رستوران من زندگی من برای 20 سال است. آیا جهان به آن نیاز دیگر

SLNYTimes مقاله توسط گابریل همیلتون Hamilton یک نویسنده بزرگ و این اشک را به چشمان من. این Covid تگ بنابراین ممکن است رایگان.

دختر که نام مورد صبحانه روز اول ما بسته شد احتمالا در زندگی وجود دارد. او استفاده می شود به داشتن یک بارگذاری راننده خود را انتخاب کنید تا دقیقا همان جایی که او می ایستد در هر ساعت از روز, ژل مانی-pedi هر دو هفته و برنده جایزه تایلندی مواد غذایی با تحویل به خانه او توسط یک مرد که braved برف داشتن متصل دستکش فر به فرمان دوچرخه را به نگه داشتن دست خود را گرم. اما من می دانم که او می تواند خشم اگر متهم $28 برای Bloody Mary.

ارسال شده توسط mumimor (38 نظرات کل) 30 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

خیلی paywalled واقعا.
ارسال شده توسط hippybear در 10:12 AM در تاریخ 24 آوریل
در اینجا این است که یک وب سایت بایگانی لینک!
ارسال شده توسط: devrim در 10:16 AM در آوریل 24 [4 علاقه]
با تشکر از شما.
ارسال شده توسط hippybear در 10:16 AM در تاریخ 24 آوریل
که قدرتمند بود به عنوان خوانده شده. بسیار قصیده به صنعت رستوران و همه چیز است که رفتن در حال حاضر. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری آن.
ارسال شده توسط صدای فش فش در 10:30 AM در آوریل 24 [4 علاقه]
این دوست داشتنی بخوانید و آن را انعکاس بسیاری از افکار من داشتن شده است در مورد رستوران های محلی در شهر کوچک است که من شده است هیچ گونه نگرانی در مورد پس از این همه آغاز شد. من بیرون رفتن از راه خود را به منظور گرفتن (حتی بیشتر از من ممکن است خورده از قبل) به حمایت از آنها و من واقعا نیاز به این همه فقط به بازگشت به چگونه آن را قبل از زمانی که این همه به پایان می رسد.

من می دانم که قصد ندارم به اتفاق می افتد اما این ایده آل است. کل این وضعیت برای رستوران ها شده است واقعا وحشتناک است.

نویسنده شگفتی اگر جاهایی مثل او حتی موضوع دیگر. آنها انجام می دهند!
ارسال شده توسط hippybear در 10:39 AM در آوریل 24 [4 علاقه]

بسیاری از قطعات از این به خصوص در نزدیکی پایان نشان می دهد چنین باور نکردنی طراوت نگرش همبستگی نسبت به دیگران و نفرت در این پیشنهاد که آنچه که به ارزش حدود یک رستوران خواهد بود حفظ شده در یک وب سایت مبتنی بر سرویس takeout با حداقل تماس با انسان.

این مقاله من در مورد نیاز به عنوان خوانده شده.
ارسال شده توسط patrickdbyers در 10:42 AM در آوریل 24 [20 علاقه]

بزرگ نام سرآشپزها نیاز به کار بیشتر برای کارکنان آنها گذاشته (با عرض پوزش من پخت و پز در حال حاضر, اما این به نظر می رسد مانند یک صدای خوب برای اضافه کردن بدون غواصی به profesh طبخ توییتر به contextualise طرف دیگر استدلال)
ارسال شده توسط رودخانه Ivel در 10:53 AM در تاریخ 24 آوریل
ما نیاز به لغو اجاره.

