موتور مسابقه-رانندگان F1 به طور کامل پشتیبانی ‘شبح مسابقه’ می گوید GPDA سر Wurz

لندن — رانندگان فرمول یک به طور کامل پشتیبانی برنامه به شروع فصل با “شبح نژادها” در پشت درهای بسته با توجه به جایزه بزرگ رانندگان انجمن (GPDA) رئیس الکس Wurz.

این ورزش با هدف به پا زدن کردن یک فصل تاخیر COVID-19 همه گیر با دو back-to-back مسابقه بدون تماشاگر در اتریش Red Bull Ring در ماه جولای.

نژادها بیشتر تحت شرایط مشابه خواهد شد پس از آن برگزار می شود در اروپا با ورزش همچنین به این امید که برخی از نژادها اتفاق می افتد در آسیا و خاورمیانه و آمریکا.

Wurz یک اتریش گفت: آسمان ورزشی تلویزیون رانندگان ترجیح نژاد در مقابل جمعیت اما درک چرا که ممکن بود در چنین زمان های عجیب و غریب’.

“من فکر می کنم هیچ کس در motorsport, بدون راننده, و شخصا من قطعا نه است از طرفداران ‘شبح مسابقه’,” اضافه شده سابق Benetton و مک لارن راننده.

“با این حال تمام رانندگان با من صحبت کرده و من به طور مداوم در مذاکرات با همه آنها یکی است گفت:” نه, من نمی خواهم به آن را انجام دهد ” یا “من احساس می کنم این چیزی اشتباه به انجام”.

“شبح نژاد یک معنی به ما را در مسیر بازگشت زودتر از اگر ما منتظر فن-با حضور در مسابقات. بنابراین ما به دنبال شبح نژادها و همه رانندگان خود را به طور کامل قبول.”

فرمول یک است که تا کنون دیده می شود سه مسابقه لغو, از جمله موناکو ویترین است که می شده اند این آخر هفته و هفت به تعویق افتاد.

این طرح است که برای تیم عمدتا بریتانیا مبتنی بر, برای سفر به اتریش در پروازهای چارتر و نه برای آمدن به تماس با مردم محلی است.

Wurz گفت: برگزاری مسابقات حتی در چنین شرایطی بود که کار درست را انجام دهید.

“فرمول یک جهانی صنعت و مانند هر دولتی در جهان ما همه در تلاش برای پا زدن شروع, صنعت, اقتصاد, چون مردم, خانواده, وام مسکن بر روی آن بستگی دارد. و این همان در F1,” او گفت:. (گزارش شده توسط آلن Baldwin; ویرایش توسط هیو Lawson)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de