MLS مسائل بیانیه ای در مورد کوروناویروس

MLS با صدور بیانیه زیر سهشنبه در مورد COVID-19 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان coronavirus:

“پس از شهرستان سانتا کلارا حقوقی به منظور منع در تمام تجمعات از 1000 نفر یا بیشتر و دولت واشنگتن تصمیم به محدود کردن تجمعات بیش از 250 نفر در شهرستان کینگ لیگ برتر مسابقات فوتبال در سن خوزه و سیاتل در 21 مارس هستند به تعویق افتاد. لیگ و باشگاه در حال بررسی گزینه ها برای تغییر زمان این مسابقات در تاریخ بعد.

“MLS باشگاه ها و ورزشگاه اپراتورهای اجرا روش برای اطمینان از ایمنی از طرفداران و جوامع با افزایش تمیز کردن کارکنان و ضد عفونی بالا-ترافیک مناطق مطابق با اصول بهداشتی امکانات قبل و بعد از هر بازی و ساخت ضد عفونی کننده دست در دسترس در سراسر سالن. MLS استادیوم نیز اجازه می دهد مهمان به خود بطری ضد عفونی کننده دست و تشویق طرفداران که احساس بیمار و یا در جمعیت های آسیب پذیر برای لذت بردن از این بازی در خانه است. باشگاه نیز برقراری ارتباط با طرفداران در پیش از مسابقات و پست در ورزشگاه علامت برای آموزش بیشتر در مورد روزمره اقدامات پیشگیرانه توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC).

“علاوه بر این روش در MLS استادیوم های لیگ و باشگاه ها نیز با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از ما یک محیط امن برای همه کسانی که شرکت در مسابقات از جمله بازیکنان و مربیان و هیات داوران و روزنامه نگاران و شرکای کسب و کار. این شامل محدود کردن اتاق قفل دسترسی به بازیکنان و ضروری باشگاه کارکنان تعلیق باز کردن صفوف در آن MLS بازیکنان نوجوانان و جوانان فوتبال بازیکنان وارد میدان side-by-side تعویق انداختن بازیکن حضور و تولدش جلسات و محدود کردن فن تجارب در تیم گرم یو پی اس. همچنین لیگ موظف است که بازیکنان و مربیان و ضروری کارکنان باید سفر به matchday از طریق پروازهای چارتر برای آینده قابل پیش بینی.

“ارائه یک محیط امن و سالم برای ما طرفداران ، بازیکنان و همه در MLS مسابقات اولویت ما است. در طول این سرعت در حال تغییر موضوع MLS باقی مانده در تماس مستقیم با مربوطه و سازمان های دولتی از جمله سی دی و PHAC و نیز هماهنگی با دیگر ورزشی سازمان در مورد COVID-19. علاوه بر این هر MLS باشگاه در گفت و گو مستمر با محلی و منطقه ای مقامات بهداشتی.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و ارائه هر گونه به روز رسانی در زمان مناسب.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

آتلانتا ایالات میزبانی سینسیناتی در روز شنبه در مرسدس بنز ورزشگاه و برنامه ریزی شده است به میزبان اسپورتینگ کی سی روز شنبه در مرسدس بنز ورزشگاه.

یک سخنگوی و سخنگوی AMB گروه خواسته شد در یک ایمیل سهشنبه اگر بازی روز شنبه قرار بود به تحت تاثیر جهان هیت سازمان در روز قبل از آن توصیف coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر. سوال این بود که فرستاده به MLS که چند ساعت بعد با صدور بیانیه ای که.

همان سخنگوی خواسته بود اگر NCAA تلاش برای حرکت نهایی چهار از مرسدس بنز ورزشگاه به سایت دیگر در شهرستان ها را تحت تاثیر قرار آتلانتا ایالات توانایی host Club آمریکا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه به جای در کنساو دولت است که که در آن است در حال حاضر برنامه ریزی شده به توان 18 مارس.

سخنگوی گفت که به دلیل چیزهایی که هنوز در حال توسعه و تغییر این سوال هنوز می تواند پاسخ داده شود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im