نیویورک قرقره به عنوان 630 مردن در یک روز دولت bleakest تلفات هنوز

نیویورک — Coronavirus بیماری های مرتبط با کشته 630 نفر در روز گذشته در ایالت نیویورک فرماندار اندرو کومو گفت: در grimmest 24 ساعت و در عین حال برای دولت ایالات متحده در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

رمان coronavirus در حال حاضر کشته 3,565 مردم در دولت و این وضعیت نگران کننده است به خصوص در لانگ آیلند در شرق شهر نیویورک که در آن تعدادی از موارد “مانند یک آتش, پخش,” کومو یک کنفرانس خبری گفت.

کارشناسان بهداشت و محاسبه است که نیویورک خانه هر دو به شلوغ منهتن و پر از تپه مزرعه کشور کشش به مرز کانادا ممکن است در اطراف یک هفته دور از بدترین نقطه در بحران بهداشت و درمان است که به کشته شدن حدود 60000 نفر در سراسر جهان.

“ما هنوز در راس ما در حال نزدیک شدن … ما خواندن از پیش بینی این است که ما در جایی در هفت روز, محدوده” کومو گفت.

“این تنها شده 30 روز پس از اولین مورد,” او گفت:. “آن احساس می کند مانند تمام عمر.”

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد شناخته شده COVID-19 آنفولانزا مانند بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. بیش از 300,000 مردم باید آزمایش مثبت در ایالات متحده و بیش از 8,100 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند کشته در گیر حتی اگر جارو دستور به ماندن در خانه ها را به دنبال دارد.

شهر نیویورک به تنهایی اختصاص بیش از یک چهارم از ایالات متحده coronavirus مرگ و میر شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیمارستان ها و morgues در شهر در حال مبارزه برای درمان به شدت بیمار و دفن مرده است.

Crematories باید تمدید ساعت خود را و سوخته بدن به شب با اجساد ستون تا به سرعت که مقامات شهرستان دنبال شد در جای دیگر در دولت موقت و تدفين سایت.

به دلیل خطر عفونت بسیاری از مردم با شدت بیمار و بستگان در شهر نیویورک قادر به دیدن عزیزان خود را در ساعت نهایی خود را.

ساکن در نیویورک-Presbyterian hospital گفت که او و همکارانش ساخته شده اند چندین مرگ هشدار از طریق تماس های تلفنی هر تغییر در این هفته.

“چیزی وجود دارد نوع unquantifiably دردناک در مورد گفتن یک خانواده عزیزان خود را فوت کرد و بدون اجازه آنها را, آنها,” او گفت:.

اورژانس انبارهای تجهیزات پزشکی نگهداری شده توسط دولت ایالات متحده نزدیک به اجرا از محافظ لباس برای پزشکان و پرستاران.

کومو اعلام کرد که دولت چین تسهیل اهدای 1000 هواکش که وارد خواهد شد و در فرودگاه JFK در روز شنبه.

“این یک معامله بزرگ است و آن را به تفاوت قابل توجهی برای ما” کومو گفت.

اعزام هواکش شد و در نتیجه یک مکالمه در مارس 27 بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین یک منبع آشنا با این بحث گفت.

ماندن در منزل و در نهایت

تقریبا همه آمریکایی ها تحت سفارشات از دولت و مقامات محلی به ماندن در خانه به جز ضروری گردش مانند خرید مواد غذایی و یا دیدن یک دکتر.

مناطق کشور از جمله فلوریدا و تگزاس بود که آهسته به قفل کردن باید شروع به تمرین های اجتماعی فاصله و پناه در خانه.

“ما می بینیم آنچه که در نیویورک در حال حاضر ما می بینیم که مردم در حال مرگ هستند” ریک اسکات یک سناتور ایالات متحده از ایالت فلوریدا گفت: Fox News Channel.

“مردم شروع به درک که این بهترین راه است که ما می تواند به سرعت گسترش و در واقع جلوگیری از مرگ توسط این stay-در-خانه استاندارد, بیرون رفتن تنها برای خدمات ضروری,” فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفت: کانال. او در میان آخرین فرمانداران به موضوع یک ایالت منظور گفتن ساکنان برای جلوگیری از ترک خانه خود را.

هنوز هم وجود دارد برخی از نگه استراحتی در جای دیگر ،

لوئیزیانا پاستور تونی طلسم گفت: او قصد دارد برای برگزاری سه خدمات خود را 1,000-عضو زندگی خیمه megachurch در حومه شهر Baton Rouge, لوئیزیانا در پالم یکشنبه این هفته هجوم دستور دولت در برابر مونتاژ در گروه های بزرگ.

“ما در حال هجوم قوانین به این دلیل که فرمان خدا به گسترش انجیل” او به رویترز گفت.

لوئیزیانا ایالات متحده تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس در روز شنبه گزارش یک پرش در مرگ و میر به 409.

به دولت های خلیج فارس و بزرگترین شهر نیواورلئان که در آن مردی Gras جشن در اواخر فوریه اعتقاد به کمک به گسترش این ویروس قبل از اجتماعی فاصله سفارشات تحمیل شده بود تبدیل به یک نقطه کانونی بحران بهداشت و درمان.

بیماران در نیواورلئان در حال مرگ هستند دو برابر نرخ سرانه به عنوان در نیویورک است.

فرماندار لوئیزیانا جان ادواردز گفت: او در صحبت با معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز شنبه – و که او وعده داده شده اضافی 200 هواکش از ملی ذخایر.

در آرکانزاس فرماندار آسا هاچینسون که نه صادر پتو اقامت در خانه سفارش در روز شنبه منع هتل ها و متل از اجازه دادن به اتاق های تفریحی بازدید کنندگان از خارج از دولت.

مقامات وجود دارد که بسته ورزشگاه رستوران و سینما اما اجازه داده اند بسیاری از شرکت ها و پارک ها به کار گیرند تا زمانی که مردم می توانند اقامت شش فوت از هم جدا. آرکانزاس دولت از حدود سه میلیون نفر تا به حال 743 موارد به عنوان روز و 14, مرگ و میر, مقامات گفت.

(گزارش اضافی توسط کارل Plume, ان Saphir براد بروکس, هدر Timmons و استیو هلند; نوشتن توسط Alistair بل; ویرایش توسط Daniel والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>