جدید کروناویروس مورد تایید در تنریف هتل در مستند

تنریف — ملی ایتالیا, اقامت در یک هتل در تنریف که قرار داده شده در مستند پس از چهار مورد از coronavirus تشخیص داده شد دارای آزمایش مثبت برای ویروس های منطقه ای مقامات بهداشتی در روز شنبه تایید کرد.

ایتالیایی ملی بخشی از همان گروه چهار اصلی موارد در H10 Costa Adeje هتل قصر شده و در انزوا در یک اتاق هتل پس از Feb. 24 و خواهد بود به بیمارستان منتقل شده جزایر قناری’ منطقه ای مقامات بهداشت افزود ایتالیایی بود “در دولت خوب از سلامت است.”

آن را به ارمغان می آورد تعداد کل موارد در جزایر قناری به شش و پنج در تنریف و یکی در لا گمرا.

روز شنبه پنجمین روز از هتل مستند برخی از 130 مهمان بود که پاک شده است به ترک روز جمعه دیده شد خروج آن زمینه را با چمدان.

بیش از 700 گردشگران باقی می ماند در داخل انتظار از 14 روز انزوا دوره های اعمال شده در روز چهارشنبه.

مهمان هتل کریستوفر بتی از Leicestershire, انگلستان به رویترز گفت گردشگر بریتانیایی بودن swabbed برای این ویروس در شنبه اولین بار آنها شده بود را آزمایش کردند. آنها قبلا داده شده است دماسنج برای بررسی خود را در درجه حرارت.

جزایر قناری منطقه ای دولت گفت: در روز جمعه مهمان می تواند قبل از اتمام کامل 14 روز انزوا دوره اگر دولت های خارجی می تواند ارائه پروازهای چارتر و تضمین جداسازی و سلامت پروتکل های.

سفیر بریتانیا در اسپانیا هیو الیوت گفت در توییتر که تلاش می شد برای حمایت از اتباع بریتانیا در هتل و “برنامه ریزی برای (خود) بازگشت امن.”

اسپانیا تعداد فعال coronavirus موارد افزایش به 49 در روز شنبه. بخش عمده ای از آنها مربوط به ایتالیا است که در اروپا بدترین شیوع برخی از 900 موارد و 21 مرگ و میر. (گزارش گیلرمو مارتینز و ناتان آلن نوشتن توسط Jessica Jones; ویرایش توسط مایک هریسون و تیموتی میراث فرهنگی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>