وجود دارد ممکن است در آینده وجود دارد که در آن بعد از همه گیر است و خسته کننده. که در آن ما تا مغازه برای چند هفته یا چند ماه نشستن در آن و زمانی که آن زمان برای بازگشت به کار ما تمیز کردن کابینت گرد و غبار همه چیز را خاموش و شروع دوباره ، آن را واقعا نمی نیاز به بود.
ارسال شده توسط mhoye در 10:54 AM در آوریل 24 [31 علاقه]

ما نیاز به لغو اجاره.
یکی از بسیاری از چیزهایی که من تلاش کرد با توضیح در کلاس آنلاین امروز است چگونه اجاره-به دنبال یک آفت در عصر ما. من فکر می کنم من می توانستم به راحتی توضیح داد و آن را در یک کلاس درس Q&A, اما زمانی که همه چیز ثبت می شوند وجود دارد جناح راست crazies آماده برای شکایت به دین…
ارسال شده توسط mumimor در 10:59 AM در آوریل 24 [15 علاقه]
مرسی. که نوشتن.
با تشکر از ارسال.
ارسال شده توسط bookmammal در 11:00 AM در تاریخ 24 آوریل
پولس رسول گفت: “او که کار نمی کند و نه باید به او غذا خوردن.” اگر ثروت خود را ناشی از داشتن همه چیز و اجازه دادن به افراد دیگر و استفاده از آنها به خوبی در سخنان Dire Straits “که workin’نیست.”
ارسال شده توسط: ضعف در 11:02 AM در آوریل 24 [15 علاقه]
همکاری در فروش مالیات من افتاد تا با اعتراف به یورش فروش مالیات جمع آوری شده برای جمع اوری کردن حقوق و دستمزد. مطمئن شوید که آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را آخرین کوک از نقدینگی. اما این یک قاعده کاردینال که هر چیزی که جمع آوری به عنوان مالیات به دولت است. به همین دلیل آن را در یک حساب جداگانه. نه اجتناب از مالیات و یا حتی تقلب مالیاتی. این جعل هویت یک سازمان دولتی و فریب دادن مشتریان خود را بد.

نه این که من فکر می کنم او انتخاب اشتباه. اما اولین قانون تقلب است که به انتشار واقعیت در نیویورک تایمز.
ارسال شده توسط politikitty در 11:33 AM در تاریخ 24 آوریل

همکاری در فروش مالیات من افتاد تا با اعتراف به یورش فروش مالیات جمع آوری شده برای جمع اوری کردن حقوق و دستمزد. مطمئن شوید که آن را برای تلفن های موبایل مانند آن را آخرین کوک از نقدینگی. اما این یک قاعده کاردینال که هر چیزی که جمع آوری به عنوان مالیات به دولت است. به همین دلیل آن را در یک حساب جداگانه. نه اجتناب از مالیات و یا حتی تقلب مالیاتی. این جعل هویت یک سازمان دولتی و فریب دادن مشتریان خود را بد.

من حتی متوجه نیست که چرا که در اینجا هر کس اجازه داده شده به صبر با مالیات بر فروش تا بحران است. این دولت وام. آیا هر کسی می دانم آنچه امر در نیویورک?
ارسال شده توسط mumimor در 11:43 AM در تاریخ 24 آوریل

من در ترس از نوشتن و روح و روان. که شاعرانه روده غم انگیز بنابراین عمیقا انسانی و صمیمی.
ارسال شده توسط treepour در 11:53 AM در آوریل 24 [1 علاقه]
من شاید خشمگین کمی تلاش خود را به retcon تاریخ هرس باز کردن. اقتصادی شیفت از شرق روستای مجزا در امواج و هرس متناسب با مکان هایی مانند 71 کلینتون هر دو که نوع متمایز از beacheads در حال حاضر پر جنب و جوش محله خوردن صحنه (من خیلی به یاد داشته باشید راه رفتن به خانه گذشته 71 کلینتون و تفکر, “اوه,, بنابراین ما در حال انجام 20 دلار مفت استیک در حال حاضر ما ؟” و نگرانی در مورد اجاره) – به اعتقاد من آلو ایستاده بود مانند انگشت شست درد نسبت به بوکا چیکا نیم بلوک دور. همه چیز او با ابراز تاسف در مورد امروز او فقط در مراحل اولیه نشانه ای از. او شده است شیلینگ به ‘ما فقط یک رستوران محله’ برای همیشه لطفا برای. من لزوما ذهن است که کسی تصمیم گرفت که آنها می خواستند گیاه foodie پرچم در EV (من خوردم در WD-50 تن) اما بیایید نجات نوستالژی برای مکان هایی مانند Ci Vediamo یا Les Amis et Les Deux Lapins.
ارسال شده توسط 99_ در 11:54 AM در آوریل 24 [9 علاقه]
من در دانشگاه با مدرک آشپزی برنامه (کارشناسی, کارشناسی ارشد, دکترا) و این واقعا طنین انداز با من در مورد ed بالاتر بیش از حد:

