روز دوشنبه آب و هوا-ترافیک: گرده امداد می تواند فقط یک روز دور

شمال گرجستان می تواند در برخی از گرده امداد هنگامی که یک سیستم از دوش باعث می شود راه خود را از طریق دولت است.

تعداد دانه گرده رسیده ارتفاعات جدید بیش از آخر هفته به مراتب فراتر بالاترین تعداد ثبت شده در طول اوج فصل گرده به سال گذشته است. روز یکشنبه تعداد فقط زیر 9,000 گرده ذرات در هر متر مکعب از هوا با توجه به آتلانتا آلرژی و آسم سازمان است که آهنگ روزانه تعداد گرده.

در سال 2019 آتلانتا صدر با گرده تعداد 6,575 در آوریل 13. تعداد 8,918 یکشنبه دوم-بالاترین ثبت شده در 30 سال گذشته با توجه به حساسیت سازمان است.

باران می تواند کمک به شستن برخی از گرده از هوا اما نمی رود می رسند و تا سه شنبه. شنبه به احتمال زیاد یکی دیگر از آسمان بالا گرده تعداد کانال 2 اخبار هواشناس برایان موناهان گفت.

“همانطور که ما از طریق بعد از چند روز ما در حال رفتن به دیدن باران, پخش كردن, به شمال گرجستان,” او گفت:. “نه هنوز. آن را خشک کرده است.

10 درصد احتمال بارش باران در هوا دوشنبه به احتمال زیاد نمی خواهد انجام این کار بسیار به دست کشیدن از گرده. موناهان گفت: ممکن است نگاه مانند باران به غرب گرجستان است سر این راه اما هوا خشک است در زیر ابرها و رطوبت کمتر از 50 درصد برای بخش زیادی از منطقه.

“است که فقط رفتن به اجازه دهید که باران به زمین برسد” او گفت:. “یک نم نم و یا دو بله امکان پذیر است اما برای اکثر ما در حال انتظار تا فردا که باران به حرکت در.”

درجه حرارت راحت برای شروع دوشنبه در 50s و 60s. موناهان گفت: یک ژاکت نور ممکن است موجه در صبح آستین کوتاه و عینک آفتابی همه که مورد نیاز این بعد از ظهر.

با بعد از ظهر اوج در اواسط 70s و ترکیبی از خورشید و ابر موناهان روز دوشنبه گفت که “یکی از بهترین روزها به خارج.” او امتیاز شرایط چهار از پنج توانایی برای لذت بردن از هوای تازه اگر گرده پر از هوا.

سهشنبه, اما, “در حال رفتن به یکی از کسانی که در داخل روز,” او گفت:.

همان سیستم آورده است که آب و هوایی شدید به وسط بخشی از کشور است که رهبری برای گرجستان, او گفت:. ابرها باید شروع به پر کردن آسمان شب قبل از دوش شروع تا شنبه صبح.

باران شانس افزایش خواهد یافت و به 90% از طریق روز سه شنبه با توجه به کانال 2.

موناهان گفت: در حالی که وجود یک خطر جدا شده قوی طوفان برای جوامع جنوب آتلانتا بدترین طوفان سیستم را از دست ندهید شمال گرجستان.

“از آنجا که از راه فشار کم در حال رفتن به آهنگ — آن را با رفتن به مسیر جنوبی از ما — من فکر می کنم ما در معرض خطر بسیار محدود است.” “… برای من انتظار هر گونه آب و هوایی شدید به ماندن عمدتا به جنوب.”

با باران در سراسر درجه حرارت را رها سه شنبه با توجه به کانال 2. پیش بینی بالا برای آتلانتا است و تنها 58 درجه است.

هنگامی که آن را رفته است و آفتاب و آب و هوای گرم بازگشت. موناهان گفت: شرایط ایده آل خواهد بود برای لذت بردن از خارج از منزل در یک مقیاس از یک تا پنج.

“چهارشنبه و پنج شنبه ما حق بازگشت به, پنج,” او گفت:. “به نظر می رسد بسیار خوب است که ما سر به میانه و پایان هفته است.”

شرایط ترافیک سبک تر از حالت عادی دوباره جمعه با کمتر رانندگان رفت و آمد به محل کار و گرجستان مدارس بسته در میان coronavirus بحران است.

وجود دارد هیچ اصلی تاخیر در مترو آتلانتا interstates ساعت 6 صبح با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

“مردمی که به کار شما نباید دیر به این دلیل که interstates هستند تاخیر-رایگان” ترافیک خبرنگار علامت Arum گفت.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im