شهر نیویورک crematories کار اضافه کاری به عنوان coronavirus به ارمغان می آورد تعداد اجساد

نیویورک — New York City crematories در حال گسترش خود را ساعت سوزاندن بدن به شب. دولت را آغاز کرده است یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا از تمام cremations و تدفین. مقامات شهرستان در حال نقشه برداری شمال ایالت گورستان به صورت موقت تدفين سایت.

مخرب گسترش coronavirus از طریق نیویورک هنوز به اوج خود رسیده اما کسانی که با قرار دادن مرده به بقیه هرگز شلوغ.

خانه های مراسم تشییع جنازه و گورستان مدیران توصیف یک افزایش در تقاضا نهان در دهه از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس که آلوده شده است ده ها هزار نفر کشته و حدود 1,400 در شهر نیویورک است.

“ما شده است در حال آماده شدن برای بدترین سناریو” گفت: Mike Lanotte مدیر اجرایی ایالت نیویورک مدیران مراسم تشییع جنازه ارتباط “است که در بسیاری از راه های شروع به تحقق.”

اکثریت نیروهای جدید را انتخاب کنید هولوکاست بیش از دفن است-پرجمعیت شهر آمریکا تنها چهار crematories: یکی در برانکس یکی در بروکلین و کوئینز. مدیران در دو تا از آن مکان گفت: حجم کار روزانه خود را شروع به پریدن کرد از حدود 10 به 15 یا بیشتر زور زدن منابع است.

ایالت نیویورک است آرام هوا-کیفیت قوانین و مقررات اجازه می دهد تا crematories برای سوزاندن برای ساعت های طولانی تر. هنوز هم در مصاحبه با رادیو فردا در این هفته مرده سوزخانه مدیران گزارش تلفن زنگ خاموش قلاب و روز شلوغ تر از هر در دهه.

“هیچ کس واقعا می تواند تصور کنید این اتفاق می افتد گفت: J. P. دی Troia, رئیس, تازه, تالاب کوره های آدمسوزی در کوئینز تماس با این بیماری همه گیر در میان مخرب ترین حوادث در 52 سال در کسب و کار.

مرده سوزخانه در سبز-چوب گورستان در بروکلین است که مصرف بین 15 و 20 بدن در روز از اواخر سال نزدیک به دو برابر حد معمول بار با توجه به گورستان رئیس جمهور غنی Moylan.

مانند دی Troia, Moylan در تلاش برای به یاد داشته باشید یک بار در سال 48 در سبز-چوب زمانی که او را دیده است که بسیاری از مرگ و میر ناشی از یک علت واحد. “نزدیک ترین مقایسه سپتامبر 11th,” او گفت: با اشاره به القاعده حملات در شهر نیویورک در سال 2001.

خانه های مراسم تشییع جنازه گزارش دیگر منتظر cremations.

“یخچال پر است” گفت: اندرو Nimmo مدیر برگن Funeral Service Inc است که می تواند ذخیره حدود 40 بدن. “من نمی توانم به مردم (به crematories) حق دور.”

که جمع شدن است trickling پایین به بیمارستان. بروکلین بیمارستان مرکز گفت: در بیانیه ای که روز پنجشنبه در بدن مرحوم بيماران صرف زمان بیش از حد معمول در آن morgues چرا که “خانواده های عزادار نمی تواند به سرعت ترتیبات.”

نیویورک رئیس دفتر معاینات پزشکی (OCME) فرستاده است کامیون های یخچال و چادر به بيمارستان به خانه بیشتر بدن. تا کنون که اغلب به اندازه کافی است. OCME ساختمان ها می توانید به فروشگاه حدود 800 تا 900 بدن اما این کامیون ها را افزایش داده اند که به حدود 3500 با توجه به آجا شایسته-دیویس یک OCME سخنگوی.

بدن تعداد تنها انتظار می رود به افزایش است.

دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده پرده برداری از مدل سازی در روز چهارشنبه نشان دادن آمریکا مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان 240,000 به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام stay-at-home دستورالعمل یک “موضوع مرگ و زندگی است.” نیویورک فعلی کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

جزیره INTERMENTS

برای اولین بار در ایالت نیویورک بخش از گورستان درخواست گزارش های روزانه از گورستان در تعدادی از cremations و تدفین هر روز با توجه به دیوید فلمینگ قانونی مدیر ایالت نیویورک انجمن گورستان.

فلمینگ مشغول به کار بوده است با شهر و دولت برنامه ریزی اضطراری مقامات به بررسی گورستان و crematories در شمال ایالت نیویورک است که می تواند به کاهش فشار اگر نرخ مرگ و موج بالاتر است. برخی از گورستان ممکن است در کنار زمین به صورت موقت interments.

“این یک توفنده سیستم. ما باید برنامه های در محل, اگر نیاز به آزادی از ظرفیت از این شهرستان به مناطق دور افتاده” فلمینگ گفت.

هارت جزیره خاموش برانکس شرق ساحل در جزیره صدا نیز ممکن است به عنوان یک سایت به صورت موقت تدفين با توجه به OCME سند برنامه ریزی برای مقابله با افزایش مرگ و میر ناشی از یک بیماری همه گیر.

این جزیره به شهر پاتر میدان یک گورستان برای مردم با هیچ بعدی از قوم و خویش یا که خانواده نمی تواند ترتیب مجالس ترحیم.

در زمان عادی زندانیان از زندان شهرستان هر هفته دفن 25 نیویورکی وجود دارد. اما تعداد مايکل هارت در شروع به پریدن کرد و در آخرین هفته از ماه مارس به 72 با توجه به Jason Kersten سخنگوی در وزارت اصلاحی که نظارت بر این جزیره است. Kersten مراجعه کننده سوال در مورد علل مرگ به OCME که پاسخ نمی دهند.

خلاصه خداحافظی

این بیماری همه گیر است که در نظر گرفتن تلفات در تشییع جنازه صنعت مشتریان بیش از حد عاطفی یکی. نیویورک ممنوعیت تجمعات عمومی به معنی خانواده ها باید محدود خداحافظی به عزیزان خود.

سبز-چوب است درخواست عزاداران بیش از هر 10 مراسم تشییع جنازه به ماندن در اتومبیل های خود را تا زمانی که تابوت حامل باید در سمت چپ قبر سایت سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. برگن مراسم تشییع جنازه خدمات محدود کردن خواب به خانواده تنها آن مدیر گفت.

در Lawrence H. وودوارد کفن در بروکلین مدیر کندال لیندسی درخواست عزاداران به لمس تابوت. “اگر شما (COVID-19) شما در حال رفتن به قرار دادن آن بر روی تابوت و ما قبرستان آقایی که باید به لمس آن” لیندسی گفت.

با خدمات در کنیسه لغو خاخام آرتور اشنایر از پارک شرق کنیسه در منهتن گفت: برخی از عزاداری خانواده ها هستند که با هم از طریق برنامه های مانند زوم.

“این مهم است که به افتخار مرده اما یکی دیگر از ضد و نقیضی در اصل حرمت زندگی” اشنایر گفت. “این جنگ است که خانواده تحمل است.” (گزارش نیک براون و جاناتان آلن در نیویورک; گزارش های اضافی توسط گابریلا Borter در نیویورک; ویرایش توسط راس Colvin و خواهد Dunham)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de