N. S. جرم عکسبرداری: اسناد جدید نشان می دهد قاتل تا به حال پنج اسلحه آماده به آتش زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد مرده در ایستگاه گاز

هنگامی که یک فرد مسلح masquerading به عنوان یک Mountie که رفت یک قتل داد و بیداد از طریق شمال, Nova Scotia ضرب گلوله کشته شد در یک ایستگاه گاز, او تا به حال پنج اسلحه در دسترس است. هر اسلحه آماده به شلیک با تک ماشه کشیدن اسناد جدید از تحقیقات نشان می دهد.

گابریل Wortman, 51, متوقف شد, و گاز در ایروینگ بزرگ توقف در Enfield, N. S. در آوریل 19 بعد از یک شب از ترور که در سمت چپ 22 قربانیان کشته و نفر دیگر مجروح شدند. جزئیات Wortman مرگ هستند redacted از یک سند به تازگی منتشر شده اما RCMP زودتر به گفته یک افسر نیز در ایستگاه گاز شات و او را کشتند.

جزئیات بیشتر در مورد اسلحه و مهمات RCMP با Wortman پس از داد و بیداد در میان جزئیات جدید موجود در این سند که RCMP استفاده می شود به دنبال یک قاضی تصویب به جستجو Wortman خواص پس از داد و بیداد و مرگ است. سند دستور داده شد منتشر شده در روز سه شنبه به عنوان بخشی از یک بزرگتر از درخواست های متعدد سازمان های رسانه ها.

این نشان می دهد که حداقل یک اسلحه قابل مشاهده بود در حد مرگ از مزدا Wortman رانندگی بود در زمانی که او به ایستگاه گاز و پلیس در نهایت پیدا کردن پنج اسلحه با مهمات داخل. یک تفنگ نیمه اتوماتیک پیدا شد با یک بند شانه آن گزینه انتخاب مجموعه به ‘آتش’ حالت. دوم تفنگ نیمه اتوماتیک پیدا شد با یک گلوله در اتاق.

وجود دارد یک تفنگ با یک دور در اتاق و صرف پوسته پوسته از آن اخراج پراکنده در اطراف و داخل ماشین. یکی دیگر از تپانچه به حال یک دور در اتاق. چکش بود cocked و ایمنی آن سوئیچ خاموش بود و معنی آن آماده بود به آتش سریع ماشه را بکشد. آن مجله بود و در حال حاضر خالی زمانی که پلیس آن را در بر داشت.

آخرین تفنگ پلیس در ماشین بود که Smith & Wesson 9 میلی متر تپانچه خدمات تفنگ از توایع. هایدی استیونسون افسر Wortman به قتل رسانده بود قبل از سرقت او سلاح و مهمات پیش از آن روز.

وجود جعبه مهمات و یک فلز مهمات می تواند در صندلی جلو.

پلیس می گویند که آنها ترسیم کرده اند منبع هر دو نیمه اتوماتیک تفنگ اما جزئیات redacted در سند جدید. Wortman نیست که یک اسلحه مجوز و هرگز به مجرد 40-صفحه سند می گوید.

وکلای دولت انتظار می رود به انتشار هفت اسناد مشابه به نام “اطلاعات برای به دست آوردن” (ITO) اسناد و مدارک در روز سه شنبه اما می تواند تنها یک redacted در زمان. یک انشاء شامل سلب سند از اطلاعات است که پلیس و دادستان مایل به نگه داشتن راز است.


RCMP واحد تاکتیکی ماموران در ایستگاه های گاز در Enfield, Nova Scotia, در آوریل 19, 2020 که در آن قاتل توده گابریل Wortman مواجه شد و پس از آن به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس.

تیم Krochak/کانادا پرس/فایل

وجود دارد حداقل 20 جمله ITOs که در پی توسط یک کنسرسیوم متشکل از سازمان های رسانه ها از جمله Postmedia. آنها برنامه تهیه شده توسط سازمان های اجرای قانون از جمله RCMP و آژانس خدمات مرزی کانادا برای مجوز قضایی از حکم جستجو و تولید سفارشات پس از قتل صورت گرفت.

این حکم بسیاری برای جستجو در املاک متعلق به این فرد مسلح اعدام شدند در زمان های مختلف و در مراحل مختلف در حال پردازش.

برخورد

در سند جدید پلیس جزئیات برخوردهای مختلف افسران بود در حالی که در پاسخ به این ولگردی و قانونی شکنی از تیراندازی در اطراف جوامع مختلف شروع در Wortman روستایی در Portapique در 135 کیلومتری شمال هالیفاکس.

محققان می گویند شاهدان به آنها گفت که Wortman بود “پارانویا” و تا به حال سیستم های امنیتی در خواص که او جمع آوری اسلحه تعمیر ماشین پلیس, پلیس, لباس و تجهیزات.

در یک صحنه عجیب و غریب توصیف شده در این سند یک قربانی که مجروح شد اما نه کشته شد و منتظر آمبولانس و گفتن پلیس چه اتفاقی افتاده است که او احساس چیزی در داخل کت خود را.