همه گفتن که رستوران نمی خواهد آن را به عقب است که ما نمی خواهد برای زنده ماندن. تصور من این است که حداقل تا حدودی درست: همه ما را و همه ما را هلاک خواهد شد.

گذشته از من پاسخ عاطفی او یک نویسنده واقعا خوب. من امیدوارم که او میدارد تا یک صفحه کلید در حال حاضر که او تا به طور موقت گذاشته او چاقو & ملاقه: من می خواهم به خواندن بیشتر از کلمات است.
ارسال شده توسط wenestvedt در 11:56 AM در آوریل 24 [1 علاقه]

من باور هرس ایستاده بود مانند انگشت شست درد نسبت به بوکا چیکا نیم بلوک دور. همه چیز او با ابراز تاسف در مورد امروز او فقط در مراحل اولیه نشانه ای از

من favorited نظر خود را برای تعادل در برابر hagiographic تن در اینجا, اما اگر شما قرار بود به انتخاب اولیه استارتر فرهنگ (a-la نان ….من ترجیح می دهم این کار از “بیماری/علائم”) برای غیر حریص gentrification که تا به حال برخی از شانس نمی سبقت محله, من می خواهم را انتخاب کنید گابی و مدل بیش از تقریبا هر کسی……
ارسال شده توسط lalochezia در 12:02 PM در آوریل 24 [1 علاقه]

اگر دوست دارید همیلتون نوشتن و خوانده نشده, کتاب خون و استخوان و کره و در عین حال شما باید.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 12:05 PM در آوریل 24 [8 علاقه]
برخی از اعضای هیات باقی مانده در پشت سر به غذا خوردن با یکدیگر صرف پول خود را در خانه.

این یکی از چیزهایی است که نیمه زحمت من به من یادآوری از کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی و busser در سال قبل از آن. نمی تواند با قرار دادن انگشت من بر روی آن دقیقا اما خرید یک وعده غذایی که در آن کار می کردم کمی احساس مثل این است که با توجه انبان به صرف در فروشگاه های این شرکت, esp. با توجه به حقوق و دستمزد. آن را احتمالا بهتر قطعه از رئیس پایان چشم انداز.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 12:11 PM در آوریل 24 [8 علاقه]

برای غیر حریص gentrification که تا به حال برخی از شانس نمی سبقت محله, من می خواهم را انتخاب کنید گابی و مدل بیش از تقریبا هر کسی

من هرگز می خوردند و هرگز او را ملاقات کرد تا دانه های نمک و تمام. نظر من این است که مشتق شده از سوم دست شایعات بی اساس (خوار adjancent و مدرسه پدر و مادر نوع از مسائل که هر دو همیشه بسیار مشکوک) هر چند هیچ یک از ساخته شده من مثبت تمایل. او در بیانیه کن فریدمن قطعا نمی, من را تشویق به دوباره من lazily تشکیل تعصب.
ارسال شده توسط 99_ در 12:15 بعد از ظهر در تاریخ 24 آوریل

که بسیار در حال حرکت بود. و echos بسیاری از ما ترس و نگرانی ما کسب و کار کوچک در حال حاضر.
ارسال توسط همه انتظار اسپانیایی آنفلوانزا در 12:18 بعد از ظهر در تاریخ 24 آوریل
همیلتون مشاهده گسل اشتباه دشمنان (که “احتمالا Manhattanite” شهری تماس گیرنده به fetishistic شام) و می نویسد: خاموش/romanticizes فن آوری به عنوان اگر در آشپزخانه خود را نه ذاتا فن آوری.

