NBA ستاره با کروناویروس وعده $500,000 به کمک به دیگران

رودی Gobert از یوتا جاز ارائه شده برای اولین بار از آنچه او گفته خواهد شد “بسیاری از مراحل” او را برای کمک به coronavirus همه گیر متعهد شنبه به اهدای بیش از $500,000 به تلاش های امدادی.

Gobert بود که اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای COVID-19 — تشخیص است که باعث NBA به حالت تعلیق در آن فصل برای حداقل یک ماه — گفت: او به $200,000 برای پاره وقت کارکنان در این عرصه که نقش میزبان را به موسیقی جاز بازی ها به کمک پوشش خود را از دست داده حقوق و دستمزد.

او همچنین متعهد $100,000 هر یک برای کمک به خانواده های آسیب دیده از بیماری همه گیر در شهر اوکلاهما که در آن او بود که تشخیص آمد و یوتا است. او همچنین به 100,000 یورو ($111,450 تومان) به تلاش های امدادی در فرانسه earmarking که برای مراقبت از کودکان کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی و همچنین برای مراقبان سالمندان.

“من فروتن با تلاش خستگی ناپذیر و مراقبت از مردم در سراسر جهان برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 به خصوص خود من جوامع یوتا و فرانسه, در علاوه بر این به قدردانی من برای ایالت اوکلاهما و مراقبت از من وجود دارد و البته من یوتا جاز خانواده” Gobert گفت: در انتشار و توزیع توسط جاز.

“من می دانم که وجود دارد راه های بی شماری که به مردم نهفته” Gobert ادامه داد. “این کمک های مالی یک نشانه کوچک است که منعکس کننده قدردانی و پشتیبانی از تمام کسانی که نهفته و برای اولین بار از بسیاری از مراحل من را امتحان کنید و ایجاد یک تفاوت مثبت در حالی که در ادامه به کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 و آموزش دیگران.”

او در پایان سخنان خود با “بسیار قدردانی RG.”

Gobert تشخیص داده شد یکشنبه, لحظات قبل از جاز شد بازی در شهر اوکلاهما در برابر رعد و برق. که بازی بود به نام خاموش, لیگ گفت: آن تعلیق عملیات پس از تخته سنگ از بازی ها که شب به پایان رسید و پس از آن نیواورلئان در ساکرامنتو بازی — که بوده است گذشته در NBA تخته سنگ که شب بود نیز لغو شد چرا که یکی از داوران در این بازی کار کرده بود جاز بازی دو شب پیش از آن.

جاز گارد داناون میچل همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19. او تصویری منتشر شده شنبه ضمن تشکر از طرفداران خود را برای ادامه پشتیبانی می کند.

“آن را به معنای زیادی به من” میچل گفت. “من احساس می کنم خوب است. همه چیز به خوبی پیش میرود. فقط با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. همانطور که به من گفته شد توسط مقامات بهداشتی من به ماندن در انزوا. بنابراین من در اینجا بازی بازی های ویدئویی در تمام طول روز و نمی توانید صبر کنید برای دریافت وجود دارد در زمین بازی در مقابل بهترین طرفداران در جهان است. من واقعا از دست بازی در مقابل شما بچه ها و من با دیدن شما بچه ها به زودی.”

میچل پدر, New York Mets اجرایی داناون Mitchell شد و تست شده برای COVID-19 و نه ویروس. تورنتو رپتورز که بازی یوتا در روز دوشنبه و رو هر دو میچل و Gobert گفت شنبه که همه اعضای آن سفر را که در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفت و تمام آزمایشات آمد منفی است.

NBA خاموش کردن برنامه ریزی شده است برای حداقل 30 روز معنی اولین بسکتبال می توانند رزومه مارس 10.

Gobert هدیه می آید بر روی پاشنه از دیگر بازیکنان NBA علنا اعلام شبیه کمک های مالی برای کمک به عرصه کارگران خواهد شد که از دست رفته بر درآمد به دلیل هیچ بازی و یا رویدادهای دیگر در امکانات است. New Orleans, تازه کار صهیون ویلیامسون روز جمعه گفت او را پوشش یک ماه از حقوق کارگران در اسموتی شاه عرصه و ستاره NBA Giannis Antetokounmpo و Khris میدلتون از Milwaukee Bucks, Kevin Love کلیولند کاوالیرز و بلیک گریفین از دیترویت پیستونز را تمام ساخته شده $100,000 وعده.

بسیاری از NBA و NHL تیم گفته اند که آنها در حال کار برای کمک به عرصه کارمندان خواهد شد که منفی تحت تاثیر قرار توسط خاموش کردن.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im