شهرداری توزین دسترسی عمومی ایمنی در جلسات دولت

Coronavirus است wreaking ویران در شهرداری دولت توانایی برگزاری جلسات عمومی و هر دو انتخاب رهبران و کارشناسان می گویند یک راه حل همه می تواند در توافق بعید است به آمده در هر زمان به زودی.

به عنوان COVID-19 به راهپیمایی در سراسر کشور, مترو آتلانتا مدارس شهرستان کمیسیون ها و شوراهای شهر — در میان دیگر سازمان های دولتی — تلاش کرده اند با نحوه رسیدگی در جلسات عمومی را هنگامی که آن را خطرناک برای شهروندان به نشان می دهد تا.

برخی از لغو جلسات در عرض چند ساعت یا چند روز از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد در برابر تجمعات از 50 نفر یا بیشتر. دیگران حرکت رو به جلو با برنامه جلسات اما تشویق مردم به دور ماندن از آنجا که از خطر است.

یک تعداد انگشت شماری مانند Fayette County کمیسیون به نام جلسات ویژه با کمتر از 24 ساعت پیشرفته عمومی توجه لازم الاجرا توسط قانون است. رهبران گفت: حرکت مجاز است در شرایط اضطراری و لازم به ادارات دولتی و یا قرار دادن محدودیت در دسترسی به امکانات, پرستاری به عنوان coronavirus درون منفجر در آمریکا

به گفته کارشناسان بدانند یکنواخت عمومی جلسات استراتژی در طول coronavirus بحران بسیار مهم است برای نگه داشتن دولت شفاف است. قرار دادن یک جلسه یا دو ممکن است قابل قبول در مراحل اولیه این بیماری همه گیر اما آن را در دراز مدت حل کنند. و زمانی که جلسات رزومه شهروندان حق دارند به ورودی.

“دسترسی به قسمت رفتن نیست دور” سارا Brewerton-پالمر یک وکیل در هیئت گرجستان متمم اول قانون اساسی بنیاد گفت: از توانایی های عمومی برای شرکت در جلسات دولت است. “چالش های لجستیکی از گرفتن وجود دارد یک سوال متفاوت. همه فقط باید به انجام بهترین خود را و ما به سمت راه حل هایی که برای هر شهرداری.”

که چالش نمایی رشد کرده به عنوان راهنمایی های جدید و یا قوانین در اطراف coronavirus که روزانه اتفاق می افتد اگر نه تقریبا ساعتی — دارای مجبور رهبران را به ضربه محکم و ناگهانی تصمیم گیری های عمومی آگاه ممکن است تا مدت ها پس از آنها قرار داده شده است در جای خود ،

بسیاری از جوامع از آتلانتا به Lawrenceville تصویب کرده اند emergency قدرت دادن به رهبران گسترده اقتدار در طول coronavirus بحران است. که منجر به ممنوعیت در شخص ناهار خوری در رستوران, بار بستن و منع رفت و آمد.

جان کلیتون توماس, عمومی جلسات متخصص و استاد در دانشگاه وزارت مدیریت عمومی و سیاست گفت: پیدا کردن گزینه های جایگزین برای گردهمایی که در آن سلامت شهروندان می تواند در معرض خطر حس می کند. اما او هشدار داد که رهبران باید دقت تمرکز خود را در جلسه برنامههای خود را به موارد نیازی به ورودی عمومی در غیر این صورت آنها نادیده گرفتن روح از حکومت داری خوب.

“به نظر نمی رسد به من که آن را خوب است برای بهداشت عمومی عمل به برگزاری جلسات عمومی [در طول یک بیماری همه گیر],” او گفت:. “از سوی دیگر, آن را خوب دولتی عمل و سپس به rezoning گیری بدون ارائه برخی از وسیله نقلیه عمومی برای ورودی.”

برخی از شهرداری ها تلاش کرده اند که به تقسیم این تفاوت است. آنها را تحت فشار قرار دادند به جلو با جلسات عمومی اما ساکنان اجازه می دهد به ایمیل نظرات در طول زندگی جریان جلسات.

نتایج مخلوط شده اند.

“انتقادات و پیشنهادات ما رو از چند تن از ساکنان این بود که آنها آن را دوست داشت گفت:” شارون Kraun با امام جمعه شهرستان از چشمه های شنی که در روز سه شنبه در جریان آن اولین جلسه شورای شهر در وب سایت خود و در Facebook Live. “آنها می توانند ارائه و آنها را می شنوید چه می گذرد.

“The Facebook زنده بود کمی سخت تر برای شنیدن به این دلیل که اتاق ما تا به حال نشده بود miked نیز [به عنوان دیگر بخش های این اتاق],” او گفت:. “اما ما قرار داده که با هم تاریخ و زمان آخرین دقیقه.”

دیگران مانند Clayton County, با توجه به قفسه بندی نظرات عمومی در مجموع به عنوان آنها به جلسات مجازی.

“ما احتمالا باید به حالت تعلیق نظر عمومی اگر ما به جلسات مجازی چون واقعا وجود دارد هیچ راهی برای انجام آن” Clayton County رئیس کمیسیون جف ترنر گفت.

او را دوست دارد ایده استفاده از Facebook Live, به عنوان یک راه برای به دست آوردن بازخورد اما نگران است نمی تواند آن را کنترل می شود و می تواند از دست.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که قوانین هستند که فقط به دنبال به عنوان اگر ما در شخص” او گفت:. “من نمی خواهم هر چیزی را به نوبه خود به یک سیرک.”

جو Sorenson سخنگوی Gwinnett County, گفت, همه کشتی کج با مسیر رو به جلو است. این Gwinnett کمیسیون به تازگی با استفاده از یک وب کنفرانس خدمات میزبانی برای یکی از جلسات خود که زد به مسائل زیرا بسیاری از مردم تبدیل به اینترنت برای برقراری ارتباط است.

“همه ما مصرف آن را یک روز در یک زمان,” او گفت:.

متخصص فن آوری دیوید بارتون گفت: شهرداری ها باید خود را به مرحله این بازی در این طبیعی است. این جریان که بیشتر ارائه به جلسات ابتدایی است در رابطه با ضعیف دوربین و قرار دادن dimly روشن اتاق و اغلب خواندن سخنرانی در مورد مسائل جامعه اهمیت از آنجا که دوربین های خیلی دور.

اضافه کردن به که گزارش های اخیر که پهنای باند به سرعت می تواند تبدیل به یک مشکل به دلیل تاثیر بیشتر والدین و کودکان کار یا تحصیل در خانه و شما باید دستور غذا برای فاجعه گفت: بارتون یک مدیر عامل شرکت حسابداری UHY مشاوران متخصص در فن آوری های در معرض خطر و انطباق.

“هستند بسیاری از چالش ها و اکثر متخصصان IT در سازمان های دولتی هستند باتلاق,” او گفت:. “انجام این نوع از تولید است نه قوی خود را کت و شلوار.”

برخی از رهبران گفت که آنها در حال تماشای دیگران و یادگیری بهترین شیوه به عنوان شهرداری سعی کنید به کشف همه چیز. شهر در استوک بریج هنری شهرستان به عنوان مثال برنامه ای برای رفتن پیش با آن جلسه شورای شهر در مارس 31, شهرستان, مدیر, سفت Knighton گفت.

“ما می توانید با استفاده از آخرین اطلاعات به عنوان ما آن را دریافت و گفت:” Knighton که در حال حاضر برنامه ای برای نگه داشتن این نشست برای عموم آزاد. “ما می خواهیم به برخی از آن به بررسی بیشتر قبل از لغو.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>