ایده مایل ایتالیایی-سبک محیط اجتماعی در یک رستوران (حمایت از هنرمندان و و تصور طبقه کارگر که می خورد در یک محله کسی که شام میخورد در ساعت خاموش) نیز مملو کلاس و نژادی امتیاز. آن را ارزشمند ایده آل اما این یکی است که خود را فرهنگی و سرمایه اجتماعی–روستایی صنعتگر. در یک سرمایه داری جهان rusticism است کلاس! روستایی همه چیز در حال گران تر از تولید انبوه. و اجتماعی-فرهنگی سرمایه است که در اینجا تقویت شده توسط همیلتون استدلال سود حاصل از داده های صوتی توسط NYTimes.

من خواندن کتاب آشپزی او دیده می شود و برخی از مصاحبه ها و هرس کردن خود عملا یک دستکاری شده تصویر قرار می دهد که جلو ممتاز پخت و پز-به-روستایی-فرهنگ بدون بررسی خود را positionality در حالی که درست class-مانند انتقادات gentrification تغییر روابط اجتماعی و غیره.

و من گفت: این را به عنوان کسی که رفت به هرس دو بار برای دیدن آنچه که به سر و صدا همه چیز در مورد. منظورم این است که یکی دیگر از ادعای خود به شهرت بود که هیلاری کلینتون می خوردند. پخت و پز بود ، اما اقتصاد سیاسی رستوران صنعت و چه مدیران و یا سر سرآشپزها فکر می کنم در مورد چمن خود را یک مسئله جداگانه است. تست تورنسل من فکر می کنم این است که آیا یک آشپز برای اتحادیه های کارگری و بحث است که به راحتی حذف شده و به نفع نیست که مایل به انجام به معنی آزمایش بین 23-yo کارمند است که آپارتمان خود را و کارمند که دارای یک خانواده و برای پرداخت اجاره.
ارسال شده توسط polymodus در 12:28 PM در آوریل 24 [9 علاقه]

صبر کنید با مالیات بر فروش تا بحران است. این دولت وام

در یک بحران وجود دارد اغلب امداد برای پرداخت هزینه جمع آوری مالیات بر فروش. اما این مجوز به استفاده از جمع آوری مالیات بر فروش برای مقاصد دیگر. آن را تسکین اداری بار پر کننده فروکش کننده و کسانی که مالیات تا زمانی که همه چیز و در حال اجرا دوباره.

آن را مانند گفتن آن نیست اختلاس اگر به شما پرداخت آن را قبل از آنها پیدا کردن. آن ممکن است مشترک اما هنوز هم قانونی است. اکثر متحده ندارد و بسیار تهاجمی حسابرسی بال برای مالیات (بسیار شبیه به ما در حال حاضر سوخته IRS) اما نیویورک است که یکی از این کشورها است. بنابراین در حالی که من احتمالا همین کار من را کاملا به مردم بگویید در مورد آن.
ارسال شده توسط politikitty در 12:29 PM در آوریل 24 [1 علاقه]

او بسته بندی شده کیسه Ziploc از آجیل ، برنج و ماکارونی و قوطی رب کاری و کارتن تخم مرغ در حالی که موسیقی پخش شده از تلفن همراه خود را در جمع به یک کوارت پلاستیکی ظرف یک خط-آشپزی فوت و فن برای تقویت صدا.

ترفندهای برای تقویت صدا از تلفن همراه به عنوان پیر… من هنوز هم فکر می کنم از تلفن های همراه به خصوص کسانی که قادر به پخش موسیقی به عنوان جدید است.

در حال حاضر من احساس می کنم ،
ارسال شده توسط Fukiyama در 12:37 PM در آوریل 24 [3 علاقه]

ایده مایل ایتالیایی-سبک محیط اجتماعی در یک رستوران (حمایت از هنرمندان و و تصور طبقه کارگر که می خورد در یک محله کسی که شام میخورد در ساعت خاموش) نیز مملو کلاس و نژادی امتیاز. آن را ارزشمند ایده آل اما این یکی است که خود را فرهنگی و سرمایه اجتماعی–روستایی صنعتگر.

