برای یک کراوات و سه برای پیروزی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Doug Roberson

داگ رابرتسون

داگ رابرتسون را پوشش می دهد آتلانتا ایران و لیگ برتر فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>