MLS تعلیق فصل بیش از coronavirus نگرانی

MLS که شامل آتلانتا ایران است, تعلیق بازی خود را برای 30 روز به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 بیماری همه گیر. لیگ اعلام کرد تعلیق پنج شنبه. کونکاکاف نیز تعلیق لیگ قهرمانان که در آتلانتا ایالات بخشی بدون بازگشت تاریخ اعلام کرد.

“باشگاه های ما متحد بودند امروز در تصمیم گیری به طور موقت به حالت تعلیق در فصل ما – بر اساس مشاوره و راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) آژانس بهداشت عمومی کانادا (PHAC) و دیگر مقامات بهداشت عمومی و در بهترین مورد علاقه طرفداران ما بازیکنان مقامات و کارکنان” MLS کمیسر دان گاربر در بیانیه ای گفت از لیگ. “ما می خواهم برای تشکر از طرفداران ما برای ادامه حمایت خود در طول این زمان به چالش کشیدن.”

لیگ فقط به پایان رسید دوم آن از 34 دور. آتلانتا ایالات (2-0-0) برنامه ریزی شده بود به میزبان اسپورتینگ کی سی شنبه در مرسدس بنز ورزشگاه.

MLS می شود دومین عمده pro لیگ ورزش همراه با NBA در آمریکای شمالی و یکی از تعداد انگشت شماری از لیگ فوتبال در جهان را به حالت تعلیق بازی به دلیل نگرانی در مورد ویروس.

آتلانتا, ایالات, بازی برابر اسپورتینگ کی سی در شیکاگو و در سینسیناتی خواهد بود دوباره. آتلانتا ایران برنامه ریزی شده است به میزبان پورتلند در مارس 19.

بیانیه ای از آتلانتا ایالات جمهور دارن Eales بخوانید: “همانطور که ما دریافت بینش های اضافی از لیگ به تغییر زمان آن به تعویق افتاد مسابقات, ما خواهد شد و ارتباط جزئیات که در آن زمان.

“ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از سوالات که نیاز به خطاب و ما با تشکر از شما برای صبر و درک که ما کار را برای جمع آوری اطلاعات است. همانطور که می دانید این است که به سرعت در حال تحول وضعیت و ما بهترین های ما برای نگه داشتن شما را به عنوان مطلع و به روز شده به عنوان امکان پذیر است.

“مثل همیشه ما قدردانی و حمایت خود را از ارزش خود را از تعهد به باشگاه.”

بلیط بازپرداخت این تیم برنامه های آموزشی و اطلاعات اضافی در مورد لیگ تعلیق نمی شد فورا در دسترس است.

سود به لیگ تعلیق می تواند باشد که آن را می دهد بسیاری از آتلانتا ایالات را مجروح بازیکنان زمان بیشتری برای بازتوانی و بازگشت. در حال حاضر در حال centerbacks مایل رابینسون فرانکو Escobar و لورنس Wyke بیمارستان ادگار کستیللو و هافبک Matheus Rossetto. Josef مارتینز به احتمال زیاد برای فصل با آسیب ACL.

آتلانتا ایالات لیگ دوم-پا بازی مقابل کلاب امریکا برنامه ریزی شده برای مارس 18 به تعویق افتاد در چهارم دور. آتلانتا ایالات ضرب و شتم قرار گرفت در پا برای اولین بار 3-0 روز چهارشنبه در شهر مکزیک. فدراسیون با صدور این بیانیه پنج شنبه:

“در کونکاکاف رفاه هر کس در ارتباط با مسابقات و مسابقات از بالاترین اهمیت برای ما است. ما شده اند از نزدیک نظارت بر بهداشت عمومی وضعیت آن را به عنوان شده است در حال تحول در ایالات متحده و در سراسر منطقه است.

“با توجه به تحولات شب گذشته از جمله راهنمایی جدید صادر شده توسط کشورهای شهرها و ایالات متحده ما را ساخته اند این تصمیم به تعلیق Scotiabank کونکاکاف نهایی لیگ قهرمانان اروپا با اثر فوری.

“ما در ادامه به بحث در مورد ترتیبات برای دیگر آینده کونکاکاف مسابقات را بیشتر به یک بیانیه عمومی در دوره به دلیل.

ایالات متحده آمریکا فوتبال پنج شنبه اعلام کرد که آن را لغو تمام مردان و زنان ارشد تیم مسابقات از طریق آوریل است. همچنین لغو بسیاری از جوانان در تیم ملی داشتند.

این USL قهرمانی که شامل آتلانتا ایالات 2 پنج شنبه اعلام کرد که تعلیق بازی برای حداقل 30 روز.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>