نتانیاهو را تهدید می کند اسرائیل و مستند سفارشات در coronavirus بحران

اورشلیم — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز چهارشنبه گفت: مستند سفارشات خواهد صادر می شود مگر اینکه مردم قدم تا انطباق با دستورالعمل ترغیب آنها به ماندن در خانه برای کمک به توقف گسترش coronavirus در اسرائیل است.

در یک بحث جدید برای اندازه گیری شامل عفونت وزارت بهداشت گفت: آن هشدار داده افرادی که در معرض شده بود به کروناویروس حامل بر اساس اطلاعات آن جمع آوری شده از طریق “فن آوری به معنی” – اشاره آشکار به cyber-نظارت بر وام از شین بت مبارزه با تروریسم آژانس.

“دیروز ما دستورالعمل های روشن … درخواست مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که آنها می توانند و برای رفتن به خارج تنها زمانی که آن را حیاتی برای تامین مواد غذایی و دیگر نیازهای ما مشخص” نتانیاهو گفت: در مصاحبه با کانال 12 تلویزیون.

اما نتانیاهو گفت: برخی از اعضای اسرائیل فوق العاده ارتدوکس و یهودیان “بخشی از اقلیت” – یک مرجع به آن 21 درصد اقلیت عرب – گرفته اند و نه در پیام.

“اگر این پیام را درک نمی کند, پس از آن من خواهد دریغ نکنید برای تحمیل یک نظم است.”

او به هیچ جزئیات در حد هر مستند و گفت که رسیدگی به این مسئله بیشتر در سخنان روز پنج شنبه.

یک مستند اجرا توسط پلیس تحت دولت منظور خواهد قرار داده و فشار بیشتر بر اسرائیل, اقتصاد, دولت اعلام کرد در حال حاضر 15 میلیارد شکل (4 میلیارد دلار) بسته کمک برای کمک به کسب و کارهای آسیب دیده از بحران و افزایش خدمات بهداشتی و درمانی.

تایید coronavirus موارد در اسرائیل شماره 433. زودتر شمارش روز چهارشنبه مشخص شده 40% پرش از شنبه.

در مصاحبه نتانیاهو با ذکر موارد که در آن بزرگ و مراسم عروسی برگزار شد با فوق العاده ارتدکس در حالی که برخی از مدارس مذهبی باز مانده است با وجود ملی بسته شدن موسسات آموزشی.

وزارت بهداشت در محدود اجتماعات به بیش از 10 نفر. بسیاری از کسب و کار را کاهش کارکنان. رستوران ها باید معطوف به تحویل-تنها عملیات و حمل و نقل عمومی شده است قطع. سوپر مارکت ها باز باقی می ماند. روز چهارشنبه اسرائیل تحمیل یک پتو ممنوعیت ورود توسط خارجی ها.

وزارت بهداشت و درمان گفت: آن ارسال پیام های متنی به حدود 400 نفر آموزش آنها را به خود-جدا از آنجا که آنها تا به حال شده است در عفونت فاصله یک coronavirus حامل.

دولت نتانیاهو سریع ردیابی تایید برای دسترسی به اسرائیلی ها’ ارتباطات داده ها.

اسرائیل در دیوان عالی کشور بود که با توجه به شرایط شنیدن چالش به شین بت درگیری با آزادی های مدنی از فعالان که از ترس آن را با باز کردن درب های داخلی به جاسوسی.

نتانیاهو گفت: تست برای عفونت کرونا ويروسی خواهد بود شدت با 3,000 آزمون اداره روزانه است که افزایش به 10 ، 000 در روز در عرض دو هفته.

هیچ مرگ و میر ناشی از coronavirus گزارش شده در اسرائیل و یا در سرزمین های فلسطینی به تاریخ.

اما موشه نوار Siman-ترو اسرائیل وزارت بهداشت مدیر کل رادیو ارتش گفت که او انتظار می رود وجود دارد خواهد بود “بسیاری از صدها نفر از بیماران جدید در هر روز و احتمالا بیشتر است.”

در اسرائیل و کرانه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد محدودیت های جنبش حماس گفت: هیچ کس نمی تواند وارد کنید و یا ترک مقدس شهر بیت لحم و ساکنان آن باید در داخل خانه باقی می ماند.

فلسطینی بهداشت مقامات تایید کرده اند 44 مورد از عفونت کروناویروس. هیچ یک را تشخیص داده شده در نوار غزه که اسرائیل و مصر اجرای تنگ مرز محدودیت. ($1 = 3.7486 مثقال) (گزارش اضافی توسط Maayan Lubell علی Sawafta و نضال al-صفحه رسمی فیسبوک جنبش فتح ویرایش توسط جفری هلر علامت هاینریش و اعطای McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>