او از جیبش یک گلوله بود که در زیر پیراهن خود سند می گوید. او با قرار دادن آن در جیب شلوار خود را و آن را از جیبش بعد به کسی نشان می دهد اما گفت که او نمی تواند پیدا کردن آن را به پلیس.

سند یادداشت ها شروع به داد و بیداد.

در شب 18 آوریل Wortman و فرد دیگری — یک زن که نام redacted است اما به فرض به دوست دختر خود را در آن زمان — در اموال خود را در 136 باغ ساحل دکتر در Portapique که پلیس تماس “انبار.”

“در طول شب استدلال گرفت” که در طی آن Wortman حمله, زن, سند می گوید. او را دیدم چند سلاح گرم در صندلی جلو از آنچه شرح داده شد در آن زمان به عنوان Wortman را “خارج از کمیسیون ماشین پلیس.”

شاهد Wortman بریزید accelerant هر دو در کلبه در 200 Portapique ساحل Rd. و در انبار سند می گوید. او موفق به فرار و پنهان در یک منطقه پوشیده شده از درخت تا صبح روز بعد.

این سند می گوید که مردم شاهد یک ساختار آتش سوزی در منطقه سوار به نقطه و دیدم یک ساختمان بزرگ در آتش و یک “ماشین پلیس” پارک شده در جلوی خانه. به عنوان افرادی که نامشان شده اند redacted تبدیل وسیله نقلیه خود را در اطراف ماشین پلیس کشیده تا در کنار آنها. بی گناه راننده نورد پایین پنجره خود را به صحبت می کنند با آنچه که او در نظر گرفته شد یک افسر. راننده را دیدم که لباس او یک تفنگ. پس از یک تعامل جزئیات که سانسور, مسلح به ضرب گلوله مرد. غیر نظامی مجروح شد اما نه کشته و زمانی که املاک افسران پلیس وارد قربانی گفت: او فکر کرد که مسلح بود گابریل Wortman.

پلیس پس از رسیدن به آن صحنه را در پیدا کردن سه مرده قربانیان.

افسران نیز صحبت کرد و به یک Clint الیسون که به آنها گفت که او و برادرش کوری شده بود و راه رفتن در ساحل هنگامی که کری به ضرب گلوله کشته شد. کلینت الیسون گفت که او تا به حال شده است در جنگل پنهان در ترس از مسلح سند می گوید.

توسط ساعات اولیه مارس 19 زن که Wortman حمله در شروع خود داد و بیداد آمده از مخفیگاه و رفت به نزدیک ترین خانه به 911 تماس بگیرید.

“او گزارش داد که در حالی که او در جنگل پنهان او شنیده نر صدای پس از آن صدای شلیک گلوله و سپس آن را خاموش” در این سند می گوید.

پلیس شروع به گرفتن تماس از تیراندازی در سراسر منطقه است.

تضمین اطلاعات

آینده جلسات دادگاه در حال برنامه ریزی برای بررسی دلایل که چرا بخشهایی از ITOs هستند redacted و به طور بالقوه استدلال می کنند بیش از چگونه لازم است یا مترقى و قابل حمايت از redactions هستند. دلایل redactions شده بود را تا ژوئن 12.

رسانه ها را در دادگاه به چالش این است که برای اطمینان از شفافیت بیش از یک تحقیق مهم به وحشتناک و تکان دهنده حادثه که بدترین ولگردی و قانونی شکنی کشتار در کانادا ،

این چالش قانونی می آید در حال رشد در میان خواستار افزایش نظارت از قتل و خود مقدمه.

قانون مورد می گوید حکم جستجو اطلاعات — یک بار اجرا شده و اگر موارد ضبط شده توسط پلیس — باید اطلاعات عمومی.

David Coles یک وکیل به نمایندگی از رسانه ها استدلال می کنند که این روز تاج روند برای redacting اطلاعات و سپس گفتن مردم که چرا همه چیز باقی می ماند راز شد مصرف بیش از حد طولانی.

“باز بودن حکومت و پنهان کاری است وضعیت غیر معمول. بار است که در (تاج وکلا) که برای ایجاد چنین پنهان کاری لازم است” Coles گفت.

علامت Covan به نمایندگی از دادستان عمومی و خدمات از کانادا گفت: در آن طول می کشد مقدار زیادی از زمان برای رفتن از طریق اسناد و مدارک و مشورت با محققان و سازمان های اجرای.

“ما می خواهم و نه گمراه در کنار احتیاط” Covan گفت: در جلسه دادگاه صبح روز سه شنبه برگزار تلفنی به دلیل COVID-19 اضطراری محدودیت.

قاضی لوری Halfpenny MacQuarrie مطلب با جدول زمانی به دنبال تاج و تخت.

“مجمع تشخیص مصلحت نظام است و نه به ناروا کامل و دقت نظر جزئیات. تاج من هیچ دلیلی برای کافر چه شما به من گفتن” او گفت:.


