اتباع’ WS حلقه مملو از ادای احترام به ‘کوسه’

واشنگتن اتباع خود پرده برداری کرد 2019 سری جهانی قهرمانی حلقه یکشنبه یک سال به روز هنگامی که آنها در 12 بازی ، 500.

در طی یک نمایش زنده در MLB Network, حلقه شامل بناهای تاریخی و اشاره به آهنگ “بچه کوسه” پرده برداری شد, یک روز پس از تیم nixed یک حلقه مجازی ارائه به بازیکنان است. در حالی که بازیکنان خواهد صبر کنید برای دریافت آنها را با هم در فرد حلقه در مرکز صحنه.

“خانم ها و آقایان خود را 2019 اتباع واشنگتن سری جهانی قهرمانی حلقه” اتباع ارسال شده در توییتر با همراه تصویری نمایشگاه حلقه را از ویژگی های.

برخی از این عناصر عبارتند از: cursive “W” لوگو شامل 30 یاقوت برای 30 اجرا می شود بوندس لیگا به ثمر رساند در چهار برنده بیش از Houston Astros. در بوندس لیگا برنده سری در هفت بازی.

وجود دارد 108 الماس است که نشان دهنده بوندس لیگا’ 105 فصل به طور منظم و postseason برنده به علاوه دیگری برای جهان مجموعه خود و دو بیشتر است که ادای احترام به حق رای دادن تاریخ در سی و مونترال که در آن آنها Expos از 1969-2004.

یاد واشنگتن دی سی نشانه نیز گنجانده شده است به عنوان یک کوسه برگزاری کمیساریای جایزه یک نوک کلاه به خراردو Parra پیاده روی تا آهنگ “بچه کوسه.”

در مه 24, 2019, اتباع تلاش شد با یک 19-31 رکورد قبل از رفتن تاریخی خود اجرا به عنوان.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>