جدید شاهین Marlon دیویدسون با اعتماد به نفس است

در اینجا چیزی است که شاهین دفاعی در مقابله با/پایان Marlon دیویدسون تا به حال به می گویند در یک کنفرانس تلفنی با آتلانتا رسانه پس از انتخاب شدن در دور دوم پیش نویس NFL در روز جمعه:

در شاهین تماس او امروز: “من خوشحالم که آنها به نام من خوشحالم که آنها به نام من خوشحالم که آنها نامیده می شود.”

در کار خود را در آبرن: “این یک برکت و رحمت است ، این یک برکت و رحمت است. نشان می دهد که کار سخت می پردازد. این همه من همیشه می خواستم همه من همیشه می خواستم.”

در زادگاه خود Greenville, Alabama:

“شهر مانند انسان آن روستایی است. آن را بسیار کشور است. این بسیار چیز. کردن ایالتی — وجود آمدن و یک حزب و هر روز ما در حال رفتن به می گویند افزایش یابد تا آنجا که ما بهترین هستید.”

در این موقعیت او فکر می کند او را برای شاهین: “من یک مرد همه کاره, بنابراین من می توانید آن را تمام. هر جا که آنها را من در اینجا به آن را انجام دهد و من در اینجا به ماندن بگیرید چون من فقط که همه کاره با استعداد است.”

در عبور عجله مهارت: “من می توانید آن را تمام انجام. آینده از کردن, لبه, من می توانید انجام دهید هر آنچه که حرکت شما می خواهید من برای. من فقط احساس می کنم که نوع ورزشکار. من احساس می کنم که نوع بازیکن — زمانی که من در زمین قدم من احساس می کنم بهترین. خواهید برای دریافت بهترین نتیجه را از من هر ضربه محکم و ناگهانی. این که من هستم.”

در بخشی از بازی خود را که او پیشرفته ترین در سال گذشته: “من پیشرفته در من فرد هستم. شخصیت من من می خواهم برای این بازی همه چیز در مورد من. من همه چیز بهبود یافته. هر جنبه ای از بازی من از سال اول به سال ارشد من بهتر شد. من احساس می کنم به اوج خود رسید و من فقط در حال حاضر. من احساس می کنم بهترین در حال حاضر.”

در وعده او را به مادر خود را قبل از او در گذشت: “از قول من به مادرم… او در بیمارستان است. مادر من قربانی بسیار برای من و نه داشتن یک پدر در زندگی من — برای من به فرد است که من امروز هستم و به مردم نشان می دهد که من بهترین-هر آنچه او می خواهد به طوری که او می تواند رویای خود را. این رویای خود را. این رویای ما, و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد من به او گفتم. او است رفتن به می خواهید برای هر چیزی — خداوند من عیسی مسیح است. این یک برکت و رحمت برای خانواده من و ما قصد داریم به تلاش برای بهترین باشد.”

که در آن او می شود اعتماد به نفس خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال از: “من القای اعتماد به نفس. من القای شور و شوق. من القای قلب است. من القای همه چیز شما می خواهید در یک بازیکن فوتبال به عنوان یک انسان و همه چیز. که من. منظور من از خواب بیدار هر روز فکر کردن در مورد بهترین بودن. من از خواب بیدار در چهار ساعت صبح و نمی تواند به خواب رفتن چون من دیوانه چون من در دور اول. من بیدار شدن از خواب در چهار ساعت است. I ain’t been خواب در تمام طول روز ، من منتظرش بوده ام در این تماس بگیرید و من آن را کردم و در حال حاضر من قصد دارم به همه چیز من می تواند به سازمان است. من قصد دارم همه چیز من احتمالا می تواند و ترک همه چیز را در این زمینه هر بازی و نشان می دهد که آنها نمی ظروف سرباز یا مسافر تا با چیدن Marlon دیویدسون در همه آنها نیست.”

در مورد اینکه آیا یا نه او احساس می کند مانند او چیزی را ثابت کند: “آره من انجام دهد. من احساس می کنم که اما مرد شاهین, آنها در انتخاب بهترین آنها می تواند — اما مرد آنها برخی از بچه ها. دوباره Clemson — و ما هر دو — در آینده به کسی دفاع در حال رفتن به خوب سال بعد من به شما قول می دهم که.”

در نشست دن کوین: “منظورم این است که مرد کامل ، او یک مرد خدایی. او یک مرد خانواده و این که همه چیز را من می خواهم به برای خانواده من و آینده من بچه ها. او یکی از کسانی که در پایین به زمین نوع از بچه ها. او آرام به من اما مرد به او پرشور در مورد کار. شما همیشه می خواهید بازی کسی بود که عاشق فوتبال است.”

