نیوبرانزویک MP John Williamson, تصمیم می گیرد برای اجرا به صورت محافظه کارانه رهبری

اتاوا — محافظه کار MP جان ویلیامسون تصمیم گرفته است به اجرا برای رهبری این حزب با استناد به دلایل خانوادگی و مسابقه را بالا جمع آوری کمک های مالی مورد نیاز است.

ویلیامسون ندارد مشخصات بالا از دیگر نامزدهای احتمالی که تصمیم گرفت در برابر یک پیشنهاد از جمله ژان Charest, Rona Ambrose, Pierre Poilievre Candice Bergen و کریستی کلارک. اما او با در نظر گرفتن هدف در این مسابقه به عنوان یک آبی “محافظه کار” تر جناح راست نامزد که باید با تمرکز به خصوص در دولت مالی و محافظه کاری.

به ویژه این که Poilievre تصمیم در برابر در حال اجرا است که به نظر می رسید برای باز کردن یک خط برای ویلیامسون. اما در بیانیه منتشر شده در یکشنبه, Williamson گفت: زمان درست نبود.

“بیش از دو هفته گذشته من صحبت کردن و گوش دادن در مورد محافظه کار امیدوار و چشم انداز برای ما حزب” ویلیامسون در بیانیه ای گفت.

“در حالی که به اعتقاد من راه حل به کانادا مشکلات را از محافظه کاران من تصمیم گرفتم پس از بحث و گفتگو با خانواده و دوستان من که در حال حاضر زمان مناسب نیست برای من. من می خواهم برای تشکر از بسیاری از داوطلبان که آمد هم به طرح کمک به جمع آوری امضا من مورد نیاز و افزایش بودجه برای این کار بزرگ انجام است.”

ویلیامسون کاهش یافته و پول ملی ارسال درخواست برای مصاحبه. اما یک منبع با دانش مستقیم از مذاکرات گفت: نوشته است که همراه با خانواده ملاحظات آن شیب دار جمع آوری کمک های مالی مورد نیاز است که نگه داشته ویلیامسون خارج از مسابقه است.

در این زمینه او فقط نمی فکر می کنم آن را به ارزش در معرض خطر

داوطلبان باید در مجموع $300,000 برای دریافت بر روی نهایی رای گیری همراه با 3000 امضا از اعضای حزب. اما حتی این مقدار تنها شما می شود به نژاد; پول خود را است همه از بین رفته اند. ویلیامسون و مبارزات انتخاباتی خود در تیم احساس می شود مطمئن شوید که آنها می تواند افزایش هزینه ورود اما مشکل این بود سپس با افزایش بیشتر بودجه مورد نیاز برای اجرا معتبر کمپین — به احتمال زیاد 500 ، 000 دلار یا بیشتر.

ویلیامسون مشخص شد که اگر او را به مسابقه او خواهد بود و انجام آن با واقع بینانه شات در رقیب. اما با تاسیس دو frontrunners در حال حاضر در آن — پیتر مککی و ارین اوتول — آن خواهد بود دشوار است به آمده از پشت.

“در این زمینه او فقط نمی فکر می کنم آن را به ارزش در معرض خطر” این منبع گفت. “وجود دارد یک مقدار مشخصی از پول است که هر انتخاباتی نیاز دارد. به منظور آن را با موفقیت انجام شما می خواهم که به رول تاس است که شما در حال رفتن برای به دست آوردن کشش فراتر از دو frontrunners…این مایه تاسف حزب قرار داده و در قوانین است که آن را به خفه کردن گسترده تر از تعداد داوطلبان است.”

ویلیامسون به احتمال زیاد خواهد کشیده اند حمایت از این حزب بیشتر ایدئولوژیک محافظه کار پایه. او تبلیغ به عنوان یک “جنبش محافظه کار” کسی که حمایت محافظه کار ایده های خارج از مهمانی رسمی ،

او سابقه کار شامل یک نویسنده تحریریه ملی پست سر از مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون و مدیر ارتباطات در, استفان هارپر نخست وزیر ، در سال 2011 انتخاب شد به عنوان نماینده در, سواری, از, New Brunswick غربی. او از صندلی خود را در انتخابات 2015 و پس از آن به دست آورد آن را در سال 2019.

اگر چه نه صریح محافظه کار اجتماعی خود ویلیامسون ایستاده بود تا برای حقوق اجتماعی محافظه کاران و دریافت کرده اند که حمایت قوی از این شبکه به عنوان به خوبی.

تصمیم خود را بدان معنی است که فقط دو هفته به قبل از برش به در, هنوز هم وجود دارد و تنها دو رسمی نامزدها: مککی و o’toole. داوطلبانی که در حال سازماندهی و امیدوارم که به زودی شامل مرلین Gladu ریک پترسون Leslyn Lewis, Derek اسلون و ریچارد Décarie.

نتایج نهایی اعلام خواهد شد در تاریخ 27 ژوئن در تورنتو است.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: btaplatt

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im