نیویورک مجوز شماره 65465

“تماشای این هفت دقیقه و 45 ثانیه به ارزش های قدیمی سیاه و سفید فیلم است فریبنده. غرفه ناشران در حلقه در حال تخلیه از یک کشتی, قایق پیاده قدم زدن در نزدیکی Flatiron building فعالیت های شلوغ و گوشه و کنار خیابان و دو مرد جوان دست در دست آنها به عنوان عبور از یک پل به هم. ¶ یک موضوع هر چند که همیشه توجه ما – به همان اندازه با توجه به بافندگی در داخل و خارج از برادوی ترافیک در منهتن به عنوان جایی که در راس بودند – یک ثروتمند به دنبال خانواده رانده شدن در تور سدان توسط یک راننده.” می تواند ما را در شناسایی این افراد است ؟ (1911) (به Brownstone کارآگاه) ارسال شده توسط not_the_water (5 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من نوع اذیت که آنها حتی نمی گویند راننده پس از معرفی حتی می گویند به احتمال زیاد “این همیشه یک longshot که راننده با آنها زندگی می کردند و متاسفانه ما قادر به شناسایی او را”. آن را فقط به نظر می رسید عجیب و غریب به روی او تمرکز در ابتدا و پس از آن حتی می گویند که آنها نمی توانستند تشخیص دهند او را.
ارسال شده توسط tavella در 10:15 AM در مارس 16 [2 علاقه]
بسیار جالب است اما من برای پیدا کردن آن آزار دهنده است که مردم فیلم را دوبله کردن در جلوه های صوتی به آنچه که به وضوح چیزی فیلم برداری در دوران سکوت. تماس با من افاده ای.
ارسال شده توسط hwestiii در 10:26 AM در مارس 16 [1 علاقه]
بسیار جالب تحقیقات. من نمی تواند کمک کند اما تصور کنید آنچه در سال (مطمئنا نیز در گذشته) را باید تمایز که آخرین بار ما نمی توانیم همه چیز را در مورد افراد در هر تصویر داده شده است.
ارسال شده توسط klausman در 10:33 AM در مارس 16
مجوز مثال نشان می دهد که این خودرو یک E-M-F, یک شرکت است که تا به حال تنها شروع به ساخت اتومبیل در سال 1909 ساخته شده و حدود 50000 اتومبیل (~27,000 در در سال 1911 دوم تنها به فورد) خود را تحت نام تا Studebaker که متعلق به آنها را تغییر نام به Studebaker در سال 1912.
ارسال شده توسط دوشنبه, استونی دوشنبه در 10:46 AM در مارس 16
آیا هر کس دیگری متوجه آن مرد حلق آویز از ساعت?
ارسال شده توسط Flashman در 11:16 AM در مارس 16

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im