NBA تایید مذاکرات به راه اندازی مجدد فصل در دیزنی سایت

NBA تایید شنبه که مذاکرات در حال انجام با دیزنی به راه اندازی مجدد فصل تابستان امسال در اورلاندو فلوریدا.

لیگ سخنگوی مایک باس گفت: NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط هستند “مشغول اکتشافی در گفتگو” با شرکت والت دیزنی در مورد اواخر ماه جولای راه اندازی مجدد در دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

این امر می تواند یک “تک سایت NBA پردیس برای بازی ها, شیوه ها و مسکن” باس گفت:.

“اولویت ما همچنان به سلامت و ایمنی از همه درگیر و ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند” باس گفت:.

این اخبار از کجا و هنگامی که می آید در میان یک گزارش از چگونگی لیگ برنامه ای برای بازگشایی شده است. ورزشی گزارش روز شنبه که در لیگ با ارسال یک بررسی برای هر مدیر کل درخواست نظر خود را در مورد چگونه به راه اندازی مجدد شود. بررسی رفت و شب جمعه با توجه به گزارش.

این گزینه با توجه به این گزارش:

1. راه اندازی مجدد با فصل به طور منظم در مسیر به بازی بین 72 و 76 بازی در مجموع قبل از اقدام به پلی آف. GMs همچنین خواسته شد برای رای دادن در این شماره از فصل به طور منظم بازی به بازی می شود. همه تیم ها بازی کرده بود بین 63 و 67 زمانی که لیگ قرار دادن یک توقف به فصل 11 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

2. راه اندازی مجدد مستقیما به 16 تیم بهترین هفت حذفی.

3. یک “حذفی به همراه” گزینه اضافه کردن تیم یا از طریق یک بازی در مسابقات و یا جایگزینی دور اول با مرحله گروهی. GMs داده شد گزینه های مختلف برای تعدادی از تیم ها و همچنین به عنوان فرمت.

4. چگونه در اواخر سال باید فصل رفتن با طیف وسیعی از گزینه های از کار بعد از طریق Nov. 1.

NBA حکام برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک تماس در مه 29, با توجه به گزارش.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de