این خیلی تعبیر بهتر از آنچه مالیده من اشتباه در مورد هرس. و بیشتر را دارد وجود دارد مکان در شرق ایجاد کرد که در آن این اتفاق می افتد در حال حاضر – 7A Yaffa پیاده رو (که من اعتراف کنم من متنفر بودم) زندگی اودسا, کیف Velselka. اما هیچ یک از آنها متناسب با جاسازی شده سبک و شاخصهای فرهنگی از این روایت است. برخی از زمان های هنرمندان & طبقه کارگر و مردم در محله خود را همیشه مطابق با خود برآمد.
ارسال شده توسط 99_ در 12:40 PM در آوریل 24 [1 علاقه]

برخی از اعضای هیات باقی مانده در پشت سر به غذا خوردن با یکدیگر صرف پول خود را در خانه.

نه در صنعت (و چند ماه در یک پیتزا خط طولانی پیش) اما موافقت با آنها مکیده مغز خود را! و اشتباه من فکر رستوران تغذیه کارکنان خود را, شاید نه کامل فانتزی آماده سازی با پارچه سفید جدول اما من دیده ام برخی از طریق یک پنجره نشسته قبل از باز chowing.

اما چگونه است که کل جهان نمی خواهید به تغییر به طور قابل توجهی? بسیاری از مسائل به آینده است و نه راه آن تا کنون بود… به وجود خواهد مورد نیاز 6 پا فاصله در همه جا ؟ برخی از رستوران ها تا به حال 3 جدول در یک شکاف است که اندازه. می توانید یک رستوران کار از لحاظ اقتصادی کاهش طبقه از 100 تا 20/30 کاربران ؟

رقص به صورت فوق العاده موثر واکسن است که هر کس می شود اما حتی پس از آن وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از عصبی مردمی هر دو اپیدمیولوژیک و مالی و به دنبال در مخمر بودن کمیاب از TP بسیاری از کشف پخت نیست و در واقع یک باطنی رمز و راز است.
ارسال شده توسط sammyo در 1:40 ب. ظ در تاریخ 24 آوریل

بزرگ نام سرآشپزها نیاز به کار بیشتر برای کارکنان آنها گذاشته

سیاتل تام داگلاس کاهش یافته و تقریبا هر کس خود payman به سرعت انجام نمی دهد و کسانی که اجازه دهید هر زمان برای آماده سازی. زمانی که مستند است من امیدوارم که ما در سیاتل و کسانی که بازدید از شهر به یاد داشته باشید آنچه که او را به خود مردم است.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 1:40 PM در آوریل 24 [9 علاقه]

تمام مروارید محکم در مورد gentrification نتواند نکته: این بود که کسی که چیزی را ایجاد و در حال حاضر به تصمیم گیری اگر آن را به ارزش آن را به نگه داشتن رفتن. رستوران کسب و کار بدست سخت تر در طول سال به عنوان هزینه های رز در حالی که شام در برابر پرداخت پول بیشتر برای تجربه غذا خوردن. در حال حاضر رستوران ها در حال بدست گرفتن ضرب و شتم با COVID محدودیت با پشتیبانی بسیار کمی. PPP وام برای مثال نمی خواهید برای کمک زیادی. چگونه می توانم به شما پرداخت کارکنان هنگامی که شما حتی مجاز به باز کردن ؟

صاحبان رستوران درست مثل بعد از 9/11 فقط از طریق رکود اقتصادی در حال رفتن به انجام این کار در خود را دارند.
ارسال شده توسط elwoodwiles در 2:03 PM در آوریل 24 [7 علاقه]

بله re تام داگلاس! من شوکه شده بود که چگونه سریع او انداخت و مردم خود را در خیابان. من هرگز غذا خوردن در یکی از رستوران خود را دوباره اگر او موفق به بازگشایی بعد از این. و من امیدوارم که او نمی خواهد. او نام خود و ثروت خود را خاموش سیاتل و دوم رفتن رو سخت برای شهر او اولین بار به پرتاب در حوله.
ارسال شده توسط potrzebie در 2:29 PM در آوریل 24 [1 علاقه]
بزرگ نام سرآشپزها نیاز به کار بیشتر برای کارکنان آنها گذاشته

دیوید چانگ نام در آن خوار مقاله باز Momofuku کارمند صندوق امداد در 20 مارس (روز بعد از نیویورک به منظور خاموش کردن) و در حال اجرا است بسیار عظیم حراج سکوت جمع آوری کمک برای آن در حال حاضر.