کارگران با دفتر معاینات پزشکی پاک کردن بدن از گاز بار در Enfield, N. S. روز یکشنبه 19 آوریل سال 2020 است.

کانادا پرس

روز جمعه گروهی از استادان حقوق در دانشگاه دالهوزی در نامه ای به نوا اسکوشیا برتر استفان مک نیل تماس برای پرسش عمومی.

“در یک دموکراسی مدرن متعهد به دولت مسئوليت تحقیقات داخلی کافی نیست. استقلال و بی طرفی و شفافیت اجزاء اساسی حفظ اعتماد عمومی به دولت عدالت است. تنها یک پرسش عمومی می تواند به برآوردن این نیاز” در این نامه می گوید.

“خانواده های قربانیان Nova Scotians و کانادایی سزاوار شفاف و بی طرفانه و مستقل ارزیابی که چرا و چگونه این حادثه رخ داده است.”

نوا اسکوشیا RCMP در ادامه تحقیقات خود را از تیراندازی در یک پروب تعیین شده عملیات H-قوی. (همه RCMP عملیاتی پروژه های در نوا اسکوشیا شروع با حرف ثانیه, نیرو برای تعیین استان).

داد و بیداد

بیش از 13 ساعت Wortman یک denturist در ادامه وحشتناک موبایل تیراندازی ولگردی و قانونی شکنی که حیرت زده این کشور است. پلیس با دریافت این اولین 911 تماس در 10:01 در مارس 18, گزارش یک تیراندازی در نزدیکی محل اقامت RCMP گفت.


آتش سوزی-تخریب اموال ثبت شده به گابریل Wortman در 200 Portapique جاده ساحلی دیده می شود در Portapique, N. S. در جمعه, مه 8 سال 2020 است.

اندرو Vaughan / کانادا پرس

Wortman سپس در یک ناخواسته و جعلی رزمناو ترک ظالمانه مسیر از قتل عام: تنظیم آتش سوزی به خانه و کشتن ساکنان خود را, تیراندازی رهگذران و افرادی که برای کمک به کشتن یک RCMP پاسبان در تلاش برای متوقف کردن او کشیدن بیش از اتومبیل ها و کشتار مردم داخل است.

او می دانست که برخی از قربانیان خود را و دیگران بودند به ظاهر تصادفی برخورد پلیس گفت:.

قربانیان خود را شامل یک افسر پلیس, یک معلم پرستار دو نگهبانان زندان همکار denturist و صاحبان کسب و کار یک خانواده از جمله یک پسر 17 ساله و دختر همسایه و دیگران.

“وجود دارد بسیاری از مناطق از تحقیقات به عنوان ما همچنان به قطعه با هم مسلح این حرکات ممکن است انگیزه و اینکه آیا او موفق به دریافت کمک های منجر به حوادث” RCMP گفت: در یک بررسی به روز رسانی در هفته گذشته.

RCMP را تجزیه و تحلیل رفتاری واحد در حال انجام یک روانی کالبد شکافی از این شمار ، قصد این است که برای جمع آوری بینش دلایل خشونت آمیز و قانونی شکنی از جمله یک تجزیه و تحلیل از شخصیت او را گذشته رفتار و چگونه او مربوط به دیگران RCMP گفت.

پلیس بر این باورند سه Wortman اسلحه بودند به دست آمده در ایالات متحده و RCMP در حال همکاری با آژانس خدمات مرزی کانادا به کاوشگر خود را مرزی حمل و نقل RCMP گفت. دیگر تفنگ ترسیم شد به یک منبع در کانادا.

“تعیین محل و چگونگی مسلح به دست آمده از سلاح گرم است و یک بخش مرکزی از تحقیق و ما با استفاده از این اطلاعات به منظور بررسی اعتبار برخی از اطلاعاتی که ما دریافت” RCMP گفت.


یک RCMP نقشه برخی از گابریل Wortman را در طول مسیر خود داد و بیداد. قرار دادن نشان می دهد Wortman و جعلی رزمناو.

RCMP

پلیس همچنین شناسایی منبع RCMP کن در فرد مسلح را بدل به رزمناو پلیس. این decals ایجاد شد در یک کسب و کار بدون اجازه از صاحب کسب و کار و هر دو مالک و فردی که کن در حال همکاری با پلیس RCMP گفت.

محققان سخن گفته اند به 500 شهود و در ادامه به انجام مصاحبه RCMP گفت. نظارت تصویری از کسب و کار و خانه نیز جمع آوری شده است برای پیگیری مسلح جنبش.

رادار نافذ زمین مورد استفاده قرار گرفت به جستجو در زیر زمین در Wortman ملک در Portapique اما هیچ چیز از ارتباط داشت.

جستجوهای از 17 صحنه های جرم و جنایت از داد و بیداد در حال حاضر به پایان رسید و تمام خواص منتشر شده است را به صاحبان آنها.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: AD_Humphreys

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de