روز دوشنبه آب و هوا-ترافیک: باران بازده برای دیگر خیس هفته کار

آن ممکن است شروع ماه جدید اما وجود خواهد داشت هیچ تازه شروع که در آن آب و نگران است.

مارس آغاز شده است فقط به عنوان مرطوب به عنوان فوریه به پایان رسید و با توجه به کانال 2 اخبار. باران شانس هستند در حال افزایش است صبح روز دوشنبه و بالا باقی می ماند در طول چند روز آینده.

“آخر هفته خشک شد” کانال 2 هواشناس برایان موناهان گفت. “خوش آمدید به هفته کار خود را که در آن باران شروع به سقوط است.”

یکی دیگر از 1 به 2 اینچ از بارش باران ممکن است از طریق پنج شنبه شب اما موناهان گفت: شمال گرجستان انجام شده است وجود دارد. دور تر از باران دوشنبه و پنج شنبه می تواند به مقدار 2 تا 4 اینچ در کل تجمع برای مترو آتلانتا و مناطق جنوب با توجه به کانال 2.

“حق کردن خفاش, من می خواهم به شما چیزی برای نگاه به جلو به” موناهان گفت. “آخر هفته آینده است برای رفتن به واقعا خوب است. در بین هر چند ما رو مرطوب, آب و هوا برای مقابله با است.”

پیاده رو خشک است در سراسر مترو آتلانتا برای شروع صبح روز دوشنبه رفت و آمد اما موناهان گفت: دوش در شمال غربی گرجستان در حال انتظار برای حرکت در داخل محیط بیش از چند ساعت بعد.

“باید چتر به عنوان سر شما خارج از این صبح” او گفت:. “شما ممکن است به آن نیاز دارید در حال حاضر, اما شما نیاز به آن را در اطراف midmorning به عنوان برخی از این رگبار و بارندگی در سراسر شمال گرجستان. وجود دارد می تواند جدا شده رعد و برق در اطراف ظهر و سپس باران را قطع کمی دیر امشب.”

درجه حرارت باید در 50s در موقع ناهار وقتی که باران واقعا شروع به پایین آمدن. که کمی سردتر از روز شنبه که رسید بعد از ظهر اوج در 60s. بینی بالا دوشنبه 55 درجه با توجه به کانال 2.

صبح روز دوشنبه شروع از 20 درجه بالاتر از روز قبل از آن است. تمام ابرها پیش از باران در حال کمک به دام در گرما موناهان گفت.

“فردا است برای رفتن به یک مقدار گرمتر روز,” او گفت که بعد از ظهر اوج پیش بینی می شود نزدیک به 70 درجه است. “نه یک خشک کن بعد هر چند که ما رو بیشتر باران های آینده در برای فردا.”

موج دوم از باران می رسد روز سه شنبه به عنوان یک جبهه سرد شمالی از دولت می فرستد و بیشتر بارندگی ما راه را به او گفت. اضافی امواج حرکت در چهارشنبه و پنج شنبه.

“در حل و فصل برای یک هفته” موناهان گفت.

خشک و آب و هوای گرمتر است در راه برای آخر هفته. توسط یکشنبه آینده در شمال گرجستان می تواند دوباره بازگشت به پایین 60s زیر یک آسمان آفتابی, با توجه به آخرین پیش بینی است.

با خشک آسفالت صبح روز دوشنبه درایو را به یک شروع صاف, با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

وجود دارد هیچ اصلی تاخیر در هر یک مترو آتلانتا interstates ترافیک مرکز در گزارش 6 صبح و پس از شلوغ آخر هفته با چندین رویداد آوردن هزاران بازدید کننده مرکز شهر ترافیک بسیار بهبود یافته در داخل و خارج از شهر است.

مرکز شهر اتصال شروع صبح با عجله تاخیر صورت با توجه به ترافیک خبرنگار اشلی Frasca.

“به آرام و مسالمت آمیز شروع یک صبح روز دوشنبه در اتصال شمال و عازم جنوب” او گفت:.

شرایط جاده ها می تواند بدتر به عنوان باران حرکت می کند.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه.

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>