روز دوشنبه آب و هوا-ترافیک: خشک کشش همچنان با اوج در 60s

شمال گرجستان است که در ادامه آن کشش از آب و هوای خوب شنبه با شرایط خشک و بعد از ظهر در اوج بالا 60s در هوا.

شروع کار در هفته خواهد بود بیشتر یا کمتر همان آخر هفته با توجه به کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان. آن می تواند خشک و روز این هفته ،

“روز شنبه در حال رفتن به چهار روز خشک در یک ردیف” موناهان گفت. “من آرزو می کنم من می توانم آن را به یک پنجم. من می توانم انجام این کار, اما من می تواند به شما یک شنبه در سراسر شمال گرجستان.”

روز شروع خواهد شد در زیر تعداد زیادی از آفتاب, اما آن را سرد خارج وجود دارد. صبح پایین در 30s و 40s اما همه از شمال گرجستان آن را به 60s بعد شنبه با توجه به کانال 2.

موناهان گفت: ثابت warmup است در این راه با کمک نسیم دلپذیر.

“در موقع ناهار ما در 58 در راه ما را به بالا 60s در برخی از محله های بعد از این بعد از ظهر,” او گفت:. “از آن خواهد شد خوب جمعه.”

آتلانتا باید به یک پیش بینی از 66 درجه به ابرها پر کنید بعد از این بعد از ظهر. توسط شب موناهان گفت: آسمان را روشن ابری. آن باقی می ماند و خشک از طریق پنج شنبه شب, اما او گفت: برخی از قسمتی ابری خواهد بود در حال حرکت در صبح روز سه شنبه درایو.

“این است که نمی تواند سنگین خیساندن باران دیده ایم بیش از چند هفته گذشته اما, برخی, دوش نور در اطراف اولین چیزی که صبح فردا,” او گفت:.

باران انتظار می رود که برای رسیدن به مترو آتلانتا اواخر صبح و اوایل بعد از ظهر ساعت. تضعیف جبهه سرد در حال حرکت است در این شهرستان 40% فرصت برای بارش باران در طول روز سه شنبه با توجه به کانال 2.

“Southside, شما نمی خواهد ببینید, خیلی, گرچه” موناهان گفت. “شما اقامت خیلی خشک و فردا. همه ما احتمال بارش باران طی چند روز آینده, اما از آن است که واقعی چیزهای سنگین است.”

او گفت: نیز وجود دارد یک فرصت برای سر و صدا از رعد و برق در هر روز شنبه تا جمعه. با وجود باران شانس آتلانتا باید گرم بماند طریق هفته.

“ما از دهه 60 امروز به پایین 70s, چهار شنبه, پنج شنبه و جمعه” موناهان گفت. “این یک کولر کوچک برای آخر هفته.”

نه که خیلی سردتر است. صبح پایین در 50s و بعد از ظهر اوج در 60s در هوا برای هر دو روز آخر هفته با توجه به کانال 2.

پیاده رو ممکن است خشک در سراسر مترو آتلانتا اما ترافیک است که در حال حاضر به کندی شروع صبح روز دوشنبه راش با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

زودتر خروجی تصادف در I-85 بود و باعث تاخیر بزرگ در جنوب جیمی کارتر چهار راه قبل از آن منتقل شد به شانه فقط قبل از 6 صبح همه خطوط در حال حاضر باز کردن ترافیک مرکز گزارش شده است.

“ترافیک است که هنوز کمی آهسته به سمت شمال از تقاطع اسپاگتی, اما آن است که تأثیر خود را عازم جنوب سوار در از Lawrenceville” ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت.

مارتا سواران نیز ممکن است تجربه تاخیر دوشنبه. یک مسئله مسیریابی در نزدیکی شاه یادبود انتقال ایستگاه تأثیر رو به مشرق و westbound قطار با توجه به حمل و نقل آژانس.

وجود دارد “گسترده تاخیر” مارتا گفته مقامات در توییتر. تکنسین ها در سایت عیب یابی این مسئله است.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de