مادر قاتل لوکا Magnotta ترس او را گرفتن COVID-19 در زندان التماس برای آزادی او

لوکا Magnotta که تنظیم کردن یک بین المللی تعقیب جنایتکاران پس از تجزیه یک دانش آموز چینی و از طریق پست بدن به سیاستمداران در سراسر کانادا منتشر نمی شود در اوایل به دلیل COVID-19, TMZ گزارش.

پس از چند با مشخصات بالا felons — از جمله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort و رپ Tekashi 6ix9ine — منتشر شد از زندان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش گردش که قاتل و بچه گربه-قاتل Magnotta ممکن است به طور مشابه شده است.

“آقای Magnotta است واجد شرایط تحت قانون برای هر نوع آزادی مشروط” تا ژوئن 4, 2034, خدمات تادیبی کانادا گفته TMZ.

Magnotta در حال حاضر در Port-Cartier زندان در کبک که در آن 15 زندانیان و 15 کارکنان قراردادی ویروس CSC گفت. وجود دارد هیچ مرگ و میر ثبت شده و 11 نفر از زندانیان را پس از بهبود از ویروس.

Magnotta مادر آنا Yourkin گفته TMZ او می خواست برای دیدن پسرش اوایل منتشر شده از زندان از ترس او ممکن است قرارداد COVID-19.

انتاریو زندان منتشر کرده اند بیش از 2000 کم ریسک مجرمین برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 در امکانات CBC گزارش شده در ماه آوریل است.

37 ساله رو یک شانس دوم در انظار پس از Netflix منتشر docuseries در ماه دسامبر گذشته به نام نمی F–k با گربه پروفایل تکامل از Magnotta دایر است. این مجموعه نشان می دهد که چگونه Magnotta آغاز شده توسط فیلمبرداری خود را شکنجه و کشتن بچه گربه ها و سپس ارسال ویدئوها آنلاین.

تشویق با آنلاین توجه و بد نامی Magnotta نقل مکان کرد به قربانی خود, چینی, دانشجو Jun Lin. Magnotta ملاقات Lin در Craigslist و جذب دانش آموز به مونترال مجتمع آپارتمانی در ماه مه سال 2012 که در آن او فیلم برداری خود را قتل و dismembering Lin بدن. او بعد از ارسال این ویدئو آنلاین.


خانواده ارائه عکس از Jun Lin قربانی در لوکا روکو Magnotta پرونده قتل.

Magnotta سپس قطعات Lin بدن های مختلف سیاستمداران از جمله به ستاد ملی از حزب محافظه کار و مدارس در بریتیش کلمبیا.

چند روز پس از قتل Lin, Magnotta به پاریس پرواز کرد برای فرار از پلیس. اینترپل با صدور یک اطلاعیه برای دستگیری او معنی هر اینترپل-کشور عضو تا به حال به دستگیری Magnotta و استرداد او به کانادا. قاتل دستگیر شد و پس از یک فروشگاه-کارگر در یک کافی نت در برلین به رسمیت شناخته شده و هشدار داده اند.

در طول docuseries, Yourkin اصرار داشت پسرش Magnotta بی گناه بود و ادعا مردی به نام مانی لوپز کشیده همه رشته ها در پشت شکنجه ویدئوها و هماهنگ قتل Lin. اما از طریق تحقیقات و هیچ اثری از مانی لوپز بود هرگز یافت نشد.

این docuseries تنظیم کردن برخی از جنجال برای آن گرافیک بازگویی Magnotta را قتل آن شامل کلیپ های از فیلم ها از بچه گربه ها در حال شکنجه توسط Magnotta.

سری توصیف Magnotta به خود جذب می شود و sociopathic عاشق که شکست خورده در حال تبدیل شدن به یک مدل و بازیگر. به عنوان یک نتیجه او تغذیه کردن این رسوایی را به دست آورد از او وحشیانه فیلم که تنها تشدید در اندام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>