همچنین re: مالیات بر فروش همیلتون گفت: “اگر من ترياژ شده در جمع آوری مالیات بر فروش که در آن به خود اختصاص داده حساب پس انداز و پرداخت نشده چپ پشته از فروشنده من می تواند به طور کامل پوشش این یک هفته گذشته از حقوق و دستمزد…” مسلما که نه 100% روشن (پس از آن می گوید “و” به جای “اما”) اما حداقل برای تلفن های موبایل مانند مخالف من. شاید کمی از مراقبت های قبل از نشان می دهد یک فرد است که با ارتکاب تقلب مالیاتی? حتی اگر بر این اساس است که اکثر مردم به اندازه کافی گنگ به اعتراف در NYT مقالات است که آنها در وسط انجام این کار ؟
ارسال شده توسط praemunire در 3:45 PM مارس 24 [4 علاقه]

آن را به خوبی نوشته شده و قلبی قطعه اما مانند بسیاری از NYT, مقالات این نقش در برخی از سطح به خوبی برای مخاطبان افرادی که قادر به کار از خانه و که معمولا می توانید استطاعت به سرپرستی پایان بالاتر رستوران دست انجام و پس از یک بیت از ناگفته امتیاز در جریان پنهانی در این رابطه. امکان فرار از پرداخت مالیات است فقط یک خرده از آن واقعا است. شاید این یکی زاویه گرفتگی آشپز-به عنوان قهرمان یا -به-افراد مشهور و یا بیماری منجر خواهد شد بیشتر مردم برای اولین بار حس چگونه کار خدمات جبران است و “فرهنگ foodie” تکامل خواهد به مقابله با مردم چگونه است عادات و خواسته تغییر در پاسخ به آن است.
ارسال شده توسط آنها مکیده مغز خود را! در 4:07 PM در آوریل 24 [2 علاقه]
ایده مایل ایتالیایی-سبک محیط اجتماعی در یک رستوران (حمایت از هنرمندان و و تصور طبقه کارگر که می خورد در یک محله کسی که شام میخورد در ساعت خاموش) نیز مملو کلاس و نژادی امتیاز.

این نظر گیر craw تمام بعد از ظهر. من فکر می کنم آن را آسان به نقطه انگشتان و تماس با مردم در مسائل شبیه به این. آن را بسیار مشکل تر است برای اشاره به یک راه بهتر رو به جلو هنگامی که آن را به باز کردن یک رستوران است. مردم باز رستوران در خطر شخصی برای خود است. کسب و کار بسیار سخت است. حاشیه laughably نازک, ساعت, وحشیانه, میزان مسئولیت آن بسیار بالاتر از اکثر مردم خواهد بود مایل به اختصاص به شغل خود. در واقع همیلتون باعث می شود این نقطه در این مقاله شما همه فقط به عنوان خوانده شده. او باز نمی شود هرس کردن یک حس غلط از “امتیاز” او باز هرس چرا که او معتقد است که باید وجود داشته باشد – که مردم آن را درک است.

آن را به من اعتصاب به عنوان عمیقا ناعادلانه به پا زدن به کسی است که به وضوح پایین زدم شده است. به خصوص زمانی که فرد در حال نوشتن به برقراری ارتباط عمیق و مبارزه آنها در حال تجربه. و علاوه بر این فقط تجربه خود را. هیچ کمتر از سه رستوران داشتن دوستان من این ارسال مقاله در 24 ساعت گذشته.

