جزئیات جدید: گرجستان, مرد متهم به قتل مادر و دختر خوار است اصلاحات افسر

وسط گرجستان مرد متهم به قتل در مرگ و میر مادر و ناپدری شد اصلاحات افسر تا زمانی که او از کار اخراج شد در سال 2016 خود را برای مشارکت در قاچاق مواد مخدر طرح با توجه به گزارش های خبری.

داگلاس آنتونی Shoffner, 25, از پری بود, استخدام وزارت گرجستان از اصلاحات برای دو سال تا زمانی که او تحت تعقیب در رشوه و اقدام به قاچاق مواد مخدر اتهامات مکن تلگراف گزارش شده است. او در میان 45 افسران گره خورده است تا در این طرح و بعد التماس کرد گناه را به توطئه برای توزیع متامفتامین.

هفته گذشته دستگیر شد ساعت پس از مادر 46 ساله ربکا گریفین و ناپدری, 42 ساله کنت گریفین مرده یافت شد AJC.com قبلا گزارش شده است. بدن خود را داشت و در یک آپارتمان در 2350 هوستون جنوبی دریاچه جاده در مارس 11.

مرتبط با: پلیس: گرجستان کشته شد مادر و ناپدری قبل از حمله با چوب بیس بال

Shoffner زندگی در آپارتمان شد اما او وجود دارد که مقامات رسید. به زودی بعد از پلیس نامیده می شدند به 700 بلوک ماسون تراس پس از یک مرد مورد حمله قرار گرفت Shoffner با یک چوب بیس بال با توجه به پری پلیس. او پیدا شد و پلیس در نزدیکی Walgreens.

Shoffner رزرو شده بود به هوستون زندان شهرستان که در آن او باقی می ماند و بدون پیوند. او چهره دو فقره قتل و تشدید حمله به شارژ اما پلیس گفت: بیشتر اتهامات امکان پذیر است.

هر کسی با اطلاعات خواسته است برای تماس با پری پلیس در 478-988-2825.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de