شهر نیویورک بیمارستان لغو موقت کارگران به عنوان coronavirus موارد تثبیت

سازمان نیروی انسانی است که باید مستقر هزاران نفر از کارکنان بهداشتی درمانی در هفته های اخیر به مشاغل در بيمارستان در شهر نیویورک و مناطق دیگر ضربه سخت coronavirus می گویند برخی از این کارگران موقت دیگر مورد نیاز است.

این روند همراه با تراز وسط قرار دارد در تعدادی از نیویورک بستری با کروناویروس عفونت تقویت حس که نیویورک ممکن رسیده اوج بحران بهداشت و درمان.

“ما تا به حال به جابهجا کردن برخی از مسافران ما بودند رفتن به نیویورک” سن دیگو مبتنی بر نیروی انسانی شرکت Aya بهداشت و درمان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

تقاضا برای “سفر پرستاران” شروع به پریدن کرد در ماه مارس و اوایل ماه آوریل در شهرستانها مانند نیواورلئان و به خصوص نیویورک دیدم که این کشور بزرگترین سنبله در موارد COVID-19 مرگبار بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus.

اما نیویورک که ramped تا آن تخت بیمارستان ظرفیت به حدود 90000 تا به حال تنها حدود 18,000 بيماران بستری برای گذشته چند روز.

“ما شاهد قرارداد در نیویورک دریافت لغو” Lindsey Scott سخنگوی سازمان نیروی انسانی مورد اعتماد بهداشت گفت: در یک ایمیل. “بیمارستان ها در نیویورک استخدام یک تن از مسافران به عنوان بحران آغاز شده و به سطح شیب دار بالا و سپس هر دو به حال بیشتر پرستاران از آنها مورد نیاز و یا در برخی موارد بیشتر از آنها می تواند مصرف به سیستم.”

او گفت: اعتماد بهداشت تا به حال “چند پرستاران که خانواده خود را ترک و در برخی موارد شغل تمام وقت” برای سفر به نیویورک تنها برای پیدا کردن که آنها دیگر مورد نیاز است.

Karla Guerra, 27 اورژانس پرستار از آریزونا گفت او قرارداد در نیویورک بیمارستان کوه سینا سیستم به طور ناگهانی لغو شد روز او به اتمام در محل جهت گیری. او تا به حال انتظار می رود برای به دست آوردن $32,000 برای هشت هفته کار می کنند.

در حال حاضر او است $3,000 از جیب برای سفر و اجاره ماه اول و در تلاش است برای پیدا کردن یک قرارداد جدید را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من هر روز اینجا هستم من از دست دادن پول” او گفت:. “این ناامید کننده بود چرا که من در اینجا با قصد کمک کند اما متاسفانه چیز نمی تابه.”

کوه سینا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Northwell بهداشتی 23-سیستم بیمارستان در نیویورک گفت که هنوز استخدام موقت پرستاران و برنامه ریزی شده را در حدود 100 هفته آینده.

اعتماد بهداشت گفت آن انجام همه چیز آن می تواند برای نقل و لغو پرستاران به قرارداد جدید به خصوص اگر آنها مایل به رفتن به کشور دیگری مانند میشیگان که در آن فرصت های شغلی باید رسید.

برای کمک تماس بگیرید

فرماندار نیویورک اندرو کومو به نام آخرین ماه های پزشکی کارگران در سراسر کشور را به نیویورک می آیند و کمک در مراقبت از رشد تعداد COVID-19 بيمار.

به تاریخ 93,000 پزشکی حرفه ای را امضا کرده اند تا از طریق نیویورک آنلاین داوطلب پورتال برخی از 81,000 داشته اند اعتبار خود را بررسی و در مورد 12,000 ارجاع شده به بيمارستان با توجه به کومو سخنگوی Jason Conwall.

کسانی که در تلاش هستند جدا از کوتاه مدت در قرارداد کار تسهیل توسط سازمان های مانند Aya و اعتماد بهداشت و درمان است که به طور معمول کار برای ارائه به بیمارستان با مجوز حرفه ای برای پر کردن کوتاه مدت نیروی انسانی نیاز دارد.

کومو گفت: تعداد کل افراد بستری با COVID-19 در دولت کاهش یافت و برای اولین بار پس از شروع شیوع نشانه دولت در مرکز ممکن است در اوج بحران است.

او گفت که در مجموع 18,697 مردم در بیمارستان بستری شد در سراسر نیویورک از 18,825 یک روز زودتر و از اول تیک پایین تر از بحران آغاز شد.

ایالات متحده و میر ناشی از این ویروس در صدر 25,300 روز سه شنبه به دو برابر در یک هفته, با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. تا کنون در این هفته مرگ و میر افزایش یافته و در حدود 7% در هر روز به طور متوسط در مقایسه با 14 درصد در هفته گذشته و 30 درصد چند روز در ماه مارس است. موارد این هفته هستند تا به طور متوسط 5 ٪ در هر روز در مقایسه با 7.8% در هفته گذشته و 30 درصد در روز در ماه مارس.

در ماه مارس ایالات متحده بسیاری از بیمارستان ها به دنبال تقویت کارکنان خود را در آماده سازی برای افزایش coronavirus بیماران در همان زمان برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران نیاز به قرنطینه می شود و پس از در معرض ویروس.

اعتماد بهداشت گفت: در آن زمان که پرستاران بودند در حال ارائه قرارداد در حدود دو معمولی خود را پرداخت نرخ. (گزارش شده توسط دینا بیسلی و کریستینا Cooke; ویرایش توسط لینکلن جشن و پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de