NCAA بازیکنان می پوشند, ‘0’, اقامت در حاشیه پس از هدف قرار دادن جهشی

بازیکنان خارج شده از بازی های فوتبال برای هدف قرار دادن اجازه خواهد داشت برای باقی می ماند در حاشیه, NCAA اعلام کرد.

بازی قوانین نظارت پنل تصویب قوانین تغییر دیگر نیاز به بازیکنان به رختکن بعد از هدف قرار دادن تایید شده است. همه جنبه های دیگر از حکومت دلسرد بالا از شانه ها در تماس باقی می ماند همان.

این پنل نیز به تصویب یک سرعت-از-بازی بازی راهنمای فوری پخش مقامات برای تکمیل بررسی فیلم در کمتر از دو دقیقه است. بررسی های فوق العاده پیچیده و یا شامل پایان بازی مسائل باید تکمیل شود به عنوان کارآمد که ممکن است بدون اعلام زمان محدود.

یک ساعت حکومت فوری در مورد پخش نیز مورد تایید قرار گرفت. اگر بازی ساعت منقضی می شود در پایان نیم و پخش تعیین زمان وجود دارد باقی مانده و ساعت باید شروع به در داور سیگنال وجود دارد باید حداقل 3 ثانیه به سمت چپ زمانی که توپ باید اعلام شده است مرده, به بازگرداندن زمان. اگر کمتر از 3 ثانیه باقی می ماند در این ساعت بازی نیم رسیده است.

پانل تصویب یک قانون است که مقامات قضایی از یک بازی آغاز می شود 90 دقیقه قبل از کیکآف به جای زمان 60. وجود داشته است نگرانی در مورد گرد و غبار-یو پی اس بین مخالفان قبل از مقامات مورد نیاز در این زمینه است.

تنها دو بازیکن در یک تیم خواهد بود و مجاز به پوشیدن همان نیوجرسی تعداد به حد سردرگمی در میان مقامات و به حریف سراغ کمتر دشوار است. بازیکنان باید در این زمینه در همان زمان. همچنین بازیکنان اجازه خواهد داشت به پوشیدن شماره “0” در این فصل است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>