بیش از 13000 دلتا کارکنان داوطلب برای مرخصی بدون حقوق

مدیر عامل دلتا اد Bastian گفت: در یک یادداشت به کارکنان است که این شرکت چهره “بزرگترین چالش اقتصادی در تاریخ ما” و سوزاندن 50 میلیون دلار پول نقد در یک روز در وجود مراحل آن را گرفته است.

این شرکت هواپیمایی در حال حاضر انتظار دارد در سه ماهه دوم درآمد به کاهش 10 میلیارد دلار کاهش 80% از یک سال پیش.

“آن را نیز روشن با توجه به زمینه ای آسیب این ویروس ایجاد کرده است به طور کلی اقتصاد است که بهبود تقاضا را تمدید دوره هنگامی که ویروس موجود است” باستین نوشت.

آتلانتا-بر اساس دلتا به 90,000 کارمند از جمله بیش از 36,000 در گرجستان است.

در حالی که باستین گفت: کارکنان او سپاسگزار است برای کسانی که در حال گرفتن مرخصی بدون حقوق او اضافه کرد که “ما می تواند بیشتر استفاده کنید پس لطفا به طور جدی در نظر بگیرید که آیا این حق کوتاه مدت تصمیم گیری برای شما و خانواده خود را.”

برخی از کارکنان ممکن است بخواهید به ترک برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را با رفتن به کار در فرودگاه و یا در هواپیما یا برای مراقبت از کودکان خارج از مدرسه.

این شرکت همچنین با در نظر گرفتن $2.6 میلیارد دلار وام و نقشه کشی پایین 3 میلیارد دلار در زیر موجود خطوط اعتباری.

در میان انتقاد از شرکت های هواپیمایی’ پاسداشت از سود خود را به عنوان آنها لابی برای فدرال امداد Bastian نوشت که این شرکت تعلیق سهم خود را repurchases و تعلیق آینده پرداخت سود سهام.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de