یک شرکت مشاوره ای پیشنهاد کرده است که این شهر از جنوب Fulton ساخت یک مرکز شهر مجموعه تالار شهر و مسکن و خرده فروشی و رستوران ها و هتل و فضای اداری در صدها هکتار از زمین های شهر خود را ندارد.

شرکت BAE شهری اقتصاد پرداخت شد $80,000 برای این طرح ارائه شد و در 170 صفحه ای در تحلیل هفته گذشته به جنوب Fulton شورای شهر.

این گزارش می گوید بهترین نقطه شهر سالن 600 هکتار بسته همراه اردوگاه نهر پارک وی نزدیک Enon جاده — یک دستگاه زمین است که ویژگی های 32 هکتار Vandiver دریاچه و نشسته در نزدیکی Wolf Creek سالن آمفی تئاتر آن شهر به دنبال خرید از Fulton County برای $1 میلیون نفر است.

پیشنهاد زمین است متعلق به یک شرکت به نام Vandiver دریاچه LLC است که ثبت نام به دکالب شهرستان شرکت املاک و مستغلات است که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ،

جنوب Fulton توسعه اقتصادی مدیر کریستوفر پایک گفت: این شهرستان نیست صحبت های زیادی با صاحب ملک اما گفت که او انتظار دارد که این شهر مرکز پروژه به پنج تا هفت سال است.

وقتی پرسیده شد که در مورد قیمت احتمالا افزایش در حال حاضر که مالک می داند جنوبی Fulton علاقه مند است Pike گفت: “ما همیشه پیش بینی شده است که این امر می تواند یک مشارکت عمومی-خصوصی. من نمی دانم که این شهر را به دست آوردن اموال از حق.”

BAE معاون رئیس جمهور مری Burkholder گفت: جنوب Fulton را انتخاب رهبران که این شهر مقدار زیادی از توسعه زیر زمین باعث می شود آن را به ویژه در مترو آتلانتا.

“شما باید بیشتر از یک تخته سنگ سفید در اینجا نسبت به جاهای دیگر” او گفت:.

پیک گفت: شهرداری پروژه خواهد بود قسمت بالا پایان مسکونی و خرده فروشی و توسعه هتل در یافت آوالون در الفرتا همراه با چشمه های شنی’ دولت توپی که همچنین ویژگی های خرده فروشی و فضای فرهنگی.

Sandy Springs, دولت, مرکز, شناخته شده به عنوان شهر چشمه های آب, هزینه $229 میلیون. پیک گفت: که در جنوب Fulton توسعه است “رفتن به بیش از این, اما آن را می خواهم نارس” به حدس و گمان بیشتر است.

فراتر از موقعیت بزرگ جزئیات مانند قیمت تامین مالی و اجزای توسعه — مشخص نیست. اما آنچه واضح است این است که این پروژه خواهد بود تایتانیک قرارداد 2 ساله شهر است.

مشاور: استخدام شرکت فنی

مشاور بررسی بیش از 650 ساکنان 100 نفر در جامعه کسب و کار برگزار شد و چند ورودی جلسات. مردم نگران بودند در مورد درک از جرم و کیفیت مدارس, سطل زباله در کنار جاده ها و عدم رستوران ها و خرده فروشی.

پیک گفت: هیچ کدام از آن جای تعجب بود. او گفت: این شهرستان نیاز به کمک جذب رستوران و اضافه کرد که تنها نشسته و گاه به گاه زنجیره ای در 85 مایل مربع شهرستان است Applebee را در آبشار جاده ها است.

“شما رو به خزیدن قبل از شما راه رفتن” او گفت:.

مشاور ساخته شده از دیگر پیشنهادات از جمله: کار با دولت به استخدام شرکت های فن آوری; wooing یک هتل بزرگ برای ساخت یک کنوانسیون کسب و کار و توسعه “آفریقایی-آمریکایی گردشگری” در اکثریت سیاه شهرستان با ایجاد یک, آموزشی, جاذبه یا میراث دنباله.

این تجزیه و تحلیل همچنین پیشنهاد هشت سایت های دیگر برای توسعه از Chattahoochee riverfront ملک به توسعه زیر, پیر بزرگراه ملی.

مانند دیگران جدید شهرهای جنوب Fulton دولت تا به حال سوار پر از دست انداز. شورای شهر صرف بیش از $90,000 در تلاش ناموفق برای بیرون راندن یک councilwoman و شهردار. شهر اخراج آن شهری برای اولین بار قاضی دادگاه تحت اتهامات قلدری. و یک عضو شورای متهم شده بود از تهدید یک شخص عضو شورای با یک تیزر.

شهر ساخته شده است هر شهری ساختمان به جای در حال اجرا جلسات خارج از Fulton County جنوبی مرکز خدمات. این شهر به تازگی نقل مکان کرد و در آن جلسه به تازگی به دست آورد جنوبی Fulton مرکز هنرهای.

پیک گفت که او انتظار دارد که این شورا به تصویب طرح در اواخر ماه مارس است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de