در زمانی که او گفت که مادر خود را از او می خواست می شود در NFL: “به من گفت: مادر من می خواهم به خرید یک خانه بزرگترین خانه او همیشه می خواستم هر تیم — من از آلاباما و قادر به نشان می دهد, مردم, مرد, من Marlon دیویدسون و من از آمدن به اینجا به ماندن بگیرید. من از آمدن به اینجا برای نشان دادن به مردم که من بهترین است. شما می دانید چه منظور من مادر من — او نمی خواست چیزی را از من, اما من به او گفت که او قرار بود همه چیز او تا به حال می خواستم بزرگترین خانه, فقط برای عشق بازی. که فقط همه چیز در مورد من. که من.”

در مورد اینکه آیا یا نه وعده او را به مادر خود را از نیروی محرکه: “من هر روز در کنار من و یه عکس از مادر من. آن را بر روی گوشی من. آن را در قفسه. آن را در من مردمی ” خانه ای هر کجا بروم, من یک عکس از من مادر به خاطر این که من به این نقطه است. من با پوشیدن یک عکس از my mama روی سینه من در حال حاضر از آنجا که او به من کمک کرد و اگر او نمی باید من و من را به این دنیا, من نمی خواهد در اینجا. من همه احترام می رود به آن ، او از من ملکه. او همیشه خواهد بود. او همیشه فرد برای ساخت.”

در گفتگو با کوین خود را در مورد تطبیق پذیری: “آنها نمی دهد هر چیزی از من چون من می توانید آن را تمام. هر کجا که آنها می خواهند من که جایی که من هستم رفتن به. اگر آنها می خواهند به من 285, 280, را به پایان بر روی لبه, من می توانید آن را تمام انجام. من که در کارنامه من است. هر آنچه که آنها می خواهند من این چیزی است که من قصد دارم به بود. من از آمدن به آتلانتا و آینده همه چیز را با من در من و من می خواهم همه چیز را من می توانم به آن سازمان است.”

در آماده سازی برای پیش نویس در قرنطینه:

“بسیاری از تماس های تلفنی زیادی به مربیان صحبت کردن به آنها و انجام کارهایی مانند آن. آماده سازی تغییر نمی کند این برنامه. رفتن در آن وجود دارد کار را به بهترین خود را — قرار دادن بهترین خود را پا به جلو و مردم نشان می دهد که شما لازم نیست که به پست همه چیز را به نشان می دهد که شما در حال کار. شما می توانید در سکوت و من از نوع پسر است که من قصد دارم برای خرد کردن. من قصد دارم برای نشان دادن به مردم که من بهترین است.”

در نظر او ساخته شده در NFL ترکیب مورد اینکه چرا او عاشق فوتبال: “آمد که مانند ایست مثل این واقعی است; از آن واقعی است این است که من هستم. من بیا به ترکیب و نشان می دهد که که من بود. قادر بودن به بازی با همسر پسر عموی در زمین فوتبال با هیچ پد — و من قصد دارم برای ادامه به آن نشان می دهد.”

در واکنش به پیدا کردن او را برای بازی در NFL: “من به آنها گفتم که من منتظرش بوده ام در آنها برای همیشه; من خوشحالم که آنها به نام. آنها نمی باید به من بگویید که هیچ چیز دیگری ، پچ من در تماس نام من دارم میام. اولین هواپیما برای اولین بار سوار هر آنچه که من می توانم, من از آمدن به آتلانتا.”

در بود که با او زمانی که او موفق به دریافت تماس با: “خانواده من. دوستان من پسر عموی من عمه من و برادران من. ما اینجا بودند. ما شنیده تماس ها و مسائل است. من تا به حال بسیاری از مردم خارج است. خانه های مختلف چیزهای مختلفی مثل است که مطمئن شوید که ما تحت قرنطینه و چیزهای مختلف است که می خواهم. من اینجا هستم در حال حاضر. من قصد دارم به افزایش به مناسبت و رفتن به بازی برای آتلانتا; همه چیز را من می توانم.”

بر دستاوردهای خود را در طول فصل ارشد در آبرن: “منظورم این است که من انجام همه چیز. بیا از من سال سوم انجام نمی دهد تا آنجا که من می توانم و نه نشان دادن افرادی که من واقعا هستم; من احساس می کنم مثل من نشان داد که من مردم غالب بود. من نشان داد افرادی که من بهترین و همچنان به مردم نشان می دهد که من بهترین است. هیچ کس نمی تواند بگوید من چقدر خوب هستم. من قصد دارم به همه بگویید که چقدر خوب من زمانی که من می آیند وجود دارد به آتلانتا فالکونز و مردم نشان می دهد که من یک ورزشکار خوب. من بازیکن فوتبال خوب و که من در اینجا به ماندن است.”

