جدید فدرال کمک و COVID-19 غریزه بقا; در اخبار برای آوریل 6

در اخبار است که خلاصه ای از داستان از کانادا مطبوعات طراحی شده به kickstart روز خود را. در اینجا این است که آنچه در رادار از سردبیران ما برای صبح روز 6 آوریل …

COVID-19 در کانادا …

اتاوا — برنامه های کاربردی باز امروز برای فدرال کمک های اضطراری سود برای کانادایی ها که از دست داده اند درآمد خود را به دلیل COVID-19.

این آژانس درآمد کانادا خود را باز کنید نرم افزار پورتال صبح امروز برای کسانی که متولد شده در سه ماه اول سال با کسانی که متولد شده در ماه های دیگر قادر به اعمال در هفته بعد.

این سازمان در تلاش است برای حفظ تقاضا از قریب به اتفاق قربانیان خود را آنلاین و سیستم های تلفن.

بیش از دو میلیون کانادایی خود را از دست داده مشاغل در نیمه مارس به عنوان کسب و کار در سراسر کشور شد و مجبور به بستن و یا کاهش عملیات خود را به سرعت گسترش رمان coronavirus.

دیگران قادر به کار به دلیل آنها نیاز به خود منزوی در خانه و یا نیاز به نگاه پس از کودکانی که مدارس و daycares بسته شده است.

کانادایی ها که ثبت نام برای پرداخت مستقیم می تواند دریافت اولین پرداخت خود را قبل از پایان این هفته در حالی که کسانی که انتخاب کردن برای چاپ چک پول در 10 روز.

همچنین در این …

مونترال — هنگامی که یک کبک زن به تازگی در سفر به دور می رسد از یوکان در تلاش برای فرار رمان coronavirus تنها به تبدیل دور به نظر می رسید یک کتاب درسی مورد همه گیر-تولید وحشت.

اما در حالی که این یک نمونه افراطی کارشناسان می گویند روزانه حمله از اطلاعات در مورد COVID-19 می تواند تحریف مردم را برآورد خطر این ویروس به شمار به آنها که منجر به خوب و بد رفتار.

دانشگاه مک گیل استاد روانشناسی راس اتو می گوید وجود دارد به خوبی تثبیت اصل روانی است که ممکن است توضیح دهد که این زن و شوهر تصمیم به فرار به شمال.

در اوایل دهه 1970 روانشناسان Amos Tversky و Daniel Kahneman فرض است که انسان باید مشکل برآورد احتمال چیزی اتفاق می افتد به آنها را به خاطر آنها تحت تاثیر نمونه هایی آمده است که به آسانی به ذهن است.

افراد ممکن است خود را دست بالا گرفتن احتمال مرگ ناشی از تروریسم به عنوان مثال از آنجا که چگونه اغلب این نوع از خشونت گزارش شده است در اخبار. و اتو گفت: آنها ممکن است خود را دست کم گرفتن احتمال مرگ بیشتر رایج است — اما کمتر صحبت در مورد علل مانند سرطان روده.

امروز اتو می گوید وجود چنین سیل از اطلاعات در مورد COVID-19 عفونت و مرگ و میر است که “مردم در حال رفتن به غلو یا دست بالا گرفتن خود به خود شانس مرگ ناشی از کوروناویروس-عوامل مرتبط با آن.”

COVID-19 در ایالات متحده …

واشنگتن — ایالات متحده جراح عمومی می گوید: آمریکایی ها باید بریس برای سطوح تراژدی یادآور سپتامبر. 11 حملات و بمباران پرل هاربر در حالی که ملت های عفونی بیماری ارشد یکشنبه هشدار داد که کروناویروس جدید ممکن است هرگز به طور کامل ریشه کن از جهان است.

کسانی که برخی از تلخ ترین ارزیابی و در عین حال برای آینده و فراتر از آن. اما چند ساعت بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس سعی کنید بیشتر خوش تن نشان می دهد که سخت در هفته پیش رو می تواند به معنای شروع به نوبه خود گوشه ای.

“ما در حال شروع به دیدن نور در انتهای تونل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جمعه شب در کاخ سفید جلسه. پنس افزود: “ما در حال شروع به دیدن glimmers پیشرفت است.”

رئیس جمهور اما افزود که او فکر می کردم دو هفته آینده “در حال رفتن به بسیار دشوار است.”

در اوایل یکشنبه جراح عمومی جروم Adams با سی ان ان گفت: “این رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده.”

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از حد 337,000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 9,600. بیش از 4100 از کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید وجود آمد و در روز یکشنبه هنگامی که به لیبریا اندرو کومو گفت: دولت خود را ثبت یک شیب در مرگ و میر بیش از یک دوره 24 ساعته.

COVID-19 در سراسر جهان …

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون پذیرفته شده است به یک بیمارستان جدید کروناویروس.

جانسون می گوید او در حال بستری برای آزمون زیرا او هنوز علائم 10 روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

داونینگ سنت می گوید بستری است یک “گام احتیاطی” و او همچنان در اختیار دولت است.

Johnson, 55, قرنطینه شده در داونینگ سنت اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 مارس 26.

نیویورک — سازمان ملل متحد-دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ می گوید وجود دارد “یک هولناک جهانی افزایش خشونت خانگی” در هفته های اخیر به عنوان ترس از این بیماری همه گیر کوروناویروس رشد کرده همراه با آن پيامدهای اقتصادی و اجتماعی.

U. N. رئیس که دادگاه تجدید نظر در تاریخ 23 مارس به صورت فوری آتش بس در درگیری در سراسر جهان برای مقابله با COVID-19 در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب اکنون زمان آن است که به درخواست تجدید نظر برای پایان دادن به تمام خشونت “در همه جا حاضر است.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: “برای بسیاری از زنان و دختران را تهدید بافندگی بزرگترین جایی که آنها باید امن ترین — در خانه های خود.”

“و من یک درخواست تجدید نظر جدید امروز برای صلح در خانه و در خانه در سراسر جهان,” او گفت:.

دبیر کل گفت: در برخی از کشورها که او نام “تعدادی از زنان خواستار حمایت از خدمات دو برابر شده است.”

در همان زمان او گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پلیس در حال ضعف و understaffed محلی پشتیبانی از گروه های در حال فلج یا از وجوه و برخی از خشونت پناهگاه تعطیل هستند در حالی که دیگران هستند.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im