این واگرا الماس تبادل باز پس از کارگران به پایان رسید ویدئویی جدید خط و خطوط و چک کردن سیگنال های ترافیک بیش از آخر هفته با توجه به گرجستان بخش حمل و نقل است.

خروج است به شدت استفاده می شود. این 13 میلیون دلار GDOT پروژه است و انتظار می رود به منظور کاهش تصادفات و بهبود تحرک در منطقه با توجه به جرالد مک داول, مدیر اجرایی Aerotropolis آتلانتا جامعه بهبود ولسوالی که مشغول به کار با GDOT نقطه شرق, کالج پارک و Fulton County بر روی این پروژه.

“من را از طریق آن صبح امروز و به طور معمول در آینده خاموش رمپ خروج آن را به من دو [چراغ] چرخه یا بیشتر آن را از طریق” مک داول گفت: در یک ایمیل. در ترافیک جدید, الگوی او گفت که او ساخته شده آن را از طریق در اولین چراغ سبز.

این منطقه باقی مانده یک منطقه ساخت و ساز به عنوان پیمانکاران کار بر روی یک عابر پیاده در پیاده رو. رانندگان باید “به آرامی رانندگی کنید و توجه در حالی که پیمایش از طریق خط جدید پیکربندی” GDOT گفت: در انتشار اخبار. پروژه تنظیم شده است در تکمیل شود ممکن است.

این هفتمین واگرا الماس تبادل در گرجستان است. سه نفر دیگر نیز واقع در مترو آتلانتا — خاموش من-285 در Ashford-Dunwoody و خاموش من-85 در جیمی کارتر بلوار و من-85 در پلیزنت هیل ،

سبک جدیدی از تبادل مسیرهای رانندگان به خطوط در سمت چپ جاده به کاهش نوبت به وارد کردن و ترک ایالتی که کاهش در ترافیک پشت یو پی اس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de