در مورد اینکه آیا یا نه بازی در ثانیه آماده او را برای NFL: “منظور من از آن من آماده هر روز. اندرو توماس به بني اسرائيل Wilsons همه این بچه ها مرد من انجام شده است این. من شده است در خارج وجود دارد. مرد آن را فقط شروع چیزی جدید شما می دانید منظورم چیست ؟ من که در اینجا من شده است بازی SEC همه زندگی من و من قصد دارم برای ادامه به مردم نشان می دهد که من یکی از آن انواع و من قصد دارم به سعی کنید برای تبدیل شدن به “” مرد.”

در چه Auburn دستیار رادنی جلب به معنی به او: “او پدر من. او همه چیز من. مرد او — او همواره مرا دیوانه گاهی اوقات اما مرد من دوست دارم که مرد به مرگ است. من خوشحالم که من تا به حال او را در زندگی من است. من خوشحالم که او به من نشان داد و طناب را به من نشان داد موفقیت است. مربی گارنر است که من همه انسان است. من دوست دارم که شخص ، من او را دوست دارم زیادی مثل او پدر من, من واقعا انجام دهد.”

در مورد اینکه آیا یا نه او احساس می کند مانند او می تواند ویران در backfield: “بله من می توانم. من بر روی صفحه نمایش است که ما بسته بود برای دوم و من می گویم “ما” از آنجا که من یک بخش از سازمان است. زمان برای کلیک کردن — کیسه در لیگ سال گذشته است. شما می دانید, من قصد دارم برای کمک به آن و سعی کنید به بازیکن آنها می خواهند من و کادر مربیگری و مطمئن شوید که من را انتخاب کنید مناسب.”

در Grady جارت: “منظور من البته من بازی با شاهین در بازی [دیوانه] این سال است. بازی تحت خولیو Jones and Matt Ryan, من با این بچه ها. من می دانم که این تیم است. منظورم Deion جونز. Grady جارت قادر به کوچک در مقایسه با هر کس دیگری — او نمی تواند این بازیکن بزرگ اما شما می دانید منظورم چیست ؟ او نشان دادن همه که او فوق العاده است. مرد من از تماشای این هر روز بازی در این بازی. البته من می خواهم به بازی با Grady جارت.”

در بخش رقبا با تیمی سابق خود Derrick قهوه ای: “منظورتون چه افکار من در آن است ؟ او را به رفتن به پایین. که برادر من اما از آن زمان برای او را به رفتن به پایین آن است.”

در یکی از “مارلون دیویدسون به نقل از”: “خوب, شما می دانید که من هستم همه گفتن من می دانستم که آنها کشیده من خارج از رحم من بود و عظمت مقصد است. من 100 درصد Marlon دیویدسون است. من 100 درصد با افتخار از مارلون دیویدسون است. من بهترین است. من قصد دارم برای ادامه به بهترین. هر زمان که شما ببینید Marlon دیویدسون آمده تا در نقطه ای مرد می دانم که او یکی از آن نوع بچه ها. شما می دانید که او از آمدن به اینجا را ویران.”

AJC را 2020 موقعیت موقعیت پیش نویس سری

Quarterbacks: جو نقب زدن منجر کلاس | صفحه 10

پشت در حال اجرا: Cam Akers’ درس زندگی | صفحه 10

تنگ به پایان می رسد: Harrison برایانت بالا چشم انداز | صفحه 10
سپاه پاسداران/مراکز: جزایر Kindley اواخر طفیلی | صفحه 10
توهین آمیز پردازد: Austin جکسون درس زندگی | صفحه 10
گسترده گیرنده: Jeudy یا بره | صفحه 10

دفاعی پردازد: قهوه ای, Kinlaw ایستادگی | صفحه 10

دفاعی به پایان می رسد: یک ‘نسل’ استعداد | صفحه 10

Linebackers: سیمونز یک موقعیت کمتر LB | صفحه 10

Safeties: لود شده با گرجستان استعداد | صفحه 10

تیم های ویژه: گرجستان kick-محور | بازگشت با فلش | صفحه 10

, Cornerbacks: جف Okudah یک مستند CB | صفحه 10

پاپیون تواریخ پادکست:

می توان در Google, iTunes و TuneIn

برای مطالب بیشتر در مورد Atlanta Falcons:

دنبال من در توییتر @DorlandoAJC

در Facebook در Atlanta Falcons News Now

Atlanta Falcons پوشش در مجله آتلانتا قانون اساسی

یک سوال ؟ ایمیل من در [email protected]

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara