نیویورک COVID-19 موارد هر دو سه روز در یک دولت که تا 25,600 موارد و 210 مرگ و میر

ایالت نیویورک رنج می برد یکی دیگر از سریع و وحشیانه, افزایش تعداد COVID-19 موارد در شنبه سرسام آور بیمارستان در ایالات متحده در کانون coronavirus اپیدمی به عنوان کالیفرنیا گفت: از آن رو می تواند بزرگ بعدی موج این بیماری است.

در شهر نیویورک پر بسته بندی شده از بیش از 8 میلیون نفر, مقامات بهداشت و درمان سعی در پیدا کردن تخت بیمارستان برای افزایش تعداد coronavirus بیماران به عنوان ایالت تلفات افزایش یافت به 210 با بیش از 25,600 موارد تایید شده.

کاخ سفید توصیه می شود هر کسی که بازدید کرده و یا چپ نیویورک برای منزوی کردن خود است.

“هر کسی که در نیویورک بودم باید خود quarantining برای بعد از 14 روز به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست به دیگران بدون توجه به جایی که آنها رفته اند آیا آن را فلوریدا و کارولینای شمالی و یا به دور می رسد از لانگ آیلند” دبورا Birx است که کمک به رهبری کاخ سفید coronavirus مالیات نیرو گفت: در اواخر بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

انتظار می رود نیاز به تخت های بیمارستانی در ایالت نیویورک در اوج شیوع است spiralled به 140,000 تقریبا سه برابر آنچه در دسترس هستند. عفونت شد و در حال حاضر دو برابر شدن هر سه روز در نیویورک و بدترین هنوز هم می تواند دو تا سه هفته دور گفت: فرماندار نیویورک اندرو کومو.

در سراسر کشور COVID-19 که شکست در اواخر سال گذشته در ووهان چین آلوده بیش از 53,000 مردم و کشته شدن حداقل 720.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد حوادث نیویورک و واشنگتن, دولت, ملت, اولین نقطه داغ و حسابداری حداقل 117 مرگ و میر و گفت که به زودی همین کار را برای کالیفرنیا.

‘یک ملت بزرگ در دادگاه’

“ما پایدار بزرگ ملی محاکمه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. رئیس جمهور با نرم نذر برای بازگشایی اقتصاد این کشور با عید پاک کرد و گفت او به گوش دادن به کارشناسان برای اولین بار از جمله Birx و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

در کالیفرنیا که در آن 51 نفر کشته شده اند و 2,200 آزمایش مثبت فرماندار گاوین Newsom گفت: به طور کامل نیمی از تایید موارد بین سنین 18 و 49 چهره او گفت: “یک یادآوری برای همه به طور جدی از این.”

Newsom اشاره به مرگ یک پسر نوجوان در لس آنجلس, اگر چه مقامات بهداشتی وجود دارد گفت: این پرونده پیچیده و یک “جایگزین توضیح” امکان پذیر است.

Newsom که هشدار داد که نیمی از کالیفرنیا — یا حدود 25 میلیون نفر — به طور بالقوه می تواند آلوده در دو ماه آینده گفت: بعد از شش تا هشت هفته خواهد بود محوری در تعیین اینکه آیا یک سرکوب ساکنان کاهش پیدا کرده است و گسترش coronavirus.


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با معاون رئیس جمهور مایک پنس و دادستان کل لایحه Barr, منجر, روزانه coronavirus پاسخ مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 23 سال 2020 است.

جاناتان ارنست/ایسنا

کالیفرنیا نیز به شدت فاقد تخت بیمارستان به آن نیاز دارد به مراقبت از بسیاری از بیماران بدحال, Newsom است گفت: اگر چه تسلا از بنیانگذاران Elon Musk “آمد از طریق خود وعده” به ارائه بیش از 1000 به شدت مورد نیاز بیمارستان هواکش و دولت به ارمغان آورد یکی دیگر از 3000 آنلاین.

نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی رحمت بود و انتظار می رسند در لس آنجلس در روز جمعه با 1000 تخت بیمارستان به سهولت بار در دولت سیستم بهداشت و درمان.

با وجود بحران در میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و به بزرگترین آن یک روز در صد افزایش از سال 1933 پس از قانونگذاران ایالات متحده گفت: آنها نزدیک به یک معامله عظیم اقتصادی بسته نجات در پاسخ به شیوع بیماری است.

اعصاب فرای در سراسر آمریکا

سازمان بهداشت جهانی روز سه شنبه گفت: ایالات متحده در حال پتانسیل برای تبدیل شدن به جهانی کانون گیر با استناد به طرح “شتاب” در coronavirus عفونت.

دموکرات ها از جمله فرماندار کومو را مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه نشان می دهد او را بازگشایی اقتصاد کشور اواسط ماه آوریل است.

“اگر شما بخواهید مردم آمریکا برای انتخاب بین سلامت عمومی و اقتصاد از آن هیچ مسابقه. هیچ آمریکایی در حال رفتن به می گویند سرعت بخشیدن به اقتصاد در هزینه های زندگی انسان” کومو گفت: پیش از آن در روز.

Newsom نیست انتقاد از تهمت اما گفت مارس خواهد بود “زودتر از هر یک از کارشناسان که صحبت کردم به این باور است که ممکن است” برای کالیفرنیا به لغو محدودیت های آن.

فرمانداران حداقل 18 متحده در روزهای اخیر صادر کرده اند stay-at-home بخشنامه ها. فراگیر سفارشات بی سابقه ای در خود وسعت و عمق شامل حدود نیمی از کشور جمعیت.


یک مرد پاک پنجره از وسیله نقلیه تفریحی پس از عبور از مرز به کانادا به عنوان “snowbirds” یک اصطلاح برای افرادی که ترک کانادا قبل از برف و در بهار و کانادایی دیگر بازگشت پس از آن اعلام شد که این مرز را به “غیر ضروری ترافیک” برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus بیماری (COVID-19) در ایالات متحده آمریکا-کانادا عبور از مرز در Lacolle, کبک, کانادا, مارس 18 سال 2020 است.

Christinne کرم / ایسنا

قوانین مبتنی بر اجتماعی فاصله گرفتن از اصول طراحی شده برای قرار دادن فضای بیشتر بین افراد به منظور کاهش سرعت گسترش بسیار مسری است و به طور بالقوه کشنده است.virus.

حتی قبل از اولین ایالتی کنترل رفت و به اثر هفته گذشته در کالیفرنیا coronavirus همه گیر بود و عملا فلج بخش از اقتصاد ایالات متحده و طرح میتوانست به زندگی روزمره آمریکایی ها به عنوان مدارس و کالج ها لغو کلاس.

آمریکایی ها گزارش ساییده شده اعصاب پس از چند روز از کار از خانه قادر به شرکت در بسیاری از فعالیت ها و به دنبال پس از کودکان با مدارس برای حضور در.

تری گیلبرت Thompson, 44, و شوهرش, Scott هر دو معلمان در Hilltown پنسیلوانیا پژوهشگر آموزش از راه دور با مدرسه در منزل خود سه فرزند.

“این یک چالش بوده است اما ما در حال حاضر به آن را به کار برای اطمینان حاصل شود که ویروس نیست گسترش” تامپسون گفت. “ما در حال انجام بهترین های ما برای نگه داشتن دانش آموزان ما در یادگیری درگیر نظارت و غنی سازی خود ما بچه ها, یادگیری در حالی که حفظ سلامت عقل خود ما در طول این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>