جدید طوفان خواهد کمپرسی برف در B. C. کوه عبور می کند; مرکز هشدار از خطر سیل

ونکوور — مسافران در بسیاری از کوه بالا می گذرد در بریتیش کلمبیا در جنوب کشور در حال هشدار به انتظار زمستان شرایط به عنوان محیط زیست کانادا پست بارش برف هشدار برای کسانی که راه.

به اندازه 25 سانتیمتر برف پیش بینی شده است برای بزرگراه 1 بین ایگل و راجرز تصویب در جنوب شرقی B. C. در حالی که تا 20 سانتیمتر می تواند پتو امید به مریت کشش از Coquihalla بزرگراه قبل از طوفان عبور شنبه صبح.

همان مقدار برف پیش بینی داخلی بخش های از سواحل شمال و جنوب و غرب کلمبیا مناطق.

در ضمن این رودخانه پیش بینی مرکز تجزیه و تحلیل میکند که snowpacks و ارزیابی خطر سیل می گوید: متوسط برف اندازه گیری شد 111 درصد از نرمال به عنوان از آوریل 1.

این مرکز در آخرین گزارش نشان می دهد snowpacks در ساحل مرکزی و در بخش هایی از جنوب B. C. نزدیک به 140 درصد از نرمال بالا بردن فصلی خطر سیل از پرنس جرج و ساحل مرکزی به بسیاری از گوشه جنوب شرقی استان است.

جاری شدن سیل در مارس 2018 مجبور به تخلیه حدود 2000 خانه در اطراف چنگال بزرگ و باعث میلیون ها دلار خسارت.

یک گزارش تهیه شده برای Kootenay Boundary منطقه ای یافت می شود بسیاری از خواص در حداقل سه چنگال بزرگ محلات بودند غیرقابل سکونت زمانی که آب فروکش.

رودخانه هوا مرکز می گوید سیل خطرات این بهار بالا هستند اما آب و هوا یک عامل کلیدی به عنوان به خوبی.

“از فصلی سیل دیدگاه یک سناریوی از سرد و مرطوب زمستان منجر به افزایش خطر ابتلا به بیش از بعدی 4-8 هفته در حالی که گرم و خشک سناریو ممکن است تا حدی کاهش برخی از زمان در معرض خطر” آن را می گوید در یک بولتن.

آن را می گوید فوری گرم املا را به سرعت حذف برخی از برف و کاهش پتانسیل آب حجم در اوج بهار رواناب بین اواسط ماه آوریل و اوایل ماه جولای.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 10 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im