MLS گسترش آموزش ban با استناد به coronavirus نگرانی

MLS که شامل آتلانتا ایالات روز جمعه تمدید دستور خود در برابر تیم های آموزش در گروه های بزرگ از طریق 27 ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

در آن بیانیه لیگ گفت: بازیکنان در حال انتظار باقی می ماند در هر باشگاه در بازار و باید ورزش اجتماعی فاصله گرفته است. آموزش امکانات تنها باید با استفاده از بازیکنان تحت درمان فیزیکی است.

USL که شامل آتلانتا ایالات 2 اعلام کرد در روز قبل از آن که آن را تمدید آن توقف برابر آموزش برای آن باشگاه از طریق آوریل 5.

در روز پنج شنبه MLS اعلام کرده بود که تعلیق بازی های خود را از طریق بعد از هشت هفته با استناد به توصیه های از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. لیگ قبلا اعلام کرده بود 30 روز تعلیق از بازی در مارس 12.

بر اساس فرکانس پسوند لیگ به نظر می رسد تصمیم گیری را به حالت تعلیق آموزش به عنوان اطلاعات می رسد. اولین تعلیق رخ داده در مارس 12 بود و از طریق آخر هفته. بعدی تعلیق در آمد در 15 مارس و از طریق 20 مارس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>