ناسا برای راه اندازی رباتیک مریخ به دنبال نشانه هایی از گذشته مریخ زندگی


محتوای مقاله در ادامه

“این است که بر خلاف هر ربات است که ما به مریخ فرستاده شده قبل از اینکه به دلیل آن است که هدف از astrobiology,” ناسا مدیر جیم Bridenstine به رویترز گفت در یک مصاحبه. “ما در حال تلاش برای پیدا کردن شواهد باستان زندگی در جهان دیگر.”

مریخ نورد تلاش خواهد کرد برای اولین بار به مریخ نمونه های سنگ به زمین, جمع آوری مواد در سیگار به اندازه کپسول و ترک آنها را پراکنده در سطح برای بازیابی توسط یک آینده “بهانه” رور. که مفهومی رور است که انتظار می رود برای راه اندازی نمونه ها به فضا به پیوند با دیگر فضاپیما برای نهایی زمین مراجعت به وطن یامحل تحصیل در اطراف 2031.

همچنین روی پشتکار چهار پوند (1.8 کیلوگرم) مستقل هلیکوپتر به نام ابتکار و خلاقیت است که با توجه به تست پرواز شده در مریخ برای اولین بار. Bridenstine گفت: او می تواند تصور کنید یک روز هنگامی که ناسا مکان یک ربات در مریخ است که می تواند استقرار شاید ده ها هلیکوپتر های مختلف برای اکتشاف.

پس از ناسا اولین مریخ Sojourner فرود آمد و در سال 1997 به آژانس فرستاده است دو نفر دیگر – روح و فرصت – که نشان داده اند که زمین شناسی وسیع مریخی دشت و شواهدی از گذشته آب سازند در میان دیگر اکتشافات. ناسا نیز با موفقیت ارسال سه landers – Pathfinder ققنوس بینش.

“ما می دانیم که ما در حال رفتن به با اکتشافات مریخ پشتکار مریخ نورد که در حال رفتن را از ما بخواهید کل خیلی بیشتر سوالات درست مثل هر قبلی کشف” Bridenstine و گفتگو کرد.

ایالات متحده قصد دارد برای ارسال فضانوردان به مریخ در 2030s تحت آن آرتمیس برنامه که پیش بینی با استفاده از بازگشت به ماه به عنوان یک پلت فرم تست بشر ماموریت های قبل از جهش بزرگتر به مریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de