ما در لحظه ای که در آن کار سخت از بسیاری از مردم است که تبخیر در مقابل چشمان خود را بسیار و بدتر هیچ کس به نظر می رسد علاقه مند در کمک به. شاید ما می تواند نگه دارید در این سخنرانی در مورد کسی که سزاوار به باز کردن یک رستوران در محله آنچه برای بار بهتر است.
ارسال شده توسط elwoodwiles در 5:23 PM در آوریل 24 [12 علاقه]

Re:مالیات بر فروش. به نظر من که امکان به جز بعد او می گوید “برای مالیات فروش مشروب فاکتورها و قریب الوقوع اجاره, من امیدوار به درخواست برای یک متوسط خط اعتباری شناور به من از طریق این بحران است.”

که بسیار روشن نشانه او نبود بودجه برای حواله در حال حاضر جمع آوری مالیات فروش. من تعجب نیست او قرار داده و آن را در یک سطل با دیگر عدم پرداخت هزینه های است که می تواند یک حد مرگ به حقوق و دستمزد. اما بر خلاف منظم بدهی و یا حتی مالیات بر درآمد جمع آوری و فروش مالیات در اموال رستوران. اکثر مردم در واقع نمی دانند که تمایز است.
ارسال شده توسط politikitty در 5:31 ب. ظ در تاریخ 24 آوریل

آره من هم یک کسب و کار من قرار داده ایم همه چیز را به بیش از 12 سال گذشته تنها برای دیدن آن تبخیر به طور کامل و چگونگی و زمانی که ما می توانیم دوباره شروع بسیار نامشخص است. من فکر کردم این واقعا تحت پوشش بسیاری از آرمان احساسات چرا ما آغاز شده و در وهله اول و واقع بینانه در مورد دوباره ارزیابی نقاط که در آن کار نمی کند و در تلاش برای ادغام که به هر حال ما به جلو حرکت می کند. من اصلا اجرا یک رستوران و زندگی نمی کنند در نیویورک اما این با من طنین انداز زیادی است. من مطمئن هستم که آن را نیست و او را نمی, اما آن را خوب به عنوان خوانده شده برای من امروز.
ارسال شده توسط نگین تجمع در 5:43 PM در آوریل 24 [4 علاقه]
آن را احتمالا بهتر قطعه از رئیس پایان چشم انداز.

آره دوست دختر من یک سرور و بخش های مختلف (اما esp. این بخش) فقط تکرار تجربه خود را با برخورد با صاحب هنگامی که به رستوران او در حال تعطیل:

و درست زمانی که من شروع به احساس حمایت در برابر طناب من یک ایمیل گروه از چند نگران سابق هرس مدیران که مشتاقانه پیشنهاد برای شروع یک GoFundMe برای هرس کردن سهوا دیگر با قرار دادن مانع در مقابل من: من خود کرامت است. من نشسته در ایمیل برای چند روز roiling در یک کل جدید فلج تردید است. وجود فردی کمپین های در حال اجرا در سراسر شهر برای جمع آوری پول برای کمک به پرسنل رستوران, اما زمانی که من سعی کردم به تصور پیوستن به این روند من نمی تواند غلبه بر غرور من در دیده می شود به عنوان درخواست جزوه.

مشابه چیزی که اتفاق افتاد جایی که من کار می کند – هنگامی که رستوران تعطیل تخت زد این ایده از یک GoFundMe توسط مالک در عبور و مالک بود و به این ایده. دوست دختر من نوشت: (اما نمی نشر) یک GoFundMe که به ذکر است که هر گونه کمک خواهد بود تقسیم به طور مساوی میان تمام کارکنان رستوران – او پس از آن داد که GoFundMe به مدیران و تمام شد “هی می y’all این نشان می دهد به مالک – ما ذکر شده را برای زودتر و او به نظر می رسید به آن را قبل از”. کپی در GoFundMe بسیار pro-صاحب بسیار “بیش از گذشته blahblahblah همیشه فکر می کردم از کارکنان به عنوان خانواده است. برای کمک کردن در حالی که رستوران تعطیل است blahblahblah مشترک به طور مساوی در میان همه کارکنان. تا زمانی که ما دوباره می تواند در خدمت شما دوباره blahblahblahblah.” مدیران نشان می دهد آن را به مالک که از انجمن خارج می کند.نه.مانند GoFundMe و نمی خواهند وجود دارد به یک GoFundMe است که می تواند کمک به کارکنان است. من تصور مالک دلایل عدم تمایل دارد به یک GoFundMe مشابه هستند به این دلیل که همیلتون لیست اما *شانه* من پیدا نکردم هر یک از این دلایل به دلایل خوبی برای عدم تمایل به کمک به کارکنان خود را.

