جدید کروناویروس موارد دونفره به 99 در سرزمین اصلی چین به عنوان وارد عفونت پرش به رکورد

شانگهای — چین گزارش 99 جدید کروناویروس عفونت در آوریل 11, بیش از دو برابر و از روز قبل برای رسیدن به یک ماه اخیر به عنوان تعداد واحد-روز وارداتی موارد آمار یک رکورد اطلاعات رسمی منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد.

علاوه بر برجسته دیگر منبع اصلی خطر ابتلا به تازگی گزارش شده بدون علامت coronavirus موارد تقریبا دو برابر به 63 در آوریل 11 از 34 روز قبل با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC).

تقریبا تمام عفونت های جدید – بزرگترین روزانه تعداد از مارس 6 – شامل مسافران از خارج از کشور. فقط دو نفر از این 99 نفر به صورت محلی منتقل می شود.

شانگهای چین, مرکز تجاری, کمک به بیش از نیمی از وارداتی موارد است. این شهرستان گزارش 52 جدید کروناویروس موارد در آوریل 11, همه مربوط به اتباع چینی از سفر خارج از کشور شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

از شانگهای موارد جدید, 51 پرواز همان پرواز از روسیه در مارس 10. 52 مورد شامل یک چینی ملی ورود به شانگهای از سفر به کانادا.

چین در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ گزارش 21 جدید وارداتی موارد در آوریل 11, همه مربوط به اتباع چینی در سفر از روسیه است.

این کشور شمارش از عفونت در حال حاضر در 82,052 در حالی که مرگ و میر می ایستد در 3,339. (گزارش شده توسط Samuel شن Winni ژو و برندا Goh; ویرایش توسط لسلی آدلر و کریستوفر کوشینگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de