جدید: مرد با چهره های 15 اتهامات از جمله فضایی قتل DUI پس از تصادف, کشته شدن کودک نو پا

یک مرد متهم به رانندگی در حال مستی و عقب-پایان دادن به یک جوان شمال گرجستان, خانواده, خودرو, کشتن یک 2 سال و مجروح شدن پدر و مادر خود چهره 15 اتهامات و رد شد پیوند شنبه, مقامات گفت.

شکارچی اتان الیوت, 23 متهم شد با درجه اول وابسته به وسايط نقلیه, قتل, جنایت, hit-and-run DUI و دو فقره صدمه جدی با خودرو در میان مناجات اتهامات با توجه به گرجستان دولت گشت. یکشنبه شب خراب در Blakely کشته کوهن Zayne Bryson, AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط: 2 سال با کشته شدن پدر و مادر مجروح پس از تصادف مشکوک به DUI راننده GSP می گوید:

بین 10:30 و 11 شب الیوت رانندگی خود را Ford Super Duty کامیون به سمت تقاطع Ga. 2 و آبی ریج درایو GSP گفت. فورد فرار نشسته بود در تقاطع.

کودک نو پا بود و در صندلی عقب فرار. پدرش 24 ساله جاشوا Bryson بود رانندگی و 23 ساله سانتانا کلی بود در جلوی صندلی مسافر.

این خانواده که از رم عقب بودند به پایان رسید توسط کامیون قتل 2 سال و فرستادن پدر و مادر به یک بیمارستان در چاتانوگا دنیاست. GSP گفت.

کلی است که 25 هفته باردار با توجه به GoFundMe صفحه و جاشوا Bryson دچار چندین شکستگی استخوان. از شنبه بعد از ظهر این صفحه تا به حال مطرح شده بیش از $6,700.

الیوت نیز زخمی شد در این تصادف اما حاضر درمان های پزشکی GSP گفت.

دیگر اتهامات الیوت چهره شامل شمارش از رانندگی در حالت تعلیق مجوز پریشان رانندگی باز ظرف نامناسب سیستم اگزوز زیر بیش از حد نزدیک بی پروا رانندگی انسداد و عامل یک خودرو با تغییر سیستم تعلیق و دو فقره از لعاب ویندوز GSP گفت.

او رزرو شده به Fannin County زندان جایی که او باقی می ماند با توجه به کلانتر ،

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>