من تصور آن متفاوت خواهد بود برای شهرهای مختلف اما خیال باف در من آفرید که حداقل برخی از این سرویس صاحبان صنایع که رفت بالا و فراتر از آن برای کمک به کارکنان خود را خواهد شد پاداش با فوق العاده کسب و کار هنگامی که درهای خود را بازگشایی شده است.
ارسال شده توسط 23skidoo در 5:58 PM در آوریل 24 [3 علاقه]

من تا به حال دو بسیار متمایز و متفاوت پاسخ به این مقاله:

1) من احترام رستوران. این یک کسب و کار و مردم آن را انجام دهد چرا که آنها آن را دوست دارم و به خاطر آنها دوست دارند مردم به آنها خدمت می کنند. من نمی توانم تصور کنید به از عمر و پس انداز از جمله آنها هستند به مانند یک سیم عمل می کنند و من به احترام کسانی که در این راه من احترام شاعران و نوازندگان و معلمان مدارس ابتدايی.

2) اما “خوب قدیمی روز از سال 1999 در نیویورک هنگامی که جوجه اعالن در بلوک” چیزهای نفرت انگیز است و آن در می رود بیش از حد طولانی در پایان این. هر زمان که شما جوان بودند و در عشق همیشه یک زمان ساده تر قبل از Gentrification یا هر خراب همه چیز. اگر شما می خواهید من به سوگواری برای از دست, New York, من می خواهم به جای خواندن ادیت وارتون.
ارسال شده توسط sy در 6:10 ب. ظ در تاریخ 24 آوریل

که بسیار روشن نشانه او نبود بودجه برای حواله در حال حاضر جمع آوری مالیات فروش.

آه هیچ: اگر او می دانست که یک وام برای پوشش مالیات پس از آن او می تواند استفاده از پول نقد در دست برای نیازهای فوری او شد و بدیهی است که رو (مانند حقوق و دستمزد). در حالی که اگر نمی…
ارسال شده توسط praemunire در 7:13 PM در تاریخ 24 آوریل

برخی از اعضای هیات باقی مانده در پشت سر به غذا خوردن با یکدیگر صرف پول خود را در خانه.

این یکی از چیزهایی است که نیمه زحمت من به من یادآوری از کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی و busser در سال قبل از آن. نمی تواند با قرار دادن انگشت من بر روی آن دقیقا اما خرید یک وعده غذایی که در آن کار می کردم کمی احساس مثل این است که با توجه انبان به صرف در فروشگاه های این شرکت

اما شاید آن را یک ژست وفاداری به رستوران آنها لذت می برد کار در یک خداحافظی که “خانواده”? و آنها را به صرف پول برای غذا خوردن در هر نقطه به هر حال پس چرا نگه داشتن آن در خانه اگر آنها لعنت و احساس آن را دوست دارم ؟ هیچ کس آنها را مجبور به ماندن در آنجا و خوردن geez.

کسی که نه مشغول به کار در یک رستوران در برخی از نقطه: آیا شما را آگاه در همه چقدر سخت کار رستوران است و چقدر وحشتناک برخی از مکان ها به کار می کند ؟ آیا شما هر گونه اگاهی چگونه سپاسگزار کارکنان می تواند به پیدا کردن یک رستوران است که نمی خورد به کار در جایی که رئیس واقعا قدردانی گه شما را در روز و روز را?

من هیچ مصرانه رستوران کسب و کار به طور کلی و یا نویسنده به طور خاص اما من مات و مبهوت در چه مشتاق برخی از مردمی در اینجا به تفسیر مقاله در بدترین نور ممکن است.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 7:37 PM در آوریل 24 [6 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortVodafone Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme