جدید طلا متوقف انتاریو معدن به عنوان مرزی کانادا محدودیت اثر

تورنتو — کانادا خیش جدید طلا وارز در روز جمعه گفت: آن را به حالت تعلیق عملیات در انتاریو معدن پس از یک تعداد قابل توجهی از کارگران ساخت مرزی سفر به ایالات متحده رفت و به خود انزوا.

کانادا که مرزهای خود را بسته این هفته برای اکثر اتباع خارجی, توافق با ایالات متحده در روز چهارشنبه به خود را در مرز مشترک به “غیر ضروری ترافیک” برای جلوگیری از انتقال رمان coronavirus.

جدید طلا بارانی رودخانه معدن واقع شده است و حدود 65 کیلومتری شمال Fort Frances, Ont., که سابقه مرز ایالات متحده. حدود 70 درصد از نیروی کار تشکیل شده است از ساکنان محلی را که مکرر سفرهای کوتاه به مینه سوتا ،

معدنچی گفت: این امر توقف عملیات برای دو هفته پس از “قابل توجه” تعداد کارکنان به تازگی ساخته شده سفر به ایالات متحده رفت و به انزوا.

آن گفت: حداقل خدمه امر نظارت و حفظ فعالیت های ضروری و که هیچ مشکوک یا تایید موارد از بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus در هر یک از سایت های. (گزارش همچون آرونداتی سرکار در بنگلور و جف لوییس در تورنتو; ویرایش توسط Shounak Dasgupta و جیسون Neely)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>