محتوای مقاله

دو گل نیمه اول لوئیس مورگان چهارشنبه شب در ورزشگاه اینتر میامی سی اف در فورت لادردیل، فلا، اینتر میامی را به پیروزی ۲ بر ۱ مقابل آتلانتا یونایتد رساند.

اولین گل مورگان در دقیقه ۲۸ به ثمر رسید. این بازی در یک حمله ضد توسط میامی (۲-۶-۲، هشت امتیاز) آغاز شد و رودولفو پیزارو توپ را به منطقه پنالتی هل داد و آن را به مورگان پاس داد که شوت راست پا گذشته براد گوزان دروازه بان آتلانتا به تیم خانگی ۱ بر ۰ پیشتاز شد.

آتلانتا (۳-۵-۲، ۱۱ امتیاز) در دقیقه ۳۳ بر روی یک گل اریک رمدی امتیاز ۱-۱ را به ثمر رساند. شوت هافبک در پنالتی مسدود شد اما او ریباند را بازیابی کرد و در حالی که سقوط می کرد، یک شوت راست پا را از لوئیس رابلز دروازه بان میامی گذشته بود.

اینتر در دقیقه ۳۸ پیشتاز ۲ بر ۱ گل دوم شب مورگان را پس گرفت. عبور عبور بن سویت به منطقه پنالتی توسط مورگان که چیپ شات راست پا گذشته گوزان پایین آورده شد.

آتلانتا به نظر می رسید به کراوات نمره 2-2 در دقیقه 43 در اریک “Cubo” تورس تبدیل ریباند پس از یک شات پنالتی توسط Ezequiel بارکو است که توسط رابلس نجات داد. ضربه پنالتی پس از آرنج نیکولا فیگال میامی جان گلگر آتلانتا در بیوکس ۱۸ یارد اعطا شد. به فيگال يه کارت زرد براي خطا داده شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im